EN PL
Section IMG
Jak kupować w ratach i czy to się opłaca?

Kwiecień 30, 2018

Zakupy na raty mają coraz szersze grono zwolenników, nie tylko wśród osób, które z powodu braku gotówki nie są w stanie pozwolić sobie na jednorazowy większy wydatek. Ta forma sprzedaży wydaje się być bardzo kusząca. Czy kupowanie na raty rzeczywiście się opłaca?

Czytaj więcej


Fintechy rosną w siłę

Kwiecień 16, 2018

Firmy finansowe w sieci prężnie się rozwijają i zyskują coraz większą popularność w Polsce. Skąd się wzięły fintechy i jaka jest ich przyszłość?

Czytaj więcej

Efekt ROPO w ecommerce

Kwiecień 9, 2018

Mimo rosnącej popularności zakupów online, konsumenci wciąż bardzo często najpierw wyszukują produkty w sieci, a następnie dokonują zakupów w sklepie stacjonarnym. Skąd taka zależność i jakie ma znaczenie dla Twojego biznesu?

Czytaj więcej

Jak ułatwić zakupy online klientowi?

Marzec 28, 2018

Zakupy online zaskarbiły sobie rzeszę zwolenników głównie z uwagi na ich prostotę, szybkość i ogólnoświatową dostępność. Jeśli więc chcesz, aby Twój sklep internetowy przynosił zysk, zrób co w Twojej mocy, aby zakupy w nim były jak najbardziej intuicyjne.

Czytaj więcej

Rosnąca siła płatności bezgotówkowych

Marzec 19, 2018

Wygodnie, szybko, w każdym miejscu i o dowolnej porze – rynek płatności mobilnych rozwija się niezwykle dynamicznie, a to dopiero początek. Smartfony stają się wszechobecne, a konsumenci coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnych umożliwiających dokonywanie płatności za parking, zakupy czy bilet na koncert.

Czytaj więcej

BLIK coraz popularniejszy

Marzec 8, 2018

Osobom, którym zdarza się zapomnieć portfela, z pomocą przychodzi BLIK, który jest dostępny w aplikacjach bankowości mobilnej. Ten nowoczesny sposób płatności staje się coraz popularniejszy nie tylko dlatego, że Polacy chętnie korzystają z innowacji technologicznych, ale również dlatego, że pozwala im na to coraz większa liczba banków udostępniających tę metodę płatności.

Czytaj więcej


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email