IT

PHP Software Engineer

Poznań
Pracownicy mogą pracować zdalnie, pełny etat

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Kim jesteśmy? Operatorem płatności dla e-commerce i usług online. Od ponad 14 lat ułatwiamy użytkownikom zakupy w sieci, pracując razem nad stale rozwijającą się bramką płatniczą. Mamy więc już pewnie jakieś wspólne płatności za sobą. Od 2021 roku naszym strategicznym partnerem jest największy bank w Europie środkowo- wschodniej czyli Bank Pekao. Stawiamy na stabilny rozwój, nowoczesne rozwiązania fintechowe i dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości produktu.

Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak Biedronka, MediaExpert, Kubota, PZU, Fortuna, John Dog, Josera.

W Tpay liczą się ludzie. Nasze wartości to: Rozwój, Profesjonalizm, Kultura osobista i Zespołowość. Nasze zespoły chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Nowych pracowników nigdy nie zostawiamy samych sobie: możesz liczyć na preonboarding i onboarding, pełne wsparcie zespołu HR i członków Twojego nowego teamu.

Brzmi interesująco? Przejdź na drugą stronę bramki płatniczej i poznaj nas bliżej!

Jako Software Engineer będziesz realizował/a takie zadania jak:

  • rozbudowa i doskonalenie systemu płatności Tpay, stosując architekturę heksagonalną, zgodnie z zasadami SOLID,
  • wdrażanie i rozwijanie nowych funkcjonalności m.in popularnych metod płatności,
  • dostosowanie obecnego systemu do aktualnych rynkowych standardów,
  • budowa rozwiązań umożliwiających dalsze skalowanie systemu,
  • dalszy rozwój platformy w zakresie przygotowania do dużych integracji, projektów i nowych form płatniczych,
  • uczestniczenie w planowaniu realizacji projektów,
  • doradzanie liderom w wyborze odpowiednich narzędzi i technologii w odniesieniu do charakterystyki projektów i potrzeb biznesowych,
  • pisanie testów i code review innych programistów,

Niezbędne wymagania w zakresie Twoich kompetencji na tym stanowisku:

  • masz min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty/ki w złożonych projektach produktowych z wykorzystaniem PHP (7.4/8.1+), Symfony (5.4+),, Doctrine, Rest API,
  • tworzysz kod wysokiej jakości i masz doświadczenie w pisaniu testów (PHPUnit, Infection),
  • masz doświadczenie w pracy z leagacy code i wiesz jakie wyzwania to ze sobą niesie oraz nie boisz się im sprostać ;)
  • potrafisz analizować i debugować kod (xdebug),

Dodatkowo mile widzielibyśmy:

  • Doświadczenie z resztą obecnych u nas technologii: Redis, ELK Stack, Docker, Rabbit, GitLab, GCP
  • Doświadczenie w innych technologiach np. ReactJS, JavaScript
  • Twoją samodzielność i odpowiedzialność za swoje działania, szerokie spojrzenie biznesowe
  • Postrzeganie pracy na dużych, wymagających systemach jako szansy do rozwoju
  • Chęć do zespołowych dyskusji, wymiany argumentami i proaktywnej postawy do rozwiązywania zadań
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i ciągłą chęć poszerzania swojej wiedzy

W Tpay możesz liczyć na:

  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia: UoP lub B2B
  • wynagrodzenie na poziomie 13 000-20 000 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B
  • 25 płatnych dni wolnych od świadczenia usług (w modelu współpracy B2B)
  • możliwość 100% pracy zdalnej - szanujemy Twoje preferencje,
  • biuro w ścisłym centrum Poznania, w Andersia Tower na 17. piętrze,
  • Workation- pracę z dowolnego miejsca w Europie przez 3 miesiące w roku,
  • budżet szkoleniowy po okresie 3 msc i 7 dni na rozwój w ciągu roku,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy w godz. 7.00-10.00.
  • możliwość wsparcia psychologicznego za pośrednictwem platformy HearMe,
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • ubezpieczenie na życie UNUM,
  • produkty Pekao S.A. i PZU na preferencyjnych warunkach (dotyczy UoP),
  • testy Gallupa,
  • regularne imprezy integracyjne,
  • szansę na zdobywanie doświadczeń w obszarze fintech i pracę z fajnymi ludźmi ;)

Brzmi ciekawie? APLIKUJ i dołącz do NAS!

Zainteresowany?