Zaufany pracodawca

Pewnie znasz nas od dawna - jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z naszych zaufanych płatności. Poznaj nas bliżej - Tpay to także przyjazne miejsce pracy! Takie, do którego chce się wracać po weekendzie.

Wszystkie
Engineering
Produkt
Księgowość
Senior PHP Developer
Engineering
Senior PHP Developer
Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać systemy Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało programowanie zgodnie z zasadami SOLID, rozwijanie i udoskonalanie systemu płatności Tpay oraz code review pracy kolegów z zespołu. W efekcie, zbudujemy razem najlepszy na świecie system płatności!
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Product Manager
Produkt
Product Manager
Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać produkty Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce oraz rozwijać jedną z najprężniej działających branż czyli ecommerce! Do Twoich głównych zadań będzie należała realizacja jednego z trzech poniższych celów: - rozwój produktów kartowych, - budowa i rozwój produktu księgowego, - wdrażanie, budowa i rozwój, nowych produktów płatniczych w Tpay.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Regular PHP Developer
Engineering
Regular PHP Developer
Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać systemy Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało programowanie zgodnie z zasadami SOLID, rozwijanie i udoskonalanie systemu płatności Tpay oraz code review pracy kolegów z zespołu. W efekcie, zbudujemy razem najlepszy na świecie system płatności!
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
DevOps Engineer / Linux Administrator
Engineering
DevOps Engineer / Linux Administrator
Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać systemy Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało tworzenie, utrzymanie i monitorowanie procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Deployment wraz z zespołem developerskim. W efekcie, zbudujemy razem najlepszy na świecie system płatności!
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Księgowa/y
Księgowość
Księgowa/y
Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać się w branży FinTech i poznać od środka hybrydę świata finansów i technologii. Produkty Tpay wykorzystywane są przez miliony osób w Polsce, a dzieje się to między innymi dzięki działaniom zespołu księgowości.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Analityk ds produktu
Produkt
Analityk ds produktu
Aktualnie do naszego zespołu Product (Head + 5 Product Managerów) poszukujemy osoby na stanowisko Analityka ds produktu, która wesprze nas w dalszym rozwoju i pomoże w szybszej realizacji założonych celów.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Jeśli jesteś zainteresowany działaniem naszej firmy i przemawiają do Ciebie nasze wartości oraz prezentowany styl pracy lecz nie publikujemy aktualnie oferty odpowiadającej Twojemu profilowi zawodowemu możesz zgłosić się mimo to do nas poprzez ten formularz. Otrzymamy Twoje dane oraz CV, a w razie uruchomienia przez nas odpowiedniej rekrutacji skontaktujemy się z Tobą.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj

To my:

Przedstawiciele IT
Prężnie rozwijającego się sektora, do tego w branży e-commerce, która ma się świetnie. I wiesz co, bardzo dobrze nam z tym!
Sztywniacy od finansów
Fakt, często mówimy o pieniądzach. Ale przez karty, pay-by-linki, elektroniczne portfele, widgety.. czyli bardzo nowocześnie i z pasją!
Po prostu ludzie
Na HO czy w biurze. Z psem na kolanach czy w drodze do żłobka. Czasem po kołderką, czasem pod palmami. “Taki life” - znamy to i rozumiemy!

Benefity i must have'y

Może się zdarzyć, że zabraknie zielonej herbaty z maliną, serio. W czwartki nie ma obranej i pokrojonej kalarepy. W inne dni tygodnia zresztą też. Ale proponujemy Tobie inne benefity, regularnie kształtowane przez samych pracowników. To oni mówią, że są inne, ważniejsze sprawy, takie jak:

