Powrót

Szukaj w Tpay

integracja płatności blik

Tpay i Marilyn

Ekskluzywna bielizna dla kobiet z najwyższej jakości tkanin.

marilyn-branza-min
Klient

Marilyn

Branża

Fashion

Co wdrożono?

bramkę płatniczą, płatności odroczone, płatności ratalne

O marce

Marilyn to polska marka odzieży i bielizny, która od ponad 30 lat oferuje swoim klientom wysoką jakość, komfort i elegancję. Marilyn posiada ponad 100 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, a także sprzedaje swoje produkty przez internet. Aby usprawnić sprzedaż online i zaoferować klientom szeroki wachlarz metod płatności, marka Marilyn zdecydowała się na wdrożenie bramki płatniczej Tpay.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii marki, a także sprawdzić, jak tpay pomaga Marilyn w rozwoju ich biznesu online, obejrzyj nasze wideo.

marilyn-case-study-1

Co wdrożyliśmy

Dzięki wdrożeniu bramki płatniczej Tpay marka Marilyn.pl zyskała wiele korzyści, takich jak:

  • Zwiększenie konwersji i sprzedaży dzięki oferowaniu klientom różnych opcji płatności, dopasowanych do ich preferencji i możliwości. Intuicyjna bramka płatnicza i szeroki wybór metod takich jak BLIK, czy płatności mobilne będące szybkim i prostym sposobem na dokonanie płatności za pomocą smartfona, bez konieczności podawania danych karty lub logowania do banku.

  • Płatności odroczone i ratalne, tak popularne w branży fashion. Wdrożenie takich form skutkuje przede wszystkim podniesieniem konwersji- płatności odroczone od Twisto pozwalają klientom kupować teraz, a płacić później, co zachęca do większych i częstszych zakupów. Płatności ratalne umożliwiają klientom rozłożenie kosztów zakupu na dogodne raty, co zwiększa ich siłę nabywczą i lojalność. Poprawa satysfakcji i zaufania klientów, dzięki zapewnieniu im bezpieczeństwa i komfortu płatności to nasz największy priorytet. Dzięki Tpay Marilyn może oferować swoim klientom najlepsze doznania zakupowe i budować z nimi długotrwałe relacje. Tpay spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, takie jak certyfikat PCI DSS, szyfrowanie SSL i ochrona antyfraudowa, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji
Więcej

Jak kupują klienci e-Marilyn

Najczęściej wybieraną metodą płatności w naszym e-sklepie jest BLIK i on nie ma konkurencji w tej chwili. Niedawno, dzięki firmie Tpay, udało nam się wdrożyć odroczone płatności, które również okazały się trafionym krokiem i coraz więcej klientów z nich korzysta. Popularne są również portfele, takie jak Apple Pay, czy Google Pay. - Michał Janiak, Marilyn.pl.

marilyn-case-study-2