EN PL

Blog

Section IMG

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych

Czerwiec 21, 2017

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych wprowadza istotne zmiany w obszarze rynku gier hazardowych mające na celu ograniczenie występowania zjawiska "szarej strefy" oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu ochrony graczy. Przeczytaj więcej o zmianach w środowisku gier hazardowych.

Czytaj więcej

Relacja z wydarzenia – XII Targi eHandlu

Czerwiec 15, 2017

XII Targi eHandlu w Gdańsku zgromadziły ponad 120 wystawców. Tegorocznym motywem przewodnim był eCommerce Baltic EXPO. Jako innowator bezpiecznych i szybkich płatności, stanęliśmy przed wyzwaniem zaprezentowania od jak najlepszej strony nowoczesnych rozwiązań dla branży handlu internetowego. Zobaczcie, czy się udało.

Czytaj więcejKlik i już! Przetestuj nową płatność BLIKA w Sellingo.pl

Maj 25, 2017

Rozwój nowoczesnych technologii otwiera wiele możliwości wspierania handlu. Jedną z innowacji pozwalających efektywniej sprzedawać jest płatność metodą jednego kliknięcia stworzona przez BLIKA. Dowiedz się, na czym polega BLIK i w jaki sposób możesz go udostępnić Klientom.

Czytaj więcejJak kupować bezpiecznie w Internecie?

Kwiecień 25, 2017

Podczas dokonywania zakupów w Internecie należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Regulamin sklepu to nie wszystko - opinie czy sposób płatności to równie ważne elementy, które mają wpływ na sprawne i bezpieczne zakupy.

Czytaj więcej


Reklamacje w sklepie online

Kwiecień 18, 2017

Czy złożenie reklamacji musi być zawsze uciążliwe? Nie, jeżeli znasz swoje prawa! Poznaj zasady dotyczące reklamacji i praw, które posiadasz jako klient.

Czytaj więcejJak stworzyć regulamin sklepu?

Kwiecień 6, 2017

Regulamin sklepu to podstawa działania firmy. Jasno sprecyzowane zasady ułatwiają klientom podjęcie decyzji o zakupie, wyjaśniają sytuacje sporne, a przede wszystkim wskazują zakres praw klienta i obowiązków sprzedającego.

Czytaj więcej

Jaki system CMS wybrać dla sklepu?

Kwiecień 4, 2017

Zastanawiasz się, jaki system CMS wybrać dla swojego sklepu? Wybór nie jest łatwy, ale dzięki naszemu podsumowaniu będziesz wiedział, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy podjęciu decyzji.

Czytaj więcej


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email