Wyścig autostopem

Dowiedz się więcej o wdrożeniu płatności Tpay na stronie jednej z największych majówek w Polsce!

wyscig-autostopem-logo
Klient

Wyścig Autostopem

Branża

Eventy

Co wdrożono?

Generowanie linków do płatności

Czym jest WAP?

Wyścig autostopem (WAP) to jeden z największych wyścigów w Polsce. Co roku z Poznania do najciekawszych miejsc w Europie wyrusza około 1000 osób. Na czym polega ta inicjatywa? Uczestnicy ruszają w jednym czasie z Poznania. Jedynym dopuszczalnym środkiem transportu jest oczywiście autostop. Wygrywa ta para, która jako pierwsza dotrze na metę. Do tej pory uczestnicy WAP odwiedzili takie miejsca ja Comacchio we Włoszech, Ada Bojana w Czarnogórze, Wenecja, czy Amsterdam. Jednak nie o samo zwycięstwo tu chodzi! Na miejscu na uczestników wyprawy czeka kilka dni zabaw, gier i koncertów, zorganizowanych specjalnie dla nich. Wyścig Autostopem organizowany jest przez grupę młodych, zaangażowanych ludzi z organizacji Addicted to fun. To prężnie działający zespół, który mimo młodego wieku ma spore doświadczenie w organizacji eventów, imprez okolicznościowych, obozów etc.

wap
wyscig-autostopem-platnosc

Wdrożenie

Zarówno Addicted to fun, jak i Tpay zdają sobie sprawę, że w takich akcjach ogromną rolę odgrywa możliwość szybkiego i bezproblemowego wykonania płatności. Tym bardzie, że bilety na to wydarzenie rozchodzą się w niesamowitym tempie. Wdrożenie Tpay na stronę Wyścigu Autostopem umożliwia bezproblemową płatność zaledwie kilkoma kliknięciami. Wdrożenie na stronie WAP to typowa integracja z przekierowaniem do panelu Tpay. Dokonanie zapłaty możliwe jest dopiero po zarejestrowaniu uczestnika i kliknięciu w link wysłany na jego skrzynkę mailową, co niweluje ewentualne fałszywe rejestracje - bez podania prawdziwych danych użytkownik nie sfinalizuje zakupu.

Przetestuj panel Tpay

Efekty

Dzięki wdrożeniu Tpay uczestnicy mogą błyskawicznie opłacić udział w wydarzeniu, co przy organizacji imprez masowych jest niezwykle istotne. Różnorodność metod płatności umożliwia uczestnikom wybór swojej ulubionej metody, a nowy intuicyjny panel Tpay dodatkowo skraca cały proces. Uczestnikami WAP są głównie ludzie młodzi, wśród których szczególnie popularne są takie metody płatności jak BLIK, czy portfele elektroniczne, udostępniane przez Tpay.

Metody płatności w Tpay