Powrót

Szukaj w Tpay

Przejdź na drugą stronę e-commerce!

Tpay to nie tylko zaufane e-płatności, to także zaufany pracodawca. Zobacz, kogo aktualnie szukamy i aplikuj!

Wszystkie
Sales
Mid/Senior Business Development Manager
Sales
Mid/Senior Business Development Manager
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś_aś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy a my szukamy Mid/Senior Business Development Managera, który_a będzie odpowiadać za poszukiwanie potencjalnych klientów oraz kompleksowo przeprowadzać cały proces sprzedaży.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Jeśli jesteś zainteresowany działaniem naszej firmy i przemawiają do Ciebie nasze wartości oraz prezentowany styl pracy, lecz nie publikujemy aktualnie oferty odpowiadającej Twojemu profilowi zawodowemu - zaaplikuj do Tpay przez poniższy formularz aplikacyjny. Otrzymamy Twoje dane oraz CV, a w razie uruchomienia przez nas odpowiedniej rekrutacji skontaktujemy się z Tobą.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj

To my:

Przedstawiciele IT
Prężnie rozwijającego się sektora, do tego w branży e-commerce, która ma się świetnie. I wiesz co, bardzo dobrze nam z tym!
Sztywniacy od finansów
Fakt, często mówimy o pieniądzach. Ale przez karty, pay-by-linki, elektroniczne portfele, widgety.. czyli bardzo nowocześnie i z pasją!
Po prostu ludzie
Na HO czy w biurze. Z psem na kolanach czy w drodze do żłobka. Czasem po kołderką, czasem pod palmami. “Taki life” - znamy to i rozumiemy!

Benefity i must have'y

Może się zdarzyć, że zabraknie zielonej herbaty z maliną, serio. W czwartki nie ma obranej i pokrojonej kalarepy. W inne dni tygodnia zresztą też. Ale proponujemy Tobie inne benefity, regularnie kształtowane przez samych pracowników. To oni mówią, że są inne, ważniejsze sprawy, takie jak:

Prywatna opieka medyczna Medicover
Medycyna pracy, hotline, opieka lekarza prowadzącego i lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje lekarzy pomocy doraźnej, wizyty domowe i zaawansowane konsultacje z lekarzami specjalistami. Dla Ciebie i Twoich bliskich.
Pakiet sportowy Multisport
Lubisz popływać? Ciśniesz na siłowni? Wolisz jednak squasha? Cokolwiek sprawia Ci przyjemność i poprawia kondycję, my Ci pomożemy, by stało się (lub dalej było) zdrowym nałogiem. Z kartą Multisport będziesz miał szeroki dostęp do obiektów sportowych, rekreacyjnych i relaksacyjnych.
Bezpłatne lekcje języka angielskiego
Za darmo, za free, nieodpłatnie - naprawdę za friko! W grupach, które dają komfort bez względu na poziom zaawansowania, ale jednocześnie motywują do postępów. Chcesz się uczyć angielskiego - po prostu dołącz do wspólnej lekcji z native speakerem.
Ubezpieczenie na życie
“Gdyby kózka nie skakała…”... a skacz ile wlezie! Mamy tak fajne - i bezpłatne! - ubezpieczenie grupowe w UNUM, że nawet sporty bardzo ekstremalne nie będą problemem. 2 dni to średni czas wypłaty świadczeń, liczony od dnia skompletowania dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji o wypłacie.
Elastyczne godziny pracy
Nie musieliśmy czekać na wyniki sondaży dotyczących potrzeb pracowników w dobie pandemii, by się przekonać, że elastyczność to świetna sprawa. Lubisz klikać z domu, stojąc na głowie? Czy może nowoczesna przestrzeń biurowa zwiększa Twoją kreatywność? Jesteśmy otwarci na te potrzeby!
Brak dress code'u
Klapki Kuboty są u nas hitem, do tego koniecznie skarpetki Many Mornings - nawet te najbardziej kolorowe! Tak, kochamy marki naszych klientów. Ale tutaj chcemy przede wszystkim powiedzieć Ci, że kochamy wolność!
Spotkania integracyjne i akcje tematyczne
Nasza ekipa lubi spędzać razem czas także po pracy. Spływy kajakowe, ogniska, obchody np. Dnia Chłopaka, dobroczynna akcja świąteczna, grudniowa wspólna kolacja.. Każdy znajduje coś dla siebie i z przyjemnością wydłużamy listę wspólnych aktywności.
UoP lub B2B
A formalności? Dostosowujemy się do Twoich potrzeb - możesz wybrać umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Proces rekrutacji

Zapomnij o rozmowach kwalifikacyjnych, podczas których Twoi głównym zadaniem jest odpowiadanie na pytania potencjalnego pracodawcy. W Tpay proces rekrutacji to przede wszystkim partnerskie rozmowy - zobacz szczegóły:

Ogłoszenie
Znajdujesz na na Pracuj.pl, LinkedIn czy Indeed albo to my zwracamy uwagę na Twój talent i proponujemy współpracę
Pierwsza rozmowa
Z Katarzyną Szulc - naszą Talent Acquisition Specialist rozmawiasz o wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach
Druga rozmowa
Spotykasz się z potencjalnym przełożonym lub w przypadku rekrutacji do IT pair programming - z potencjalnym zespołem
Decyzja
Witamy się na pokładzie!
  • test-biuro
  • Nowoczesne biuro
  • Home office