EN PL
Section IMG

Jak kupować w ratach i czy to się opłaca?

Kwiecień 30, 2018

Zakupy na raty mają coraz szersze grono zwolenników, nie tylko wśród osób, które z powodu braku gotówki nie są w stanie pozwolić sobie na jednorazowy większy wydatek. Ta forma sprzedaży wydaje się być bardzo kusząca. Czy kupowanie na raty rzeczywiście się opłaca?

Czytaj więcej


Fintechy rosną w siłę

Kwiecień 16, 2018

Firmy finansowe w sieci prężnie się rozwijają i zyskują coraz większą popularność w Polsce. Skąd się wzięły fintechy i jaka jest ich przyszłość?

Czytaj więcej

Efekt ROPO w ecommerce

Kwiecień 9, 2018

Mimo rosnącej popularności zakupów online, konsumenci wciąż bardzo często najpierw wyszukują produkty w sieci, a następnie dokonują zakupów w sklepie stacjonarnym. Skąd taka zależność i jakie ma znaczenie dla Twojego biznesu?

Czytaj więcej

Jak ułatwić zakupy online klientowi?

Marzec 28, 2018

Zakupy online zaskarbiły sobie rzeszę zwolenników głównie z uwagi na ich prostotę, szybkość i ogólnoświatową dostępność. Jeśli więc chcesz, aby Twój sklep internetowy przynosił zysk, zrób co w Twojej mocy, aby zakupy w nim były jak najbardziej intuicyjne.

Czytaj więcej

Rosnąca siła płatności bezgotówkowych

Marzec 19, 2018

Wygodnie, szybko, w każdym miejscu i o dowolnej porze – rynek płatności mobilnych rozwija się niezwykle dynamicznie, a to dopiero początek. Smartfony stają się wszechobecne, a konsumenci coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnych umożliwiających dokonywanie płatności za parking, zakupy czy bilet na koncert.

Czytaj więcej

BLIK coraz popularniejszy

Marzec 8, 2018

Osobom, którym zdarza się zapomnieć portfela, z pomocą przychodzi BLIK, który jest dostępny w aplikacjach bankowości mobilnej. Ten nowoczesny sposób płatności staje się coraz popularniejszy nie tylko dlatego, że Polacy chętnie korzystają z innowacji technologicznych, ale również dlatego, że pozwala im na to coraz większa liczba banków udostępniających tę metodę płatności.

Czytaj więcejOd leada do wiernego Klienta. Opowieść w trzech aktach.

Sierpień 29, 2017

Z braku lepszego polskiego odpowiednika, termin „lead” jest zazwyczaj tłumaczony jako „potencjalny Klient”. No cóż, nie do końca jest to trafne określenie, bo przecież potencjalnych Klientów jest zazwyczaj dużo więcej niż leadów. Czym w takim razie jest ów lead i co zrobić, żeby z leada uczynić Klienta?

Czytaj więcej


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email