Od płatności zaczyna się sukces w e-commerce


Możliwość skorzystania z ulubionych metod płatności online ma znaczący wpływ na to, czy osoby przeglądające ofertę Twojego e-sklepu staną się jego klientami, a nawet promotorami marki. Internauci chcą dziś kupować przede wszystkim łatwo i bezpiecznie - pomożemy Ci spełnić ich oczekiwania!

platnosci online

Szeroki wybór

Udostępniamy większość metod płatności, w tym najpopularniejsze: BLIK, przelew online, karty płatnicze i portfele elektroniczne.

Dostępność

Nasz panel transakcyjny doceniany jest za przejrzystość i szybkość działania na wszystkich urządzeniach

Bezpieczeństwo

Dzięki m.in. rozszerzonej licencji KNF i najwyższemu certyfikatowi PCI DSS dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów

Łatwa integracja

Nasz system płatności wdrożysz w większości modułów sklepowych. Możesz również korzystać z gotowych bibliotek dla programistów

Innowacje

Widget One Click czy płatności w komunikatorach społecznościowych - z nami masz dostęp do nowości zwiększających konwersję

Przyjazny BOK

Indywidualnie i priorytetowo podchodzimy do wszystkich zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych. Możesz na nas liczyć!

Doświadczenie

Naszym ponad 10-letnim doświadczeniem regularnie dzielimy się na swoim blogu, w podcastach i branżowych raportach

Opieka

Jesteśmy do Twojej dyspozycji bez względu na długość współpracy. Twój sukces w e-commerce to nasz wspólny cel voluptatem distinctio in doloremque similique quas.

platnosci online

Płatności online bez ograniczeń


Bilet komunikacji miejskiej, odzież, catering, dostęp do platformy streamingowej czy zakup udziałów w spółce - cokolwiek opłacają Twoi klienci, nasz intuicyjny system płatności szybko i bezpiecznie pomoże im sfinalizować zakupy.

Desktop
 • Desktop
 • Mobile
 • Subskrypcja
 • Vending
 • Crowdfunding

Przeglądarki, strony internetowe, sklepy...


Mimo rosnącej popularności zakupów mobilnych, odpowiednio 51 i 78% internautów kupuje na komputerach stacjonarnych i laptopach (badanie Gemius 2021). W Tpay możesz dostosować panel płatności do potrzeb swoich klientów - samodzielnie edytować listę dostępnych metod płatności czy możliwość płatności BLIKIEM umieścić na stronie sklepu, aby skrócić ścieżkę zakupową.

Szczególnie internauci robiący zakupy na tzw. mobile’u (według badania Gemius 2021, jest ich już 76%!), oczekują, że proces płatności będzie przejrzysty i szybki. Panel transakcyjny Tpay dobrze wyświetla się na wszystkich urządzeniach, Twoi klienci z łatwością znajdą w nim ulubioną metodę płatności i dokończą zakupy.

Płatności rekurencyjne szczególnie kojarzone są z platformami streamingowymi, ale coraz częściej pojawiają się jako świetne rozwiązanie płatnicze także w innych branżach, np. fitness. Klient nie musi np. co miesiąc odnawiać usługi, a Ty zwiększasz szanse na przywiązanie go do siebie oraz stabilność swojego e-biznesu.

Dowiedz się więcej

Sprzedażowe maszyny wolnostojące cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. Już w 2018 r. aż 59% z nich korzystało z maszyn vendingowych przynajmniej raz w miesiącu (badanie Nielsen). My wdrożyliśmy m.in. płatności BLIKIEM w biletomatach w krakowskiej komunikacji miejskiej, a także w terminalach dobroczynnych Donateo.

Mamy bardzo duże doświadczenie jako finansowy pośrednik między inwestorami a właścicielami przedsięwzięć i serwisami crowdfundingowymi. Zapewniamy szybką i bezproblemową obsługę wpłat oraz ewentualnych zwrotów. Wśród naszych klientów jest m.in. NavigatorCrowd, Dom maklerski INC, CrowdWay.

MEDIAEXPERT
jakdojade
Pekao Leasing
EuroRtvAgd
PKP Informatyka
nextbike
Sprawdź Case Study

Najpopularniejsze metody płatności

Ponad połowa osób robiących zakupy w internecie zwraca uwagę na dostępne metody płatności (badanie Tpay i SW Research, 2020). Warto udostępniać ich szeroki wachlarz, czyli dawać klientom wybór oraz być na bieżąco z nowościami płatniczymi.

 • BLIK
 • Przelew online
 • Karta płatnicza
 • Portfele elektroniczne
BLIK
 • BLIK
 • Przelew online
 • Karta płatnicza
 • Portfele elektroniczne

Finalizowanie zakupów poprzez wpisanie 6-cyfrowego kodu na stronie sklepu lub w panelu transakcyjnym to najpopularniejsza metoda płatności online. BLIK ceniony jest przede wszystkim za szybkość i wygodę, zarówno wśród młodszych, jak i starszych klientów!

Dowiedz się więcej

Pay by link to druga najpopularniejsza metoda płatności online, korzysta z niej średnio co piąta osoba dokonująca zakupów w internecie (badanie Tpay i SW Research, 2020). Twoi klienci mogą płacić przelewem online z poziomu sklepu lub możesz generowywać dla nich linki do płatności.

Dowiedz się więcej

Karta należy do trzech najczęściej wybieranych metod płatności podczas zakupów online. Tpay od 2012 r. dysponuje najwyższym certyfikatem PCI DSS gwarantującym bezpieczeństwo takich transakcji. Korzystając z naszych płatności online, spełnisz więc dwa najważniejsze dziś czynniki zakupowe - łatwość i bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej

Użytkowników e-portfeli jest zdecydowanie mniej niż fanów BLIKA czy pay-by-linka. Osoby korzystające z nich, są jednak wyjątkowo przywiązane do tej metody - aż 76% uważa e-portfel za szybką, a 74% za wygodną formę finalizację zamówień. Korzystając z naszego panelu, dajesz możliwość zapłacenia przez Google Pay, Kliknij i zapłać z Visa oraz Paypalem.

BLIK Przelew online Karta płatnicza Portfele elektroniczne

Jak zacząć z Tpay


Nasze zaufane płatności uruchomisz w 4 poniższych krokach. Co dalej? Cały czas możesz liczyć na nasze wsparcie, bez względu na długość współpracy. Mamy wspólny cel: sukces Twojego e-commerce’u!

Załóż i aktywuj konto w Tpay
Załóż i aktywuj konto w Tpay
Zweryfikuj się
Zweryfikuj się
Połącz swój e-biznes z Tpay
Połącz swój e-biznes z Tpay
Gotowe!
Gotowe!