EN PL

Certyfikowani Partnerzy tpay.com
Dołącz do prestiżowego grona partnerów tpay.com i wykorzystaj pełnię możliwości Programu Partnerskiego.


Deoling

Deoling – rozwój branży tłumaczeniowej dyktowany jest postępującym udziałem nowych technologii  w procesie pozyskiwania i obsługi klientów, efektywnego zarządzania zleceniami oraz automatyzacji procesów biznesowych. Nasze innowacyjne rozwiązania informatyczne to odpowiedź na cyfrową rewolucję w branży. Oferujemy platformy IT do zarządzania  biurem tłumaczeń oraz tworzymy oprogramowanie według wymagań klientów z branży translation&localization na całym świecie.


Deocode

Deocode – jesteśmy grupą doświadczonych programistów, którzy od lat tworzą profesjonalne strony www, sklepy internetowe, systemy i aplikacje. Naszą najmocniejszą stroną jest doskonała znajomość Drupal CMS oraz PHP. Pomagamy firmom rozwinąć skrzydła. Dla nas, najważniejszy jest Twój sukces.

Dzida Media

Dzida Media – lider polskiego rynku obsługi systemów prenumerat dla magazynów branży spotkań. Specjalizujemy się w projektowaniu serwisów internetowych, rozwiązań dla e-commerce oraz marketingu internetowego. Wdrażamy sklepy internetowe w oparciu o platformę Presta Shop. Realizacje zawsze dostosowujemy do najwyższych standardów SEO w oparciu o 10-letnie doświadczenie w pozycjonowaniu. Tworzymy własne treści tematyczne, skierowane także na Youtube.


fostertravel.pl

Fostertravel.pl jest portalem turystycznym. Na naszych stronach znajdziecie ponad 2 000 000 możliwości wyjazdów wakacyjnych, biletów lotniczych i hoteli.

Najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i spokoju dla naszych Klientów jest stabilność finansowa Fostertravel.pl oraz starannie dobrane grono partnerów (touroperatorów – biur podróży) posiadających niezbędne zezwolenia, licencje i ubezpieczenia. Rekomenduje nas Polska Izba Turystyki

Nasza przygoda z turystyką trwa od 1998 roku, w 2007 roku zmieniliśmy nasz status prawny na spółkę z o.o.

Dla młodych podróżników stworzyliśmy markę i portal www.LatoFostera.pl z ofertami turystyki studenckiej.


Projekt marketing

Projekt Marketing – agencja świadcząca kompleksowy marketing dla firm. Pomagamy zdobyć klientów za pośrednictwem stron www. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i profesjonalną reklamę w internecie. Zajmujemy się także rozbudową wtyczki do płatności „Fast Micro Pay”, która umożliwia uruchomienie płatnego dostępu do treści na stronie w systemie WordPress. Plugin integruje się z tpay.com umożliwiając zautomatyzowane płatności i dostęp do treści premium.


KAMLEGIT

W KAMLEGIT zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych i innowacyjnych witryn internetowych. Ponadto oferujemy sprawdzone działania e-marketingowe, co przy odpowiedniej stronie www sprawi, że twój biznes będzie widoczny w sieci i pozwoli na pozyskanie nowych klientów.

 • Tworzymy strony i sklepy internetowe w wielu językach,
 • Nowoczesne, responsywne i w pełni użyteczne dla internautów (web usability),
 • Zoptymalizowane witryny do pozycjonowania,
 • Kompleksowe działania merketingu internetowego.

PESI

PESI to agencja interaktywna z Katowic, która obsługuje kontrahentów krajowych, jak
i zagranicznych. Tworzymy projekty w pełni spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb zlecającego. Nasz kreatywny i doświadczony zespół spełnia oczekiwania klientów, jednocześnie służy im radą i fachową wiedzą na każdym etapie realizacji zadania. Dzięki temu stworzone w PESI projekty są w pełni funkcjonalne i jednocześnie dopasowane do wymagań klienta.

Zajmujemy się tworzeniem responsywnych stron www z CMS, które dzięki ścisłej współpracy programistów ze specjalistami SEO spełniają wymagania wyszukiwarek. Ponadto tworzymy autorskie aplikacje i oprogramowania dla firm oraz oferujemy kompleksową obsługę  e-marketingową.

