Apple Pay

Apple Pay to odpowiedź na potrzeby klientów ceniących prostotę, szybkość i bezpieczeństwo. Rozwiązanie zapewnia wygodne przejście przez proces płacenia, bez konieczności wpisywania danych karty!

apple-pay-tpay-1

Czym jest Apple Pay?

Apple Pay to bezgotówkowa metoda płatności zastępująca fizyczną kartę płatniczą. Za zakupy można nią zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Z usługi mogą korzystać wszyscy klienci mający urządzenia Apple. Wdrożenie tego portfela elektronicznego do swojego sklepu internetowego nie wymaga dodatkowych działań. Dzięki wdrożonemu przez nas rozwiązaniu, z Apple Pay może korzystać każdy e-sklep posiadający płatności kartowe.

Dlaczego potrzebujesz Apple Pay?


Wygoda

Zapewnisz klientom szybką metodę płatności. Ponad dwukrotnie w ciągu półtora roku wzrosły pozytywne doświadczenia Polaków związane z portfelami elektronicznymi (badanie Tpay i SW Research, grudzień 2020 vs maj 2022).

Bezpieczeństwo

Podczas płacenia Apple Pay numer karty użytkownika nigdzie nie jest przechowywany. Bezpieczeństwo płatności zapewnia oprogramowanie IOS oraz dodatkowe funkcje, np. Face ID lub Touch ID.

Kiedy tylko chcesz

Apple Pay dostępny jest dla wszystkich e-sprzedawców korzystających z usług Tpay, którzy mają płatności kartowe. To Ty decydujesz, o tym, czy ta metoda płatności będzie dostępna w panelu płatniczym w Twoim sklepie.

Popularny portfel elektroniczny

Apple Pay to jeden z dwóch najchętniej wybieranych portfeli elektronicznych (raport “Mr. & Mrs. e-Commerce 2022”). Wystarczy dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Wallet na iPhonie, aby zacząć korzystać z tej metody. Funkcja wbudowana jest w iPhone’a, Apple Watch, Maca i iPada. Apple Pay działa w terminalach, które akceptują płatności zbliżeniowe, czyli umożliwia płatność za większość zakupów.

Prognozuje się, że do 2026 r. liczba transakcji dla płatności zbliżeniowych wzrośnie o 172%, a wartość transakcji o 200%. Już dziś zacznij korzystać z Apple Pay!

apple-pay-tpay-2