Aplikacje mobilne

W Tpay można płacić za pomocą aplikacji mobilnych. Płatności te są automatycznie dostępne dla wszystkich Odbiorców Płatności Tpay.

Jakie są zalety płatności w aplikacjach mobilnych?


Bezpieczeństwo

Płatnosci w aplikacjach mobilnych korzystają z nowoczesnych, stale aktualizowanych zabezpieczeń.

Szybkość

Płatności w aplikacjach mobilnych to szybkie i skuteczne rozwiązania - wystarczy kilka ruchów na ekranie i płatność zostaje zaksięgowana - gdziekolwiek jesteś!

Dostępność

Płatności mobilne stają się coraz bardziej popularnie - pozwól swoim klientom dokonywać zakupów gdziekolwiek są.

PeoPay

Użytkownicy aplikacji banku Pekao SA mogą korzystać z szybkich płatności za zakupy w Internecie. Podczas zakupów internetowych, w panelu transakcyjnym Tpay wystarczy wybrać kanał płatności PeoPay, następnie po przekierowaniu na stronę Banku Pekao S.A., zeskanować telefonem kod QR zawierający dane transakcji i potwierdzić kodem ePIN.

Zobacz panel demo Tpay
peo-pay
mpay-tpay

mPay

mPay to system płatności mobilnych, który umożliwia płacenie za towary i usługi zakupione zarówno w punktach usługowo-handlowych jak i online z użyciem telefonu. Identyfikacja Płatnika odbywa się na podstawie jego numeru telefonu (bez ujawniania go Odbiorcy płatności).

IKO

Aplikacja Banku PKO BP umożliwia dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności mobilnych. Daje możliwość płacenia w punktach handlowo-usługowych oraz dokonywania zakupów online za pomocą usługi „Płacę z IKO”.

iko-tpay
platnosci-w-aplikacji

Masz własną aplikację mobilną?

Tpay udostępnia biblioteki mobilne, dzięki którym zintegrujesz moduł szybkich płatności Tpay w swojej aplikacji. Kupujący mogą zapłacić w obrębie aplikacji, bez otwierania przeglądarki, zwiększając wygodę i bezpieczeństwo transakcji.

Gotowe biblioteki mobilne to oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do tworzenia własnych rozwiązań – nie musisz angażować jakichkolwiek środków do rozwoju funkcjonalności Twojej aplikacji.

Biblioteki mobilne Tpay