Zapraszamy do współpracy!

www.pesi.pl


illumo

https://illumo.pl

Zajmujemy się pełną obsługą sklepów internetowych i branży e-commerce. Od zaplecza i ochrony danych osobowych, przez branding, aż po modernizację. Potrzeby każdego klienta są oceniane indywidualnie. Jako członek Microsoft Partner Network pomagamy wdrażać lub przenosić sklepy na nowoczesną platformę chmury Azure. Jeśli potrzebujesz nie tylko firmy, która pomoże rozwinąć Ci skrzydła, a partnera który będzie stał przy Twoim boku – odezwij się do nas na [email protected]!


rewizja.net

szybkie przelewy online

W rewizja.net tworzymy skuteczne e-rozwiązania dla biznesu. Doradzamy, audytujemy i szkolimy z zakresu szeroko pojętego marketingu w Internecie. Wdrażamy systemy online oraz oprogramowanie dla brokerów kurierskich. Posiadamy status Partnera Google wspierając klientów działaniami reklamowymi w obrębie wyszukiwarek.


Amazing Design

płatności internetowe sklep
W Amazing Design tworzymy angażujące strony WWW, nowoczesne aplikacje webowe i innowacyjne serwisy internetowe – skupione na zwiększeniu Twojej sprzedaży!
Nasze nowoczesne rozwiązania, dzięki którym strony są interaktywne i angażujące, połączone z naszą marketingową wiedzą oraz odpowiednią treścią, tworzą spójne interfejsy użytkownika, które zapewniają konwersję odwiedzających na Twoich klientów.
Zarówno na małych stronach — wizytówkach jak i dużych aplikacjach webowych oraz mobilnych.

4AD STUDIO

płatności dla e-commerce

to firma stworzona w 2012 roku. Aktualnie większość ich produkcji to sklepy internetowe. Tworzą zaawansowane projekty na 20 000 produktów jak i mniejsze sklepy gdzie ważniejszy jest wygląd i funkcjonalność. Mistrzowsko łączą strony internetowe przedstawiające usługi firm z możliwością sprzedaży produktów do klienta bezpośredniego. Specjalność studia to SEO oraz web usability. Dodatkowym atutem jest tworzenie stron w oparciu o standard WCAG 2.0, dzięki któremu strony są lepiej zoptymalizowane i umożliwiają korzystanie z nich przez osoby niewidome.


Syskonf

płatności internetowe tpay

to system rejestracji i obsługi uczestników konferencji. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy on-line i zarządzać stroną internetową wydarzenia.

Platforma Syskonf.pl umożliwia m.in.:

 • rejestrację w wielu językach, przyjmowanie opłat w różnych walutach
 • różnicowanie cen i opcji dla poszczególnych kategorii uczestników
 • obsługę płatności
 • wystawianie faktur (proform, VAT, VAT Marża, korekt)
 • przesyłanie i recenzowanie abstraktów
 • obsługę recepcji na miejscu wraz z wydrukiem identyfikatorów
 • prowadzenie kontroli dostępu do sal (również zbliżeniowej – RFID)

JustIdea

płatności online

to agencja interaktywna, która jest w stanie zrealizować najśmielsze wizje swoich klientów w Internecie. Bez względu na to czy dotyczą one prostych stron internetowych czy skomplikowanych aplikacji webowych, zespół pełnych pasji profesjonalistów z JustIdea potrafi sprostać oczekiwaniom klienta, dbając o każdy aspekt realizowanego projektu.

Kompleksowa obsługa klientów obejmuje między innymi tworzenie stron internetowych oraz identyfikacji wizualnej firm, ale także prowadzenie szeroko pojętych kampanii marketingowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, działania w zakresie e-commerce oraz tworzenie komercyjnych aplikacji SaaS.

Agencja interaktywna JustIdea tworzy również własne startupy internetowe oraz posiada status certyfikowanego Partnera Google.


B4AFTER

płatności przez internet

Jest agencją interaktywną specjalizującą się w projektowaniu serwisów internetowych, rozwiązań dla e-commerce oraz marketingu internetowego. Wdraża portale internetowe, serwisy korporacyjne oraz specjalistyczne strony internetowe dla firm z sektora MŚP.  Dodatkowym filarem ich działalności jest wspieranie przedsiębiorstw w promocji ich produktów oraz usług w internecie poprzez skuteczne i kreatywne kampanie reklamowe w Google AdWords oraz pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.


