Przejdź na drugą stronę e-commerce!

Tpay to nie tylko zaufane e-płatności, to także zaufany pracodawca. Zobacz, kogo aktualnie szukamy i aplikuj!

Wszystkie
Produkt
Marketing
IT
People
Analityk Biznesowy
Produkt
Analityk Biznesowy
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś/aś 😉 Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy Analityka biznesowego, który/a pomoże nam w rozwoju Tpay.

Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać 😉
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Graphic Designer
Marketing
Graphic Designer
Cześć! Cieszymy się, że tutaj trafiłeś_aś ;) Najprawdopodobniej szukasz ciekawego miejsca pracy, a my szukamy osoby na stanowisko Graphic Designer. Lubisz technologię i chcesz mieć realny wpływ na wizerunek marki? Poszukujesz kreatywnego zespołu, który działa in house, w którym nie tylko rozwiniesz zawodowe skrzydła, ale również miło spędzisz czas? Być może szukamy właśnie Ciebie!

Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać :)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Senior PHP Developer
IT
Senior PHP Developer
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś ;)Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy doświadczonych Senior PHP Developerów (5 lat + doświadczenia), którzy pomogą nam w rozwoju i przebudowie systemu Tpay.

Wynagrodzenie: 13 600-19 100 pln +VAT
Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać ;)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Fullstack Developer (Mid/Senior)
IT
Fullstack Developer (Mid/Senior)
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy samodzielnego Fullstack Developera (minimum 2 lata doświadczenia), który pomoże nam w rozwoju i przebudowie systemu Tpay.


Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać ;)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Senior Software Engineer
IT
Senior Software Engineer
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy doświadczonych Senior Software Engineerów (5 lat + doświadczenia), którzy pomogą nam w rozwoju i przebudowie systemu Tpay.


Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać ;)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
HR&Office Specialist
People
HR&Office Specialist
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś/aś 😉 Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy HR&Office Specialist, który/a pomoże nam w rozwoju Tpay i zadbaniu o nasz zespół.

Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać 😉
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Jeśli jesteś zainteresowany działaniem naszej firmy i przemawiają do Ciebie nasze wartości oraz prezentowany styl pracy lecz nie publikujemy aktualnie oferty odpowiadającej Twojemu profilowi zawodowemu możesz zgłosić się mimo to do nas poprzez ten formularz. Otrzymamy Twoje dane oraz CV, a w razie uruchomienia przez nas odpowiedniej rekrutacji skontaktujemy się z Tobą.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj

To my:

Przedstawiciele IT
Prężnie rozwijającego się sektora, do tego w branży e-commerce, która ma się świetnie. I wiesz co, bardzo dobrze nam z tym!
Sztywniacy od finansów
Fakt, często mówimy o pieniądzach. Ale przez karty, pay-by-linki, elektroniczne portfele, widgety.. czyli bardzo nowocześnie i z pasją!
Po prostu ludzie
Na HO czy w biurze. Z psem na kolanach czy w drodze do żłobka. Czasem po kołderką, czasem pod palmami. “Taki life” - znamy to i rozumiemy!

Benefity i must have'y

Może się zdarzyć, że zabraknie zielonej herbaty z maliną, serio. W czwartki nie ma obranej i pokrojonej kalarepy. W inne dni tygodnia zresztą też. Ale proponujemy Tobie inne benefity, regularnie kształtowane przez samych pracowników. To oni mówią, że są inne, ważniejsze sprawy, takie jak:

