EN PL

Blog

Section IMG

Aplikacje, które przydadzą Ci się podczas urlopu

Lipiec 26, 2017

Wakacje to czas, który sprzyja podróżom i odwiedzaniu różnych państw. Dzięki dedykowanym aplikacjom zarówno zaplanowanie wyjazdu, jak i płacenie za poszczególne usługi może być o wiele łatwiejsze i sprawniejsze. Spośród dziesiątek aplikacji wybraliśmy te, które naprawdę warto mieć zainstalowane na swoim telefonie.

Czytaj więcej

Jak przyciągnąć Klientów do restauracji latem?

Lipiec 20, 2017

Od kilku lat – nie tylko na polskim rynku – widoczny jest znaczny spadek zainteresowania lokalami gastronomicznymi w okresie letnim. Jak zwiększyć zyski restauracji latem i jak przyciągnąć nowych Klientów? Zobacz, po jakie narzędzia promocji warto sięgnąć.

Czytaj więcej


Nowelizacja ustawy o grach hazardowych

Czerwiec 21, 2017

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych wprowadza istotne zmiany w obszarze rynku gier hazardowych mające na celu ograniczenie występowania zjawiska "szarej strefy" oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu ochrony graczy. Przeczytaj więcej o zmianach w środowisku gier hazardowych.

Czytaj więcej

Relacja z wydarzenia – XII Targi eHandlu

Czerwiec 15, 2017

XII Targi eHandlu w Gdańsku zgromadziły ponad 120 wystawców. Tegorocznym motywem przewodnim był eCommerce Baltic EXPO. Jako innowator bezpiecznych i szybkich płatności, stanęliśmy przed wyzwaniem zaprezentowania od jak najlepszej strony nowoczesnych rozwiązań dla branży handlu internetowego. Zobaczcie, czy się udało.

Czytaj więcejKlik i już! Przetestuj nową płatność BLIKA w Sellingo.pl

Maj 25, 2017

Rozwój nowoczesnych technologii otwiera wiele możliwości wspierania handlu. Jedną z innowacji pozwalających efektywniej sprzedawać jest płatność metodą jednego kliknięcia stworzona przez BLIKA. Dowiedz się, na czym polega BLIK i w jaki sposób możesz go udostępnić Klientom.

Czytaj więcejJak kupować bezpiecznie w Internecie?

Kwiecień 25, 2017

Podczas dokonywania zakupów w Internecie należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Regulamin sklepu to nie wszystko - opinie czy sposób płatności to równie ważne elementy, które mają wpływ na sprawne i bezpieczne zakupy.

Czytaj więcej


Reklamacje w sklepie online

Kwiecień 18, 2017

Czy złożenie reklamacji musi być zawsze uciążliwe? Nie, jeżeli znasz swoje prawa! Poznaj zasady dotyczące reklamacji i praw, które posiadasz jako klient.

Czytaj więcejTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email