X-ONE

płacenie przez internet

W X-ONE perfekcyjnie implementuje innowacyjne pomysły. Dostarcza dedykowane aplikacje webowe i nowoczesne systemy informatyczne. Stawia na mariaż sprawdzonych rozwiązań z innowacjami technologicznymi. Współpracuje zarówno z niewielkimi firmami szukającymi budżetowych realizacji jaki i dużymi oczekującymi formalnego procesu wytwórczego. W realizacjach nie ogranicza się branżowo. Tworzy również kreatywne strony, sklepy i portale internetowe.


zstudio

płatność kartą przez internet

zstudio jest firmą projektującą strony i sklepy internetowe od 2005 roku., przygotowującą nowoczesne, kreatywne rozwiązania internetowe dla wymagających klientów. Jej specjalnością są indywidualnie projektowane strony zoptymalizowane pod komputery i urządzenia mobilne. Autorski CMS pozwala na przygotowanie serwisów z unikalną funkcjonalnością oraz wygodnym panelem administracyjnym.


Ernes

ernes.pl

Ernes jest spółką informatyczną oferującą szeroką gamę produktów i narzędzi służących zarówno identyfikacji wizualnej, jak również wspierających kampanie reklamowe, a przede wszystkim zajmującą się tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla Klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucji rządowych. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym oraz przejrzystej grafice tworzymy serwisy internetowe dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.


Enduhub

enduhub.com

Enduhub.com to największa w Polsce platforma wyników imprez sportowych z zintegrowanym systemem zapisów oraz usług dla osób amatorsko uprawiających sport.


edrone

esporzedaz.com

edrone to pierwszy system klasy eCRM dedykowany dla sklepów internetowych. Poznawaj i angażuj to dwa filary edrone.
System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w e-sklepie oraz tworzy spersonalizowane i dopasowane komunikaty zwiększające sprzedaż i CLV (Customer Lifetime Value) klientów.
Innowacja edrone polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning i artificial intelligence.

Atutami edrone są: błyskawiczne wdrożenie, łatwość obsługi oraz gotowe scenariusze.


ESYSCODER

esporzedaz.com

ESYSCODER to firma IT zajmująca się rozwiązywaniem problemów napotykanych
przez przedsiębiorców. Bogate doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie
rozwiązań łączących w sobie wiele gałęzi technologii: aplikacje WWW, aplikacje
serwerowe (Linux), mobilne oraz desktop, telefonia VoIP, usługi mapowe
(OpenStreetMap, Google Maps), płatności elektroniczne.

Najlepszym przykładem naszych umiejętności jest esysTaxi: Internetowy System
Obsługi Taxi łączący w sobie wszystkie gałęzie technologi w celu uzyskania
rozwiązania pozwalającego korporacjom na uzyskanie najwyższej jakości usług
oraz zadowolenia pasażerów z realizowanych przejazdów.


MIMO.PL Agencja Kreatywna

e-commerce płatności internetowe

MIMO.PL Agencja Kreatywna, to marka, która od kilkunastu lat prężnie działa w branży IT. W ofercie znajdują się zarówno produkty jak i usługi: strony internetowe, sklepy internetowe, wsparcie IT, kampanie reklamowe, obsługa social media, fotografia reklamowa, copywriting. Firma zrealizowała dotychczas kilka tysięcy projektów.


X13.pl

płatność kartą przez internet

Jeden z największych i najstarszych sklepów z dodatkami do PrestaShop. Od początku działalności skupia się na rozwiązaniach typowo na Polski rynek, dlatego posiada między innymi integrację z allegro czy też import z ponad 200 hurtowniami. Oprócz licznych dodatków bardzo prężnie działa z indywidualnymi sklepami zbudowanymi na PrestaShop, wyróżniającymi się na tle konkurencji unikalnym wyglądem, wysoką dbałością o szczegóły i UXem na najwyższym poziomie.

X13 w liczbach: ponad 140 dodatków do PrestaShop, 155 indywidualnych sklepów, obsłużone 6tyś klientów, 7 lat na rynku !


prestadev.pl

płatności internetowe tpay

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu, specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.


eSprzedaż.com

płatności dla e-commerce

Właścicielem portalu eSprzedaz.com jest GRUPA ESPRZEDAŻ – lider kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań branży e-commerce. Zajmujemy się zarówno indywidualnymi sprzedawcami, jak i dużymi firmami, które są świadome tego, jak wielki wpływ na sprzedaż w tych czasach ma Internet oraz możliwości jakie ze sobą niesie.
Doświadczenie, które zdobyliśmy wraz z dotychczasowymi naszymi klientami, chcemy teraz przekazać kolejnym firmą, które dopiero zaczynają sprzedaż w sieci i niekoniecznie posiadającymi wielocyfrowe budżety na promocję swojej oferty, marki i sprzedaży online.


