Przyjmuj płatności globalnie

Poznaj pełnię możliwości sprzedaży globalnej i rozpocznij ekspansję międzynarodową z Tpay

miedzynarodowe-sepa

Przelewy międzynarodowe i SEPA

W Tpay możliwe jest dokonanie płatności z każdego kraju i w każdej walucie. Niezależnie od miejsca zamieszkania i rachunku bankowego, możesz przyjmować płatności od wszystkich Klientów. Dla zakupów w dokonywanych w Euro, możliwa jest zapłata poprzez SEPA, dla pozostałych walut przygotowany został specjalny kanał przelewu międzynarodowego dostępny w panelu transakcyjnym.

Przyjmowanie płatności kartą

Płatności kartą to najbardziej rozpowszechniony sposób płatności dla transakcji międzynarodowych. Z Tpay możesz przyjmować płatności kartą na najwyższym poziomie i sprzedawać swoje towary i usługi zagranicznym kontrahentom. Dzięki Zintegrowanej Bramce Klient może dokonać zapłaty bezpośrednio na Twojej witrynie, bez przechodzenia na kolejne podstrony. Masz również możliwość uruchomienia płatności cyklicznych i zapamiętywania kart.

Więcej o Elavon
przyjmowanie-platnosci-karta
miedzynarodowe-paypal

PayPal w Tpay

Tpay oferuje możliwość przyjmowania płatności za pomocą PayPal. To ponad 150 milionów potencjalnych Klientów w każdym kraju i w każdej walucie, którym umożliwiasz wygodą płatność w swoim sklepie. W Tpay wszystkie rozliczenia skupione są w 1 miejscu, możesz wykorzystać istniejące konto PayPal lub założyć nowe.

Więcej o PayPal