Wybierz moduł sklepowy i skorzystaj z gotowych wtyczek Tpay!

Twój e-commerce potrzebuje zaufanych płatności

płatności online woocommerce
prestashop płatności online
shoper płatności internetowe
magento moduł płatności
iaishop przelewy online
Na początek

Od tego, jaki moduł sklepowy wybierzesz dla swojego e-biznesu, zależy jego przyszłość: potencjał do rozwoju i Twój komfort pracy.

Paliwo

Płatności online to więcej niż must have! Powinny być szybkie, wygodne i bezpieczne. Twoich klientów tylko jedno kliknięcie dzieli od konkurencji.

Pod ręką

Podpięcie płatności Tpay to bułka z masłem! Udostępniamy gotowe moduły sklepowe i instrukcje przydatne podczas instalacji.

Przykłady integracji


Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!

Zobacz case studies

Oni już sprawdzili:

Andrzej korzystający z WooCommerce:

“Zarówno wtyczka, jak i sam system płatności są najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Prosta instalacja i konfiguracja, wszystko działa od razu, no i ma najwięcej metod płatności także polecam wszystkim”

Joanna Kwiatkowska, Head of E-commerce & Co-Founder w Kubota:

“Zauważyliśmy, że Tpay ma gotowe rozwiązania do Magento. Poza tym od początku dynamicznie reagował na wszelkie wątpliwości związane z integracją”

Sebastian Depta:

“Mimo wykorzystywania technologii asystującej, poradziłem sobie bez najmniejszego trudu. Instrukcje instalacji poszczególnych modułów są w Tpay opisane rzeczowo i nawet osoba bez specjalistycznej wiedzy jest w stanie poradzić sobie z integracją”.

Dział Handlowy
+48 61 62 47 885

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Aktualności


Ecommerce
25.08.2021

Nie jest tajemnicą, że powodzenie każdego sklepu zależy od zainteresowania i zadowolenia klientów. W przypadku e-sklepu kluczowa jest nie tylko troska o np. bogaty asortyment, lecz także bezpieczeństwo transakcji. Shoper pozwala zadbać o wszystkie ważne aspekty, także integrację z zaufanymi płatnościami. Co wyróżnia tę platformę? Dlac

Ecommerce
24.08.2021

Krótka i prosta - taka powinna być droga, jaką przechodzą klienci podczas zakupów w Twoim sklepie internetowym. Także na etapie wrażliwego momentu, jakim jest finalizacja zamówienia. E-commerce to gra, w której nie jesteś uczestnikiem, lecz autorem ścieżki zakupowej! Gruntowne przyjrzenie się customer journey, czyli ście

Fintech
23.08.2021

Wzrost popularności płatności kartowych Płatności kartowe zyskały na popularności za sprawą pandemii. Wzrost nastąpił głównie w sklepach stacjonarnych (około 5%). Jest to oczywiście związane z obawami przed zakażeniem poprzez drobnoustroje znajdujące się na banknotach. A co z płatnościami kartowymi online? Nie da się ukryć og&oac