Selly Shop

płatności internetowe w Polsce

Selly Shop to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju ebiznesu. Oferujemy ponad 60 integracji w każdym pakiecie: z porównywarkami cen, pasażami sklepów, płatnościami elektronicznymi, systemami F/K, fakturami, kurierami oraz integracje z dowolnymi hurtowniami. Minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy Selly.
Oprogramowanie dedykowane jest dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego z możliwością indywidualnej rozbudowy.


Da Grasso

płatności on-line

Da Grasso to spółka zarządzająca największą polską siecią pizzerii. Naszym celem jest ciągły rozwój i usprawnianie działania sieci. Stale monitorujemy rynek, prowadząc badania i analizy, by jeszcze lepiej dopasować ofertę zarówno do potrzeb klientów, jak i franczyzobiorców. Współpracę z licencjobiorcami opieramy na transparentności zasad i indywidualnych, partnerskich relacjach.
Dzięki temu stworzyliśmy największą w Polsce sieć pizzerii od lat cieszącą się niesłabnącą popularnością wśród klientów i zaufaniem partnerów.


Borbis Media

przelewy przez internet

Borbis Media to agencja interaktywna, która wychodzi naprzeciw wszystkim współczesnym firmom. Nasz młody, kreatywny i przede wszystkim doświadczony zespół specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym.

Kompleksowo realizujemy projekty e-commerce – jesteśmy wyspecjalizowani w tworzeniu zaawansowanych sklepów internetowych, uwzględniając takie platformy jak: PrestaShop, WooCommerce, OpenCart, Jigoshop czy Sote. To jednak nie wszystko – projektujemy serwisy WWW, planujemy i wdrażamy kampanie reklamowe oraz SEO, prowadzimy blogi firmowe, efektywnie działamy w serwisach społecznościowych.


Suchowski Media

szybkie przelewy

Suchowski Media to międzynarodowa Agencja Interaktywna o zasięgu globalnym, z odziałami firmy w Polsce i w Holandii. Stawiamy na kreatywność, styl i modę.

W zakresie naszych prac profesjonalnie projektujemy Strony WWW, Sklepy internetowe, grafikę, Aplikacje mobilne iOS / Android, Systemy CRM.


ANTARA Systemy Informatyczne

szybkie przelewy online

ANTARA Systemy Informatyczne dostarcza najwyższej klasy oprogramowanie dedykowane dla firm. Tworzymy aplikacje internetowe, programy Windows, aplikacje mobilne oraz spersonalizowane sklepy internetowe.


Internet Arts

szybkie przelewy internetowe

Internet Arts jest prężnie działającą firmą, która zapewnia swoim klientom wysokiej klasy rozwiązania internetowe i multimedialne. Nasz zespół stanowią młodzi i kreatywni ludzie, z głowami pełnymi pomysłów.

Wdrażamy nowe, często pionierskie rozwiązania. Zajmujemy się głównie tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz grafiki na potrzeby mediów elektronicznych i tradycyjnych. Ponadto oferujemy usługi w zakresie marketingu internetowego.


eTechnologie

szybkie przelewy on-line

Pomagamy w skutecznym wykorzystaniu potencjału Internetu. Tworzymy strony, portale i sklepy internetowe w technologii RWD. Specjalizujemy się w rozwiązaniach umożliwiających sprzedaż szkoleń e-learningowych, materiałów wideo oraz ebooków. Budujemy interaktywne publikacje oraz bazy wiedzy.

Uwielbiamy zadowolonych klientów! Czy Twoja firma wykorzystuje w pełni potencjał Internetu? Odwiedź naszą stronę i sprawdź!


See-me

przelewy online t-pay

Zajmujemy się projektowaniem i budową stron internetowych. Pozycjonujemy w naturalnych wynikach, social media i adwords, pomożemy zaistnieć w Internecie. Tworzymy strony WWW i sklepy, które są nowoczesne, funkcjonalne i zarabiają na siebie.

Kilkanaście lat doświadczenia pracy z korporacjami stawia naszych programistów i grafików w czołówce najbardziej atrakcyjnych pracowników w Europie.


e-direct

płatności on line

Jesteśmy zespołem projektantów, programistów, administratorów i specjalistów od e-marketingu. Realizowane przez nas działania charakteryzuje kompleksowe podejście, nastawione na zapewnienie naszym klientom realizacji ich celów biznesowych oraz zadowalającego zwrotu z poczynionych inwestycji.