Prywatna opieka medyczna Medicover
Medycyna pracy, hotline, opieka lekarza prowadzącego i lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje lekarzy pomocy doraźnej, wizyty domowe i zaawansowane konsultacje z lekarzami specjalistami. Dla Ciebie i Twoich bliskich.
Pakiet sportowy Multisport
Lubisz popływać? Ciśniesz na siłowni? Wolisz jednak squasha? Cokolwiek sprawia Ci przyjemność i poprawia kondycję, my Ci pomożemy, by stało się (lub dalej było) zdrowym nałogiem. Z kartą Multisport będziesz miał szeroki dostęp do obiektów sportowych, rekreacyjnych i relaksacyjnych.
Bezpłatne lekcje języka angielskiego
Za darmo, za free, nieodpłatnie - naprawdę za friko! W grupach, które dają komfort bez względu na poziom zaawansowania, ale jednocześnie motywują do postępów. Chcesz się uczyć angielskiego - po prostu dołącz do wspólnej lekcji z native speakerem.
Ubezpieczenie na życie
“Gdyby kózka nie skakała…”... a skacz ile wlezie! Mamy tak fajne - i bezpłatne! - ubezpieczenie grupowe w UNUM, że nawet sporty bardzo ekstremalne nie będą problemem. 2 dni to średni czas wypłaty świadczeń, liczony od dnia skompletowania dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji o wypłacie.
Elastyczne godziny pracy
Nie musieliśmy czekać na wyniki sondaży dotyczących potrzeb pracowników w dobie pandemii, by się przekonać, że elastyczność to świetna sprawa. Lubisz klikać z domu, stojąc na głowie? Czy może nowoczesna przestrzeń biurowa zwiększa Twoją kreatywność? Jesteśmy otwarci na te potrzeby!
Brak dress code'u
Klapki Kuboty są u nas hitem, do tego koniecznie skarpetki Many Mornings - nawet te najbardziej kolorowe! Tak, kochamy marki naszych klientów. Ale tutaj chcemy przede wszystkim powiedzieć Ci, że kochamy wolność!
Spotkania integracyjne i akcje tematyczne
Nasza ekipa lubi spędzać razem czas także po pracy. Spływy kajakowe, ogniska, obchody np. Dnia Chłopaka, dobroczynna akcja świąteczna, grudniowa wspólna kolacja.. Każdy znajduje coś dla siebie i z przyjemnością wydłużamy listę wspólnych aktywności.
UoP lub B2B
A formalności? Dostosowujemy się do Twoich potrzeb - możesz wybrać umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Nasze zespoły:

Każdy dział jest inny, dlatego oddaliśmy głos ich gospodarzom. Czas na Wasze pierwsze spotkanie - za 3, 2, 1…

Alina
Head of Marketing
"

A gdybym Ci powiedziała, że jest taki zespół, którego siła tkwi we wzajemnym zaufaniu, dzieleniu się wiedzą i otwartości na to, co przynosi wyobraźnia? Że każdy, kto go buduje, jest inny, ale wszystkich łączy fintech i zainteresowanie płatnościami online? Do tego jest bardzo autonomiczny i mimo wspomnianej otwartości na wszelkie pomysły, mądrze układa sobie zadania? A ponadto uwielbia się z działem handlowym i realnie wspiera go w celach sprzedażowych? Serio, nie jest jedynie wykonawcą kolejnej .pptx. To Marketing Team, do którego serdecznie Cię zapraszam. Jeśli szukasz swojej marketingowej przestrzeni, a my akurat mamy dla Ciebie ofertę, aplikuj!

"
TEAM
Agata
Content Specialist
Marta
Senior Video Marketing and Communication Specialist
Kamil
Graphic Designer
Mateusz
Brand Creation Specialist
Natalia
Head of People
"

Nasz zespół dba o pozyskiwanie i rozwój TALENT-ów. Pomagamy pracownikom w rozwoju zawodowym, ale także w osobistym, związanym z silnymi stronami. Niezwykle ważne są dla nas relacje oparte na zaufaniu. Stawiamy na szacunek i otwartość. To wszystko przekłada się również na kulturę doceniana - pracownik to człowiek i chcemy mieć dobry wpływ na jego życie! Pasjonuje nas HR, a przede wszystkim ludzie!

