Jakdojade

Dzięki wdrożeniu Tpay za bilet w aplikacji Jakdojade zapłacisz za pomocą BLIK OneClick.

jakdojade
Klient

Jakdojade

Branża

Komunikacyjna

Co wdrożono?

BLIK OneClick w aplikacji

Bilety w aplikacji Jakdojade

Jakdojade to polski serwis internetowy, a także aplikacja przeznaczona do wyszukiwania połączeń komunikacyjnych w miastach. Dzięki Jakdojade bez problemu zaplanujesz swoją podroż komunikacją miejską, sprawdzisz godziny odjazdu autobusów i tramwajów, a także z łatwością znajdziesz najszybszą trasę. Serwis działa od września 2008 roku. Początkowo funkcjonował jedynie w Poznaniu, w którym powstał, obecnie funkcjonuje już w większości dużych miast w Polsce. Od połowy kwietnia 2011 dostępne jest również wyszukiwanie połączeń w obrębie obsługiwanych miast pociągami Przewozów Regionalnych.

Jakdojade to bardzo przydatna aplikacja, w szczególności jeśli planujesz podróż do nieznanego Ci miasta.Jakdojade wskaże Ci najkorzystniejszą trasę, pokaże godziny odjazdu autobusów i tramwajów, a od niedawna umożliwiają także zakup biletów bezpośrednio z poziomu aplikacji. Funkcja ta nie jest jeszcze dostępna we wszystkich miastach oferujących usługi Jakdojade, ale powoli wdrażana jest w kolejnych miastach.

jakdojade-bilet-blik

Wdrożenie Tpay

Wdrożenie zaufanych płatności Tpay w aplikacji Jakdojade umożliwia klientom zakup biletu BLIKIEM, czyli jedną z ulubionych metod płatności Polaków w ostatnim czasie. Oprócz standardowej implementacji BLIKA, Tpay wdrożył także metodę BLIK One Click, dzięki czemu użytkownicy mogą sfinalizować transakcję bez przepisywania sześciocyfrowego kodu. Implementacja BLIKA oraz BLIKA One Click’a to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności, a z racji tego, że Tpay od lat stawia właśnie na zaufane płatności, wdrożenie wydawało się być naturalną koleją rzeczy.

Wdrożenie BLIKA w aplikacji Jakdojade to również ogromny komfort dla użytkowników. Zakup biletu to czynność, którą wykonuje się przeważnie będąc w drodze. Nie ma wówczas czasu na przepisywanie numerów konta, czy wykonywanie e-przelewów. Dla użytkowników szczególnie ceniących sobie prywatność i nie chcących łączyć swojej karty debetowej z aplikacją, to idealne rozwiązanie.

Dowiedz się więcej o płatnościach BLIK