Powierzone zadania realizujemy wykorzystując pełen potencjał wiedzy i kreatywności naszych pracowników, mediów elektronicznych i najnowszych technologii dostępnych na rynku


Red InGo

płatności internetowe
Firma Red InGo jest agencją interaktywną zajmującą się tworzeniem stron i sklepów internetowych.Nasz zespół to eksperci od wielu lat związani z branżą Web development, mający za sobą wiele zaawansowanych realizacji.
Systemy e-commerce realizujemy korzystając z platformy Magento, która jest doskonałą podstawą do budowania dedykowanych rozwiązań. Integrujemy Magento z wszelkimi systemami płatniczymi, platformami sprzedażowymi, programami magazynowo – księgowymi oraz wszelkimi systemami ERP / CRM.

itDesk

przelewy internetowe

Jesteśmy agencją interaktywną z Opola nastawioną na realizację SKUTECZNEJ REKLAMY INTERNETOWEJ. Kompleksowa realizacja projektów internetowych od strategii, grafiki, programowania, po marketing internetowy i copywriting.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe oparte o przyjazne systemy zarządzania treścią a także sprawdzone rozwiązania systemów e-commerce dostosowane do potrzeb klienta. Tworzymy także systemy dedykowane, aplikacje mobilne oraz multimedialne prezentacje.


Imoli

przelewy online

Imoli to profesjonalna agencja interaktywna, oferująca kompleksowe usługi z zakresu tworzenia responsywnych stron internetowych, sklepów internetowych oraz całościowej identyfikacji wizualnej. Każdego dnia zespół doświadczonych profesjonalistów tworzy złożone projekty, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Co wyróżnia Imoli na tle licznej konkurencji? Nowoczesne projekty dopracowane w najmniejszych szczegółach, łączące oryginalny pomysł z funkcjonalnymi rozwiązaniami.


inote.pl

przelewy internetowe online

inote.pl specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w modelu Cloud Computing, jak również w projektowaniu dedykowanych rozwiązań, stron www, aplikacji biznesowych. Posiadamy własne produkty typu SaaS (Software as a Service), które obejmują m.in. system do zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy.
Firma zlokalizowana jest w mieście Szczecin w województwie zachodniopomorskim


KM7

przelewy internetowy

KM7 to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od ponad 10 lat tworzą strony, sklepy internetowe i prezentacje multimedialne.
Skutecznie pomagamy naszym klientom realizować cele, odrzucamy schematy, uważnie słuchamy, doradzamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, często stosując techniki badań marketingowych.


doneta.pl

przelewy internetowe w sklepie

doneta.pl to agencja reklamowa, która w ciągu kilku ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. I nie spoczęliśmy na laurach. Oprócz naszej flagowej oferty na tworzenie stron WWW, sklepów internetowych czy aplikacji szytych na miarę oferujemy również usługi poligraficzne, regulaminy czy szeroko pojęty marketing i reklamę.
Dzięki wykorzystaniu autorskiego systemu CMS, jako silnika w naszych stronach i sklepach możemy przygotować dla Państwa każdą modyfikację i integrację.


OPTIGO.PL

mikropłatności online

OPTIGO.PL to firma, w której zajmujemy się budowaniem stron www oraz sklepów internetowych (w tym systemów dealerskich). Nasze rozwiązania opieramy o platformę Magento, która dostępna jest również z hostingiem. Ponadto w swojej ofercie posiadamy usługę zdalnej pomocy informatycznej, dzięki której jesteśmy wstanie przekazać wiedzę, na temat obsługi sklepu czy też strony www. Świadczymy pomoc z konfiguracją i instalacją oprogramowania, bez konieczności wizyty w serwisie. Kompleksowość naszych usług, najczęściej kierujemy do nowych firm, małych i średnich przedsiębiorstw. Dewizą OPTIGO.PL jest podejmowanie długofalowej współpracy, będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami. Profesjonalizm i doświadczenie zaowocowały bardzo dobrą opinią i wysokim stopniem zaufania.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą świadczonych przez nas usług IT.


Euforia

płatności kartą

Euforia stworzona została do rzeczy niezwykłych i niekonwencjonalnych. Naszą reputację osiągnęliśmy głównie dzięki nieszablonowej grafice oraz jakości technicznej wykonywanych projektów. Dziś to uznanie poparte jest również zdolnością do wspierania swoich klientów w sprawach bardziej skomplikowanych i ambitnych.