"
TEAM
Katarzyna
Talent Acquisition Specialist
Daria
Office Coordinator
Katarzyna
Office Assistant
Karolina
Główna Księgowa
"

W ramach naszego obszaru działają zespoły, które są odpowiedzialne za realizowanie procesów wpływających na decyzje biznesowe podejmowane w Spółce oraz utrzymanie licencji KNF. Odpowiadamy za utrzymanie dyscypliny finansowej oraz prowadzenie sprawnej i bieżącej obsługi finansowo-księgowej. Do naszych najważniejszych bieżących zadań należy weryfikacja klientów (stosowanie się do wytycznych AML) i dalsza re-weryfikacja oraz raportowanie z zachowaniem rzetelności i czytelności informacji przekazywanych ostatecznemu odbiorcy.

"
TEAM
"

Zespół ekspertów od sprzedaży i ustalania cenników? Nie, nie - od nawiązywania i utrzymywania wyjątkowych relacji. Zakochani w fintechu, wciągają kolejne e-sklepy i e-usługi w nowoczesne płatności online. O tym, że współpraca z nimi to przyjemność, dowiadują się także inne działy w firmie. Dołącz do “handlówki”, jeśli też chcesz wiedzieć kto, kiedy i za ile!

"
TEAM
"

Nasz dział to prawdziwa kopalnia pomysłów. Skupiamy w nim kompetencje związane ze znajomością rynku płatności online w Polsce i na świecie. Na podstawie obserwacji wybieramy te, które wierzymy, że uda nam się skomercjalizować i wzbogadzić nimi ofertę Tpay. Intensywnie pracujemy również na rozwojem już wdrożonych rozwiązań, a we wszystkim wspierają nas dedykowane zespoły IT. Dołącz do nas, jeśli lubisz patrzeć przyszłość, twardo stąpając po ziemi!

"
TEAM

Pracownicy cenią Tpay* za te wartości:

*wynik ankiety przeprowadzonej we wrześniu 2020 r.

Zaufanie
Zaufanie
Elastyczność
Elastyczność
Wsparcie
Wsparcie
Kreatywność
Kreatywność

Proces rekrutacji

Zapomnij o rozmowach kwalifikacyjnych, podczas których Twoi głównym zadaniem jest odpowiadanie na pytania potencjalnego pracodawcy. W Tpay proces rekrutacji to przede wszystkim partnerskie rozmowy - zobacz szczegóły:

Ogłoszenie
Znajdujesz na na Pracuj.pl, LinkedIn czy Indeed albo to my zwracamy uwagę na Twój talent i proponujemy współpracę
Pierwsza rozmowa
Z Katarzyną Szulc - naszą Talent Acquisition Specialist rozmawiasz o wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach
Druga rozmowa
Spotykasz się z potencjalnym przełożonym lub w przypadku rekrutacji do IT pair programming - z potencjalnym zespołem
Decyzja
Witamy się na pokładzie!

Dołącz do zadowolonego zespołu Tpay

Oferty pracy

Długo szukałam miejsca, w którym mogłabym się rozwijać. To, że Tpay jest takim miejscem przekonałam się już na etapie rekrutacji. Jestem częścią zespołu, który tworzą fantastyczni ludzie, razem z nimi i dzięki nim, każdego dnia podejmuję nowe wyzwania, uczę się precyzji, samodzielności i profesjonalizmu i widzę perspektywę do dalszego rozwoju.

Daria, People (HR & Office)

Jeszcze przed pierwszym spotkaniem wiedziałem, że chcę pracować w Tpay. Naprawdę w poniedziałki rano idę do biura z “bananem” na twarzy i cieszę się, że spotkam się z ekipą. Zawszę mogę liczyć na naszych ludzi. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym trafić na bardziej zgrany zespół, podchodzący do siebie nawzajem z taką serdecznością.

Mateusz, Sprzedaż & Marża

W Tpay najbardziej cenię sobie ludzi oraz atmosferę pracy. Mamy fajny, zgrany i wspierający zespół. Poza tym firma daje możliwości rozwoju i wdrażania swoich pomysłów. W Tpay możesz liczyć na różnorodność zadań, więc też szybko nauczysz się cierpliwości i dobrej organizacji pracy.

Zuzanna, Biuro Obsługi Klienta