Prywatna opieka medyczna Medicover
Medycyna pracy, hotline, opieka lekarza prowadzącego i lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje lekarzy pomocy doraźnej, wizyty domowe i zaawansowane konsultacje z lekarzami specjalistami. Dla Ciebie i Twoich bliskich.
Pakiet sportowy Multisport
Lubisz popływać? Ciśniesz na siłowni? Wolisz jednak squasha? Cokolwiek sprawia Ci przyjemność i poprawia kondycję, my Ci pomożemy, by stało się (lub dalej było) zdrowym nałogiem. Z kartą Multisport będziesz miał szeroki dostęp do obiektów sportowych, rekreacyjnych i relaksacyjnych.
Bezpłatne lekcje języka angielskiego
Za darmo, za free, nieodpłatnie - naprawdę za friko! W grupach, które dają komfort bez względu na poziom zaawansowania, ale jednocześnie motywują do postępów. Chcesz się uczyć angielskiego - po prostu dołącz do wspólnej lekcji z native speakerem.
Ubezpieczenie na życie
“Gdyby kózka nie skakała…”... a skacz ile wlezie! Mamy tak fajne - i bezpłatne! - ubezpieczenie grupowe w UNUM, że nawet sporty bardzo ekstremalne nie będą problemem. 2 dni to średni czas wypłaty świadczeń, liczony od dnia skompletowania dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji o wypłacie.
Elastyczne godziny pracy
Nie musieliśmy czekać na wyniki sondaży dotyczących potrzeb pracowników w dobie pandemii, by się przekonać, że elastyczność to świetna sprawa. Lubisz klikać z domu, stojąc na głowie? Czy może nowoczesna przestrzeń biurowa zwiększa Twoją kreatywność? Jesteśmy otwarci na te potrzeby!
Brak dress code'u
Klapki Kuboty są u nas hitem, do tego koniecznie skarpetki Many Mornings - nawet te najbardziej kolorowe! Tak, kochamy marki naszych klientów. Ale tutaj chcemy przede wszystkim powiedzieć Ci, że kochamy wolność!
Spotkania integracyjne i akcje tematyczne
Nasza ekipa lubi spędzać razem czas także po pracy. Spływy kajakowe, ogniska, obchody np. Dnia Chłopaka, dobroczynna akcja świąteczna, grudniowa wspólna kolacja.. Każdy znajduje coś dla siebie i z przyjemnością wydłużamy listę wspólnych aktywności.
UoP lub B2B
A formalności? Dostosowujemy się do Twoich potrzeb - możesz wybrać umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Nasze zespoły:

Każdy dział jest inny, dlatego oddaliśmy głos ich gospodarzom. Czas na Wasze pierwsze spotkanie - za 3, 2, 1…

Alina
Head of Marketing
"

A gdybym Ci powiedziała, że jest taki zespół, którego siła tkwi we wzajemnym zaufaniu, dzieleniu się wiedzą i otwartości na to, co przynosi wyobraźnia? Że każdy, kto go buduje, jest inny, ale wszystkich łączy fintech i zainteresowanie płatnościami online? Do tego jest bardzo autonomiczny i mimo wspomnianej otwartości na wszelkie pomysły, mądrze układa sobie zadania? A ponadto uwielbia się z działem handlowym i realnie wspiera go w celach sprzedażowych? Serio, nie jest jedynie wykonawcą kolejnej .pptx. To Marketing Team, do którego serdecznie Cię zapraszam. Jeśli szukasz swojej marketingowej przestrzeni, a my akurat mamy dla Ciebie ofertę, aplikuj!

"
TEAM
Agata
Content Strategy & PR Coordinator
Marta
Senior Marketing Specialist
Kamil
Graphic Designer
Mateusz
Brand Creation Specialist
Natalia
Head of People
"

Nasz zespół dba o pozyskiwanie i rozwój TALENT-ów. Pomagamy pracownikom w rozwoju zawodowym, ale także w osobistym, związanym z silnymi stronami. Niezwykle ważne są dla nas relacje oparte na zaufaniu. Stawiamy na szacunek i otwartość. To wszystko przekłada się również na kulturę doceniana - pracownik to człowiek i chcemy mieć dobry wpływ na jego życie! Pasjonuje nas HR, a przede wszystkim ludzie!

"
TEAM
Katarzyna
Talent Acquisition Specialist
Daria
Office Coordinator
Katarzyna
Office Assistant
Head of Engineering
"

Dział IT to zespół ekspertów tworzących i utrzymujących kluczowe usługi systemu Tpay. Naszym celem jest realizacja misji firmy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Systemy płatności muszą się cechować wysoką dostępnością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Nasi programiści, administratorzy systemów oraz testerzy nieustannie poszukują technologii i rozwiązań, które zapewnią nam te właściwości i wyniosą tworzony przez nas system system na wyższy poziom. Wiemy, że skomplikowane systemy powstają dzięki wspólnej pracy, dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby nasz zespół tworzyli ludzie mający pasję do IT oraz dobrze czujący się w swoim towarzystwie. Dołącz do nas i razem zrewolucjonizujmy płatności w e-commerce.

"
TEAM
Head of Product
"

Nasz dział to prawdziwa kopalnia pomysłów. Skupiamy w nim kompetencje związane ze znajomością rynku płatności online w Polsce i na świecie. Na podstawie obserwacji wybieramy te, które wierzymy, że uda nam się skomercjalizować i wzbogadzić nimi ofertę Tpay. Intensywnie pracujemy również na rozwojem już wdrożonych rozwiązań, a we wszystkim wspierają nas dedykowane zespoły IT. Dołącz do nas, jeśli lubisz patrzeć przyszłość, twardo stąpając po ziemi!