Swoją działalność zapoczątkowaliśmy w 2003 roku jako Atkom.pl. Wtedy to z powodzeniem realizowaliśmy pierwsze projekty internetowe. Euforia powstała w 2008 roku z myślą o bardziej wymagających klientach. Z biegiem czasu rozwijaliśmy nasze kompetencje, szukając odpowiednich ludzi do poszczególnych zadań oraz zwiększyliśmy powierzchnię naszej pracowni. Obecnie jesteśmy agencją full service, w skład której wchodzi grupa młodych osób z otwartymi umysłami i dużymi ambicjami. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych usług, kreatywność, funkcjonalność oraz wzorową komunikację z klientem.


Supercomp Grupa IT

płatności internetowe kartą

Supercomp Grupa IT od 2004 roku zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych własnych jak i dla klientów zewnętrznych. Wymaga to doskonałych umiejętności programistycznych, graficznych ale także znajomości zagadnień UX oraz UI. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu na różnych polach, od wizytówek kwiaciarni począwszy po autorskie systemy CMS czy CRM, możemy powiedzieć, że jesteśmy zespołem od niestandardowych zadań specjalnych. Dokładnie słuchamy klientów aby w trakcie realizacji ich potrzeb osiągnąć możliwie najlepszy efekt.


M40.pl – agencja interaktywna

internetowe przelewy

M40.pl agencja interaktywna to firma działająca na rynku e-marketingu od 2007 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu, emarketingu i kompleksowej promocji stron www oraz projektowaniu, wdrażaniu stron i sklepów internetowych. To zespół fachowców, którzy świetnie zdaje sobie sprawę z roli reklamy w internecie. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych M40.pl cieszy się opinią rzetelnego partnera w biznesie.
Wiedza, zaangażowanie i doświadczenie to cechy agencji interaktywnej, które gwarantują wysoką jakość usług i zadowolenie klientów.


Gocreate

internetowe przelewy online

Gocreate to agencja interaktywna oferująca min. autorskie sklepy internetowe z indywidualną grafiką, dopasowane pod wymagania klienta.

Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce
, oferujemy rozwiązania dla obszaru B2C oraz B2B. Integracje z systemami ERP (Subiekt, Wf-Mag, Comarch Optima i inne), kurierzy, integracje kanałów sprzedaży i wiele innych. Obsługa dużego ruchu w sklepach interentowych nie stanowi dla nas problemu.
Obsługujemy największe sklepy w Polsce i w 7 krajach Europy. Zapraszamy do współpracy.


Cube Interactive

przelewy online

Cube Interactive to agencja interaktywna ze Śląska specjalizująca się w projektowaniu dedykowanych aplikacji internetowych oraz systemów e-commerce.

Świadczymy również usługi z zakresu nowoczesnego SEO, czyli usługi kompleksowego marketingu internetowego opartego o autorski i innowacyjny system pozyskiwania nowych Klientów dzięki widoczności w Internecie.


Azymo

przelewy online tpay

Młoda, prężnie rozwijająca się firma. Wdraża standardowe jak i dedykowane rozwiązania e-commerce w oparciu o system Presta Shop. Oferuje kompleksowe rozwiązania, od projektu i wdrożenia, na stałej opiece i wsparciu technicznym skończywszy.


Automater

przelew online

Automater to system do automatyzacji sprzedaży i dostawy wirtualnych towarów, np. cdkey’ów do gier, ebooków, doładowań do telefonów i programów, czyli wszystkiego, co jest w postaci cyfrowej. Przez Automatera można sprzedawać kody i pliki na Allegro, eBay lub w sklepach internetowych.


Mediart

przelew online tpay

Mediart Agencja Interaktywna z Bydgoszczy proponuje kompleksową realizację sklepu internetowego: począwszy od opracowania funkcjonalności, poprzez wykonanie projektu graficznego dostosowanego w całości do Państwa wymogów i branży oraz stworzenie dedykowanego oprogramowania systemu zarządzania treściami, skończywszy na wypromowaniu Państwa biznesu w wyszukiwarkach internetowych. Oferowane przez nas oprogramowanie nie ma żadnych ograniczeń – jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć wszystko, co tylko sobie wymyślisz.
Firma ma też bardzo duże doświadczenie w realizacjach integracji oprogramowania e-commerce z Subiekt / Symfonia / Magazyn Biznes i innymi.


