Powrót

Szukaj w Tpay

Metoda płatności

Przelewy online


Przelewy online, zwane również natychmiastowymi i Pay-By-Linkami, to jedna z trzech najpopularniejszych metod płatności w internecie. Znacznie szybsza od przelewu tradycyjnego, mimo że wymaga zalogowania się do swojego banku. Aż 38% płatników 2.0 preferuje ten sposób finalizacji zakupów.

Przelewy online
Zaufanie

Zaufanie

40% płatników wybiera przelewy online, ponieważ ma do nich zaufanie, dobrze zna tę metodę płatności i ma związane z nią pozytywne doświadczenia

Możliwości

Możliwości

Już na stronie sklepu klienci mogą wybierać swój bank, aby dokonać płatności przelewem online. Tak przygotowany proces płatności przyspiesza e-zakupy

Szybkość

Szybkość

Przelewy online to jedna z najszybszych  metod płatności. Środki od razu trafiają do sprzedającego, co dodatkowo zachęca internatów

Przelew online - możliwości wdrożenia

Zakupy w Twoim sklepie powinny być intuicyjne - od momentu znalezienia produktów po wybranie metody płatności. W przypadku przelewu online są dwie możliwości wdrożenia tej metody płatności.

  • Panel on-site
  • Bramka płatnicza
Panel on-site
  • Panel on-site
  • Bramka płatnicza

Możesz tak zintegrować e-płatności, by klienci będąc jeszcze na stronie Twojego sklepu, mogli wybrać swój bank i następnie przejść do bramki płatniczej w celu dokończenia transakcji. Widok logo zaufanego banku na stronie sklepu zachęca do finalizacji zakupów

Standardowe wdrożenie przelewu natychmiastowego polega na tym, że klient na ostatnim etapie zakupów wybiera możliwość skorzystania z tej metody i przechodzi do bramki płatniczej Tpay. Następnie wybiera swój bank i zostaje przekierowany na jego stronę.

Panel on-site Bramka płatnicza

Szeroki wyboru banków


Bardzo ważne jest to, by Twój klient szybko odnalazł swój bank podczas finalizacji zakupów. Dlatego oferta Tpay obejmuje szeroką gamę banków, których logo przedstawione są w intuicyjnej formie. W każdej chwili możesz samodzielnie wyłączyć możliwość korzystania z płatności w danym banku.

 

Alior Bank, Bank BPS, Bank Pocztowy, Credit Agricole, Getin Bank, ING, Inteligo, Mbank, Millenium, Nest Bank, Pekao SA, PKO BP, Plus Bank, Santander Polska i inne

Jak włączyć przelewy online?


Jeśli korzystasz z płatności Tpay, ta metoda płatności jest dostępna w Twojej bramce płatniczej (w razie potrzeby możesz ją samodzielnie wyłączyć). Jeśli jeszcze nie korzystasz z usług Tpay, wejdź na stronę rejestracji, załóż i aktywuj konto - konieczne będzie podanie swoich danych i akceptacja regulaminu. Następnie odbierz maila z linkiem aktywacyjnym, by w Panelu Akceptanta wypełnić formularz weryfikacyjny, dokonać opłaty aktywacyjnej i zaakceptować Ogólne Warunki Umowy (OWU). Po pozytywnej weryfikacji konta zaczniesz przyjmować środki.

Najczęściej zadawane pytania


Jak zacząć korzystać z przelewów online w swoim sklepie?

Aby korzystać z przelewów online w bramce Tpay, konieczna jest rejestracja i aktywacja konta. Przelewy online są domyślną metodą płatności, nie trzeba ich specjalnie aktywować. W razie potrzeby można je także samodzielnie wyłączyć w Panelu Akceptanta.

Czy przelewy online Tpay są bezpieczne?

Przelewy online to bezpieczna metoda płatności realizowana w bramce płatniczej Tpay. Posiadamy rozszerzoną licencją KNF, co jest potwierdzeniem świadczenia przez nas najwyższej jakości usług oraz spełniania najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Czy mogę pobrać raport przeprowadzonych transakcji?

Możesz pobrać raport za maks. 31 dni w formacie csv. Aby to zrobić, zaloguj się do Panelu Akceptanta i w zakładce „Księgowość” wybierz „Raport wpłat”.

Kto decyduje o tym, jaki bank jest widoczny?

Tpay umożliwia integrację z większością banków. Sprzedawca decyduje o tym, jakie metody płatności i banki będą widoczne w bramce płatniczej w jego sklepie.

Czy mogę mieć kilka rachunków do wypłaty środków Tpay?

Tak, w Tpay można mieć więcej niż jeden zweryfikowany rachunek bankowy. Jeśli chcesz dodać kolejny rachunek, zapoznaj się z tą instrukcją.

Czy w przypadku anulowanej transakcji Tpay zwraca prowizję?

Prowizja jest pobierana od każdej poprawnie zaksięgowanej transakcji i nie podlega zwrotowi.