PAKIET KORZYŚCI
Specjalny Pakiet Korzyści dla klientów Tpay!

Z naszymi Partnerami zyskujesz więcej! Sprawdź ofertę.


Aby skorzystać ze spacjalnej oferty dla klientów Tpay i kodów rabatowych, skontaktuj się z nami mailowo na adres [email protected]

Podnieś konwersję już teraz!
Technologia Quitsnap to szereg narzędzi zwiększających sprzedaż online. Dzięki nam wrośnie konwersja Twojego internetowego biznesu. Jako partner Tpay otrzymasz 25 % zniżki na cały okres współpracy.
Finansuj faktury online!
Wypróbuj online faktoring w SMEO i otrzymaj nawet 250 000zł darmowego limitu! Pierwszą fakturę sfinansujesz za 1%
Sprawny kontakt z Thulium
Wypróbuj system contact center i zachwyć klientów doskonałą obsługą. Abyś poznał pełne możliwości Thulium, oferujemy ci audyt obsługi klienta oraz miesiąc darmowych testów. Wystarczy, że umówisz się na prezentację systemu, a my zajmiemy się resztą.
Szybkie uruchomienie sprzedaży online
Wraz z wdrożeniem e-sklepu Klient otrzymuje dodatkowy pakiet 3 godzin konsultacji ze specjalistami e-handlu z wieloletnim doświadczeniem.
Kompleksowe narzędzie CRM dla cateringu dietetycznego
Sprzedaż, zarządzanie i produkcja w jednym narzędziu dla Ciebie i Twoich Klientów.
Twój własny sklep internetowy wdrożony od zaraz
Rozwiązania Comarch umożliwiają obsługę wszystkich procesów handlowych – od stworzenia bazy towarów, przez efektywną sprzedaż, po fakturowanie i nadanie wysyłki.
Wsparcie dla Twojej firmy i pracowników w pracy zdalnej
Dla firm, które realizują usługi lekarskie, edukacyjne, konsultacyjne, czy szkoleniowe, Cogitech przygotował promocję -50% na zestaw narzędzi umożliwiających im sprzedaż swoich usług online.
Audyt UX dla Ciebie!
Podejście fast-track - błyskawiczna realizacja audytu użyteczności w atrakcyjnej cenie. Jeżeli posiadasz sklep internetowy i jesteś klientem TPAY otrzymujesz specjalną ofertę cenową -15%.
Sklep on-line w dwa dni
Z nami to możliwe! Odbierz 300 zł zniżki, rozpocznij sprzedaż internetową i zdobądź nowych Klientów.
Skorzystaj z leasingu online
Wybierz produkt od dowolnego dostawcy i wypełnij wniosek przez internet. Skorzystaj z finansowania dla firm, bez konieczności wychodzenia z domu.
Sprzedawaj jedzenie online
Uruchom kanał sprzedaży online dla Twojej restauracji i zautomatyzuj obsługę zamówień telefonicznych! Zacznij już teraz 50% taniej i korzystaj z promocji przez 3 miesiące.
Zadbaj o swój wizerunek z Brand24
Skorzystaj z usług Brand24 i wiedz więcej niż Twoja konkurencja. Monitoruj nie tylko wiodące portale, ale też social media, blogi i wszystko czego potrzebujesz.
Niezawodne e-mail API i SMTP w chmurze
Zwiększ dostarczalność swoich maili, dzięki usługom EmailLabs. Prosta integracja SMTP spowoduje, że usługa będzie gotowa do użycia w kilka chwil.
Zwiększ sprzedaż w e-commerce z Samito
Wszystko czego potrzebujesz, żeby angażować i zachęcać do zakupów klientów e-commerce w jednym systemie. Zarejestruj konto już dziś i korzystaj bez opłat przez 30 dni.
Nie trać czasu na faktury!
Wypróbuj Fakturownie, czyli program do faktur, który pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas. Wysyłanie faktur jeszcze nigdy nie było tak szybkie i intuicyjne.