Trustnet

przelewy online e-commerce

Firma Trustnet z siedzibą w Częstochowie od początków swojej działalności skupia się na specjalistycznych usługach związanych z internetem. Zajmujemy się budową stron i sklepów internetowych opartych na autorskiej aplikacji systemu zarządzania treścią. Udostępniamy naszym Klientom konta hostingowe i dedykowana bazę serwerów we własnym centrum danych. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w ramach administracyjnych usług instalacji, konfiguracji oraz nadzoru nad serwerami.


OpenSolution

szybkie przelewy online

OpenSolution od wielu lat zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych.W 2004 wydaliśmy darmowy skrypt do prowadzenia sklepu internetowego o nazwie Quick.Cart, a rok później udostępniliśmy Quick.Cms czyli system pozwalający na zarządzanie własną stroną internetową.
Kierujemy się kilkoma zasadami w tworzeniu oprogramowania. Przede wszystkim nie ilość opcji jest najważniejsza, ale czytelność i intuicyjność obsługi. Ważne są też dla nas wydajność i prostota.


Shoplo

Shoplo

Shoplo to platforma, która pozwala na stworzenie sklepu internetowego w 3 minuty. Przeznaczona jest dla osób, chcących otworzyć swój pierwszy sklep, jak i tych, którzy nie są zadowoleni ze swojej strony i pragną przenieść istniejący sklep na nową platformę w sposób szybki, tani i wygodny.
Dzięki prostej obsłudze, pięknym szablonom RWD, nielimitowanym hostingu oraz licznym integracjom i dodatkom Shoplo wychodzi naprzeciw tym, którzy nie posiadają wiedzy technicznej, a swój czas i pieniądze wolą przeznaczyć na rozwój produktu i działania marketingowe.


eaplikacje.com.pl

 eaplikacje.com.pl

eaplikacje.com.pl Jesteśmy agencją interaktywną, której celem jest tworzenie przyjaznych i profesjonalnych stron internetowych oraz internetowych aplikacji dedykowanych najwyższej jakości.
Bardzo ważne dla nas jest zadowolenie naszego Klienta, który nigdy nie zostaje „porzucony”. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych w zakresie: projektowania stron i sklepów internetowych, hostingu WWW, rejestracji i utrzymania domen internetowych, administracji i zarządzania stronami WWW.


Scorise

Scorise

W agencji marketingowej Scorise łączymy talenty naszych specjalistów, by dostarczyć Ci stronę internetową, która skutecznie przekona potencjalnych klientów do Twojej firmy. Opracujemy nie tylko wygląd i funkcjonalność witryny – napiszemy też dla Ciebie teksty na stronę www oraz zoptymalizujemy ją pod wyszukiwarki, byś pozyskał najwięcej nowych nabywców. Przez cały okres współpracy będzie kontaktował się z Tobą dedykowany opiekun, który zadba o terminowość realizacji oraz to, że strona spełni oczekiwania biznesowe Twoje i Twojej grupy docelowej. Jako agencja SEO zadbamy też o wysokie pozycje Twojej firmy w wyszukiwarkach i o spowodowanie, by obecność w internecie przyniosła Ci nową sprzedaż.

http://www.scorise.com/pl

Refix

refix

Agencja REFIX przygotowuje i realizuje dla swoich klientów odpowiednie strategie marketingowe, które skutecznie zwiększają obroty zarówno firm usługowych, producentów, sklepów internetowych.
Na koncie mamy wiele zrealizowanych z powodzeniem kampanii. Projektujemy strony i sprzedające sklepy internetowe, prowadzimy naszym klientom kompleksowe kampanie e-marketingowe. Stawiane cele osiągamy poprzez przemyślane i sprawdzone techniki w zakresie pozycjonowania, rozbudowanych kampanii AdWords, działań w portalach społecznościowych.
Nasi klienci generują milionowe przychody, część z nich zaczynała od zera.

http://refix.pl/

GreenMouse

GreenMouse

GreenMouse to agencja interaktywna specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu.

http://greenmouse.pl/

icenter.pl

 icenter.pl

icenter.pl jesteśmy agencją interaktywną działającą od 2000r, która specjalizuje się z tworzeniu wizerunku firm w internecie. W szczególności tworzymy proste i użyteczne strony internetowe (w tym RWD), sklepy, aplikacje mobilne, a także świadczymy usługi z zakresu marketingu oraz pozycjonowania.
Jesteśmy autorami doskonałego systemu WEGO CMS (http://wego.pl), z którego korzystają liczne agencje. WEGO CMS umożliwia szybkie wdrożenia oraz łatwą obsługę strony przez użytkownika.

