EN PL

Blog


Fastpass. Masz BLIK – masz płatność!

Kwiecień 27, 2017

Fastpass to pierwszy terminal płatniczy w Twoim telefonie – BLIK i gotowe! Aplikacja tak prosta jak to możliwe. Bez długoterminowych umów i comiesięcznych opłat. Masz BLIK? Masz płatność!

Read More

Jak kupować bezpiecznie w Internecie?

Kwiecień 25, 2017

Podczas dokonywania zakupów w Internecie należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Regulamin sklepu to nie wszystko - opinie czy sposób płatności to równie ważne elementy, które mają wpływ na sprawne i bezpieczne zakupy.

Read More


Reklamacje w sklepie online

Kwiecień 18, 2017

Czy złożenie reklamacji musi być zawsze uciążliwe? Nie, jeżeli znasz swoje prawa! Poznaj zasady dotyczące reklamacji i praw, które posiadasz jako klient.

Read MoreJak stworzyć regulamin sklepu?

Kwiecień 6, 2017

Regulamin sklepu to podstawa działania firmy. Jasno sprecyzowane zasady ułatwiają klientom podjęcie decyzji o zakupie, wyjaśniają sytuacje sporne, a przede wszystkim wskazują zakres praw klienta i obowiązków sprzedającego.

Read More

Jaki system CMS wybrać dla sklepu?

Kwiecień 4, 2017

Zastanawiasz się, jaki system CMS wybrać dla swojego sklepu? Wybór nie jest łatwy, ale dzięki naszemu podsumowaniu będziesz wiedział, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy podjęciu decyzji.

Read More


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email