"
TEAM
Karolina
Head of Finanse&Risk&Law
"

W ramach naszego obszaru działają zespoły, które są odpowiedzialne za realizowanie procesów wpływających na decyzje biznesowe podejmowane w Spółce oraz utrzymanie licencji KNF. Odpowiadamy za utrzymanie dyscypliny finansowej oraz prowadzenie sprawnej i bieżącej obsługi finansowo-księgowej. Do naszych najważniejszych bieżących zadań należy weryfikacja klientów (stosowanie się do wytycznych AML) i dalsza re-weryfikacja oraz raportowanie z zachowaniem rzetelności i czytelności informacji przekazywanych ostatecznemu odbiorcy.

"
TEAM
Dawid
Sales Director
"

Zespół ekspertów od sprzedaży i ustalania cenników? Nie, nie - od nawiązywania i utrzymywania wyjątkowych relacji. Zakochani w fintechu, wciągają kolejne e-sklepy i e-usługi w nowoczesne płatności online. O tym, że współpraca z nimi to przyjemność, dowiadują się także inne działy w firmie. Dołącz do “handlówki”, jeśli też chcesz wiedzieć kto, kiedy i za ile!

"
TEAM

Pracownicy cenią Tpay* za te wartości:

*wynik ankiety przeprowadzonej we wrześniu 2020 r.

Zaufanie
Zaufanie
Elastyczność
Elastyczność
Wsparcie
Wsparcie
Kreatywność
Kreatywność

Proces rekrutacji

Zapomnij o rozmowach kwalifikacyjnych, podczas których Twoi głównym zadaniem jest odpowiadanie na pytania potencjalnego pracodawcy. W Tpay proces rekrutacji to przede wszystkim partnerskie rozmowy - zobacz szczegóły:

Ogłoszenie
Znajdujesz na na Pracuj.pl, LinkedIn czy Indeed albo to my zwracamy uwagę na Twój talent i proponujemy współpracę
Pierwsza rozmowa
Z Katarzyną Szulc - naszą Talent Acquisition Specialist rozmawiasz o wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach
Druga rozmowa
Spotykasz się z potencjalnym przełożonym lub w przypadku rekrutacji do IT pair programming - z potencjalnym zespołem
Decyzja
Witamy się na pokładzie!

Dołącz do zadowolonego zespołu Tpay

Oferty pracy

Długo szukałam miejsca, w którym mogłabym się rozwijać. To, że Tpay jest takim miejscem przekonałam się już na etapie rekrutacji. Jestem częścią zespołu, który tworzą fantastyczni ludzie, razem z nimi i dzięki nim, każdego dnia podejmuję nowe wyzwania, uczę się precyzji, samodzielności i profesjonalizmu i widzę perspektywę do dalszego rozwoju.

Daria, People (HR & Office)

Jeszcze przed pierwszym spotkaniem wiedziałem, że chcę pracować w Tpay. Naprawdę w poniedziałki rano idę do biura z “bananem” na twarzy i cieszę się, że spotkam się z ekipą. Zawszę mogę liczyć na naszych ludzi. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym trafić na bardziej zgrany zespół, podchodzący do siebie nawzajem z taką serdecznością.

Mateusz, Sales

W Tpay najbardziej cenię sobie ludzi oraz atmosferę pracy. Mamy fajny, zgrany i wspierający zespół. Poza tym firma daje możliwości rozwoju i wdrażania swoich pomysłów. W Tpay możesz liczyć na różnorodność zadań, więc też szybko nauczysz się cierpliwości i dobrej organizacji pracy.

Zuzanna, Biuro Obsługi Klienta

 • test-biuro

  Dajemy przestrzeń

  W Tpay to Ty codziennie wybierasz, gdzie pracujesz - w biurze czy na tzw. home office.

  Dowiedz się więcej
 • Nowoczesne biuro

  Nowoczesne biuro

  Będąc w biurze, masz do dyspozycji kilka stref, m.in. cichą, coworkingową i projektową.

  Dowiedz się więcej
 • Home office

  Home office

  Jeśli wybierasz pracę w domu, pomagamy Ci stworzyć w nim wygodną przestrzeń.

  Dowiedz się więcej