http://icenter.pl

Europasaż

Europasaż

Firma Europasaż powstała na bazie założonego w 2008 roku forum poświęconego PrestaShop – prestashopforum.pl. W tym czasie najpierw hobbystycznie, później już zawodowo rozwijamy PrestaShop w Polsce projektując moduły oraz sklepy dla Naszych klientów.  Projekty, które realizujemy zmusiły Nas do zaprojektowania bibliotek i modułów specyficznych dla danej branży i produktów.
Oferujemy również hosting  na  serwerach dedykowanych umieszczonych w jednym z największych Data Center w Europie. W Naszym portfolio znajdują się Firmy zarówno z Polski jak i Anglii, Niemiec czy Szwajcarii. W przypadku projektów realizowanych w Polsce preferujemy tpay.com jako bramkę integrującą płatności online w sklepach internetowych.

http://europasaz.pl/

eDEAL

eDEAL

eDEAL to firma, której działania skupiają się wokół kompleksowej obsługi informatycznej Firm z różnych branż. Doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat i realizacji dziesiątek projektów pozwala gwarantować naszym Klientom najwyższą jakość wykonanych usług. Współpracujemy zarówno z projektantami i grafikami tworzącymi wizerunek Państwa firmy, produktu bądź usługi, jak i programistami i informatykami dbającymi o infrastrukturę IT. Nasi inżynierowie zaproponują Państwu produkty skrojone na miarę potrzeb w taki sposób, żeby prowadzenie Państwa firmy było łatwiejsze a zyski stały się większe.

http://edeal.pl/

IDEA07

IDEA07

IDEA07 to międzynarodowa agencja kreatywna z siedzibami w Polsce i w Hiszpanii. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania, sklepów internetowych oraz wdrożeń systemów ERP. Specjalizujemy się w szczególności w implementacji i rozwoju systemów open source takich jak Magento, Prestashop, WordPress oraz Odoo.
Jesteśmy zespołem wyjątkowych ludzi z unikatowym charakterem i wspólną pasją tworzenia rzeczy doskonałych. IDEA07 zatrudnia wyłącznie grupę profesjonalistów z doświadczeniem i cechą maksymalnego zaangażowania w realizowaną pracę.

https://www.idea07.pl

Ameti Technology

Ameti Technology

Specjalizujemy się w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych oraz e-marketingu. Obsługujemy zarówno duże projekty korporacyjne i polityczne jak i te mniejsze, dla lokalnych firm czy osób prywatnych. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań promocyjnych. Nasi klienci zdobywają liczne wyróżnienia. M.in. blog roku magazynu Men’s Health 2016 oraz 2017. Zwiększają swoją sprzedaż – zapraszamy do kontaktu po Case Study z wybranej dziedziny. Mogą pochwalić się wieloma, zdobytymi dzięki współpracy z nami, kontraktami. Zapraszamy na naszą stronę.


Marketing4you

m4you

Jesteśmy profesjonalną agencją oferującą kompleksową obsługę biznesu. Projektujemy oraz tworzymy strony i sklepy internetowe, optymalizujemy, pozycjonujemy w wyszukiwarce Google oraz prowadzimy kampanie Google AdWords. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia z zakresu optymalizacji / pozycjonowania stron oraz obsługi AdWords.

www.m4you.pl

Bilet Pro24

 Bilet Pro24

Bilet Pro24 Nasza działalność skupiała się na tworzeniu oprogramowania dla kin, teatrów oraz filharmonii. W dniu dzisiejszym proponowane przez nas rozwiązania funkcjonują na terenie całego kraju.
Naszą mocną stroną jest ukierunkowanie na indywidualne potrzeby klienta. Jeżeli ktoś jest zainteresowany oprogramowaniem komputerowym ściśle dostosowanym do jego potrzeb znajdzie w naszej firmie dobrego partnera do współpracy. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na konkretne potrzeby naszych klientów.

http://biletpro24.pl/

Zostań Partnerem tpay.com

Aby dołączyć do grona Certyfikowanych Partnerów tpay.com i wykorzystać pełnię możliwości Programu Partnerskiego, skontaktuj się z nami.
Opiekun Programu Partnerskiego pomoże Ci w procesie integracji.


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email