EN PL
Section IMG

Rosnąca siła płatności bezgotówkowych

Marzec 19, 2018

Wygodnie, szybko, w każdym miejscu i o dowolnej porze – rynek płatności mobilnych rozwija się niezwykle dynamicznie, a to dopiero początek. Smartfony stają się wszechobecne, a konsumenci coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnych umożliwiających dokonywanie płatności za parking, zakupy czy bilet na koncert.

Czytaj więcej

BLIK coraz popularniejszy

Marzec 8, 2018

Osobom, którym zdarza się zapomnieć portfela, z pomocą przychodzi BLIK, który jest dostępny w aplikacjach bankowości mobilnej. Ten nowoczesny sposób płatności staje się coraz popularniejszy nie tylko dlatego, że Polacy chętnie korzystają z innowacji technologicznych, ale również dlatego, że pozwala im na to coraz większa liczba banków udostępniających tę metodę płatności.

Czytaj więcejOd leada do wiernego Klienta. Opowieść w trzech aktach.

Sierpień 29, 2017

Z braku lepszego polskiego odpowiednika, termin „lead” jest zazwyczaj tłumaczony jako „potencjalny Klient”. No cóż, nie do końca jest to trafne określenie, bo przecież potencjalnych Klientów jest zazwyczaj dużo więcej niż leadów. Czym w takim razie jest ów lead i co zrobić, żeby z leada uczynić Klienta?

Czytaj więcej


Aplikacje, które przydadzą Ci się podczas urlopu

Lipiec 26, 2017

Wakacje to czas, który sprzyja podróżom i odwiedzaniu różnych państw. Dzięki dedykowanym aplikacjom zarówno zaplanowanie wyjazdu, jak i płacenie za poszczególne usługi może być o wiele łatwiejsze i sprawniejsze. Spośród dziesiątek aplikacji wybraliśmy te, które naprawdę warto mieć zainstalowane na swoim telefonie.

Czytaj więcej

Jak przyciągnąć Klientów do restauracji latem?

Lipiec 20, 2017

Od kilku lat – nie tylko na polskim rynku – widoczny jest znaczny spadek zainteresowania lokalami gastronomicznymi w okresie letnim. Jak zwiększyć zyski restauracji latem i jak przyciągnąć nowych Klientów? Zobacz, po jakie narzędzia promocji warto sięgnąć.

Czytaj więcej


Nowelizacja ustawy o grach hazardowych

Czerwiec 21, 2017

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych wprowadza istotne zmiany w obszarze rynku gier hazardowych mające na celu ograniczenie występowania zjawiska "szarej strefy" oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu ochrony graczy. Przeczytaj więcej o zmianach w środowisku gier hazardowych.

Czytaj więcej

Relacja z wydarzenia – XII Targi eHandlu

Czerwiec 15, 2017

XII Targi eHandlu w Gdańsku zgromadziły ponad 120 wystawców. Tegorocznym motywem przewodnim był eCommerce Baltic EXPO. Jako innowator bezpiecznych i szybkich płatności, stanęliśmy przed wyzwaniem zaprezentowania od jak najlepszej strony nowoczesnych rozwiązań dla branży handlu internetowego. Zobaczcie, czy się udało.

Czytaj więcej


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email