EN PL

Metody płatności w Tpay.com

Najwięcej obsługiwanych banków w panelu transakcyjnym tpay.com

Najwięcej obsługiwanych banków

tpay.com to największa liczba e-transferów i e-przelewów na rynku. Dzięki obsłudze największej ilości banków, Klient zawsze będzie mógł wygodnie zapłacić ze swojego rachunku. To mniejsza liczba porzuconych koszyków i większa satysfakcja z zakupów.

Zobacz listę kanałów płatności

Zapłać kodem QR

Przyjmowanie płatności za pomocą kodu QR

Bądź gotów na mobilną rewolucję – płatność kodem QR to najszybsza i najwygodniejsza metoda płatności. Wystarczy zeskanować wygenerowany kod QR za pomocą aplikacji mobilnej banku i potwierdzić by sfinalizować transakcję. Klienci mobilni mają do dyspozycji aż 9 aplikacji bankowych i z pewnością docenią tę metodę płatności.

Dowiedz się więcej o płatności QR
Zapłać kodem QR
Kalkulator rat online

Raty online i kalkulator rat

tpay.com oferuje automatyczny dostęp do Rat online. Jeżeli sprzedajesz produkty o znaczącej wartości, Twoi Klienci z pewnością docenią możliwości jakie daje im odroczona płatność. Udostępniamy kalkulator rat online, który pozwoli obliczyć wysokość raty przed dokonaniem zakupu.

Dowiedz się więcej o Ratach Online w tpay.com
Kalkulator rat online
Płatność za pomocą aplikacji mobilnych

Płatność za pomocą aplikacji mobilnych

tpay.com oferuje możliwość zapłaty za pomocą 3 najbardziej popularnych aplikacji mobilnych służących do płatności: IKO, mPay i PeoPay. To doskonałe uzupełnienie Twojej oferty i szansa na dotarcie do nowych grup Klientów oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Aplikacje mobilne w tpay.com
Płatność za pomocą aplikacji mobilnych

Po rejestracji możesz w dowolnej chwili aktywować:

 Przyjmowanie płatności kartą
 Przyjmowanie płatności kartą

Przyjmowanie płatności kartą

Płatności kartą płatniczą przez internet szybko zyskują na popularności. Z tpay.com możesz przyjmować płatności kartą za pomocą nagrodzonej Zintegrowanej Bramki umożliwiającej dokonanie zapłaty w obrębie Twojej strony, zapewniając Klientom wygodę i bezpieczeństwo. tpay.com udostępnia również możliwość przyjmowania płatności cyklicznych oraz zapamiętanie karty i późniejsza płatność 1 kliknięciem.

Dlaczego wybrać Elavon w tpay.com
 Terminale POS

Obsługę Terminala POS

Terminal POS w Twojej siedzibie to wygoda dla Kupujących oraz szansa na zwiększenie zysków. Dzięki tpay.com możesz łatwo udostępnić terminal w swojej firmie i oferować więcej niż tylko płatność kartą płatniczą przez internet. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy aby przedstawiciel Elavon skontaktował się z ofertą. Terminal w tpay.com to również szeroki wachlarz usług dodatkowych jak dynamiczne przeliczanie walut czy cashback.

Udostępnij terminal POS
 Terminale POS
PayPal

PayPal – wszystko w 1 miejscu

tpay.com umożliwia przyjmowanie płatności za pomocą PayPal. Możesz do tego celu wykorzystać istniejące konto lub założyć nowe z poziomu Panelu Odbiorcy Płatności. PayPal w tpay.com to dostępność wszystkich operacji w 1 miejscu i brak dodatkowych opłat.

Włącz PayPal w tpay.com
PayPal
SMS Premium
SMS Premium

Premium SMS w tpay.com

Premium SMS to szansa na rozwinięcie Twojego serwisu. Zapewnij Klientom wygodną i anonimową metodę płatności. Premium SMS w tpay.com to 0 złotych opłaty aktywacyjnej, najwyższa prowizja na rynku oraz szeroka oferta dostępnych taryf, dzięki którym dokładnie dopasujesz koszty usługi do potrzeb kupujących.

Dowiedz się więcej o Premium SMS
Przelewy masowe

Przelewy masowe

tpay.com udostępnia unikalną funkcjonalność przelewów masowych. Dzięki niej możliwe jest jednoczesne zlecenie nawet 500 wypłat do Klientów. Wystarczy wgrać odpowiednio przygotowany plik w Panelu Odbiorcy Płatności. Nie musisz robić niczego ręcznie, przelew masowy dokona wypłat za Ciebie.

Dowiedz się więcej o przelewach masowych
Przelewy masowe

Zwiększ skalę działalności z tpay.com


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email