PayPal

Przyjmuj płatności przez PayPal w Tpay. Możesz do tego celu wykorzystać istniejące konto lub założyć nowe. Włącz PayPal w Tpay i przyjmuj płatności z całego świata.

Czym jest PayPal?

PayPal to łatwy i bezpieczny portfel płatności internetowych. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań tego typu na świecie. PayPal w Tpay uczyni Twoje zakupy szybsze, wygodniejsze i bardziej komfortowe!

System płatności Tpay udostępnia swoim klientom najpopularniejsze metody płatności, do których zalicza się PayPal. Tpay to kompleksowy system płatności, dzięki któremu możesz przyjmować również wpłaty dokonywane za pomocą PayPal w ramach jednego serwisu.

Przyjmowanie płatności przez ten system nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami – pobierana jest tylko standardowa dla PayPal prowizja.

paypal
tpay-paypal

Jak działa PayPal?

Z PayPal Twoi klienci mogą wysyłać, odbierać i wydawać pieniądze oraz wygodnie nimi zarządzać z jednego konta. Dzięki wykorzystaniu PayPala, finalizacja zakupów w Twoim e-sklepie również będzie prosta, intuicyjna, a co za tym idzie efektywna.

PayPal to również bezpieczeństwo! System ten zapewnia konto internetowe, dzięki któremu klient może wysyłać pieniądze do rozmaitych źródeł (takich jak karta kredytowa, czy rachunek bankowy), do szerokiego grona odbiorców (e-sklepy, czy osoby fizyczne) bez udostępniania swoich danych finansowych.

Dla kogo jest PayPal?

To system dla każdego! To świetne rozwiązanie zarówno dla klientów, jak i dla dużych korporacji.

Dla osób prywatnych - Bez problemu wykonasz nim codzienne zakupy, oszczędzając przy tym cenny czas!

Dla klientów biznesowych - PayPal jest wykorzystywany w milionach sklepach na całym świecie. Udostępniając tę metodę płatności wpasowujesz się w światowe trendy, a także dajesz klientom to, czego potrzebują.