EN PL
Section IMG

Od leada do wiernego Klienta. Opowieść w trzech aktach.

Sierpień 29, 2017

Z braku lepszego polskiego odpowiednika, termin „lead” jest zazwyczaj tłumaczony jako „potencjalny Klient”. No cóż, nie do końca jest to trafne określenie, bo przecież potencjalnych Klientów jest zazwyczaj dużo więcej niż leadów. Czym w takim razie jest ów lead i co zrobić, żeby z leada uczynić Klienta?

Czytaj więcej


Aplikacje, które przydadzą Ci się podczas urlopu

Lipiec 26, 2017

Wakacje to czas, który sprzyja podróżom i odwiedzaniu różnych państw. Dzięki dedykowanym aplikacjom zarówno zaplanowanie wyjazdu, jak i płacenie za poszczególne usługi może być o wiele łatwiejsze i sprawniejsze. Spośród dziesiątek aplikacji wybraliśmy te, które naprawdę warto mieć zainstalowane na swoim telefonie.

Czytaj więcej

Jak przyciągnąć Klientów do restauracji latem?

Lipiec 20, 2017

Od kilku lat – nie tylko na polskim rynku – widoczny jest znaczny spadek zainteresowania lokalami gastronomicznymi w okresie letnim. Jak zwiększyć zyski restauracji latem i jak przyciągnąć nowych Klientów? Zobacz, po jakie narzędzia promocji warto sięgnąć.

Czytaj więcej


Nowelizacja ustawy o grach hazardowych

Czerwiec 21, 2017

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych wprowadza istotne zmiany w obszarze rynku gier hazardowych mające na celu ograniczenie występowania zjawiska "szarej strefy" oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu ochrony graczy. Przeczytaj więcej o zmianach w środowisku gier hazardowych.

Czytaj więcej

Relacja z wydarzenia – XII Targi eHandlu

Czerwiec 15, 2017

XII Targi eHandlu w Gdańsku zgromadziły ponad 120 wystawców. Tegorocznym motywem przewodnim był eCommerce Baltic EXPO. Jako innowator bezpiecznych i szybkich płatności, stanęliśmy przed wyzwaniem zaprezentowania od jak najlepszej strony nowoczesnych rozwiązań dla branży handlu internetowego. Zobaczcie, czy się udało.

Czytaj więcejKlik i już! Przetestuj nową płatność BLIKA w Sellingo.pl

Maj 25, 2017

Rozwój nowoczesnych technologii otwiera wiele możliwości wspierania handlu. Jedną z innowacji pozwalających efektywniej sprzedawać jest płatność metodą jednego kliknięcia stworzona przez BLIKA. Dowiedz się, na czym polega BLIK i w jaki sposób możesz go udostępnić Klientom.

Czytaj więcejJak kupować bezpiecznie w Internecie?

Kwiecień 25, 2017

Podczas dokonywania zakupów w Internecie należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Regulamin sklepu to nie wszystko - opinie czy sposób płatności to równie ważne elementy, które mają wpływ na sprawne i bezpieczne zakupy.

Czytaj więcej


Reklamacje w sklepie online

Kwiecień 18, 2017

Czy złożenie reklamacji musi być zawsze uciążliwe? Nie, jeżeli znasz swoje prawa! Poznaj zasady dotyczące reklamacji i praw, które posiadasz jako klient.

Czytaj więcej


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email