MasterLife i Dietly.pl

Prowadzisz firmę cateringową i potrzebujesz kompleksowego systemu CRM?
A może spośród setek cateringów szukasz idealnej diety dla siebie? Poznaj rozwiązania naszego klienta!

dietly-1
Klient

MasterLife i Dietly.pl

Branża

Catering / E-commerce

Co wdrożono?

Standardowe wdrożenie najpopularniejszych metod płatność

Czym jest MasterLife i Dietly.pl

MasterLife to kompleksowy system dla każdego cateringu dietetycznego! Stworzony w 2016 i nieustannie rozwijany o kolejne funkcjonalności wymagane przez zmieniający się rynek. MasterLife CRM to narzędzie usprawniające codzienną pracę, zarządzanie firmą, produkcją oraz relacjami z klientami.

Dietly.pl to z kolei marketplace skupiający wiele usług firm cateringowych. Dzięki platformie klient może porównać ceny i oferty różnych dostawców tak, aby wybrać ten, który jest stworzony idealnie dla niego.

MasterLife i Dietly.pl to produkty tej samej firmy, a za płatności – zarówno w jednym jak i drugim przypadku odpowiada Tpay.

dietly-2
dietly-3

Wdrożenie Tpay

Korzystanie z obu platform jest niezwykle proste i intuicyjne. Dzięki wdrożeniu Tpay zapłacisz wszystkimi najpopularniejszymi metodami. Dla klientów Dietly.pl i Masterlife udostępniliśmy najpopularniejsze metody płatności, dzięki czemu płatność przebiega bezpiecznie, szybko i wygodnie

Gotowe wtyczki Tpay

Współpraca z Tpay

Sprawdź, co o naszej współpracy mówi CEO i co-founder marki MasterLife i Dietly.pl – Przemysław Skokowski.

 

"Rynek płatności online rozwija się w szybkim tempie, pojawia się coraz więcej dostawców takich usług. Ostatnie dwa lata partnerskiej współpracy z Tpay pokazały jednak, że ważna jest nie tylko najlepsza oferta, ale przede wszystkim dobry kontakt i relacje z operatorem płatności, bo przecież biznes to ludzie!


Nasza firma miesięcznie przetwarza dziesiątki tysięcy transakcji oraz współpracuje z ponad 200 klientami, dlatego kwestia rozwiązywania problemów, czy odpowiadania na ich zapytania była dla nas niezwykle istotna. Przez ponad dwa lata współpracy z Tpay, nigdy nie zdarzyło się, żeby jakikolwiek problem rozwiązywany był dłużej niż przez parę godzin. Wyznaczony przez Tpay konsultant zawsze był z nami w kontakcie, by odpowiedzieć na wszystkie nasze wątpliwości. Dobry kontakt z naszym opiekunem zdecydowanie ułatwił współpracę i dał nam poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach.

Podczas naszej dotychczasowej współpracy ani razu nie zdarzyło się, aby system był niedostępny. Nie otrzymaliśmy także skarg od klientów, sugerujących jakiekolwiek problemy techniczne, czy błędy mogące zagrozić bezpieczeństwu transakcji. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas niezwykle ważne - tym bardziej cieszy nas, że dzięki współpracy z Tpay, nie musimy się o nie martwić.

Gorąco polecam każdemu przedsiębiorcy nawiązanie współpracy z operatorem płatności Tpay, który jest bezpiecznym systemem oferującym zaufane i szybkie płatności online."