Powrót

Szukaj w Tpay

Certyfikowani Partnerzy

YouLend


Platforma YouLend umożliwia każdej firmie oferowanie swoim klientom biznesowym różnorodnych, elastycznych rozwiązań finansowych, które są łatwo integrowalne z ich aktualnymi systemami. To nie tylko korzyść dla przedsiębiorstw technologicznych, ale również dla platform handlowych, dostawców usług płatniczych i banków.

Dzięki YouLend możliwe jest dostarczenie klientom biznesowym środków finansowych w sposób szybki i efektywny. Środki te mogą być dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań, wspierając tym samym ich rozwój i stabilność.

www.youlend.com
Złóż wniosek

YouLend

eSprzedaż.com


Właścicielem portalu eSprzedaz.com jest GRUPA ESPRZEDAŻ – lider kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań branży e-commerce. Zajmujemy się zarówno indywidualnymi sprzedawcami, jak i dużymi firmami, które są świadome tego, jak wielki wpływ na sprzedaż w tych czasach ma Internet oraz możliwości jakie ze sobą niesie.
Doświadczenie, które zdobyliśmy wraz z dotychczasowymi naszymi klientami, chcemy teraz przekazać kolejnym firmą, które dopiero zaczynają sprzedaż w sieci i niekoniecznie posiadającymi wielocyfrowe budżety na promocję swojej oferty, marki i sprzedaży online.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

ActiveNow


Naszymi pasjami są edukacja i technologia. ActiveNow to nowoczesny i łatwy w obsłudze system do zarządzania szkołą oferującą zajęcia pozalekcyjne. System umożliwia szkołom językowym, sportowym oraz artystycznym włączenie się do cyfrowego świata. Platforma pozwala w bezpieczny sposób przechowywać dane, generować niezbędne raporty oraz umożliwia prosty i szybki kontakt z kursantem. Jej dużą zaletą jest też efektywniejsze zarządzanie oraz większa kontrola nad finansami szkoły.
Dajemy więc możliwość przyjmowania wpłat za zajęcia poprzez płatności online.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też nieustannie ulepszamy dostępne już funkcje oraz dodajemy nowe rozwiązania. Oprogramowanie pozwala na załatwienie większości spraw nie tylko z poziomu komputera, ale i smartfona.

 
Program Partnerski Tpay

Vreego


Agencja marketingowa Vreego specjalizuje się w tworzeniu stron www i sklepów internetowych oraz ich promocji. Kładziemy nacisk na efektywność. Gwarantują ją kompleksowo świadczone przez nas usługi, a także indywidualne podejście do kampanii, którymi opiekujemy się od początku, do końca. Od utworzenia strony internetowej, poprzez jej pozycjonowanie oraz stworzenie przykuwających uwagę projektów graficznych i animacji, aż po zaawansowany marketing internetowy. Wyróżnia nas wysoka jakość kodu strony, zapewniająca skuteczne, łatwe i dynamiczne wypozycjonowanie jej w Google. Pomożemy Ci zbudować trwały, atrakcyjny oraz rozpoznawalny wizerunek, a także zadbamy o silną pozycję twojej marki na rynku. Rozwijaj swoją firmę razem z Vreego!

https://vreego.com/pl/

Certyfikaty bezpieczeństwa

TSS


TSS (Trusted Software Services) to dostawca systemów płatniczych oferujących rozwiązania takie jak bilet elektroniczny, sprawdzarki kontrolerskie czy płatności bezgotówkowe dla Vendingu. TSS koncentruje się na produktach i usługach płatniczych szytych na miarę. Dla klientów korporacyjnych, jednostek samorządowych oraz firm z sektora MŚP. Dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego systemu inteligentnych płatności.

https://tss.black/

Trusted Software Services

iRaty iLeasing


iRaty oraz iLeasing to systemy płatności ratalnych i leasingowych, dzięki którym sfinansujesz zakup w dowolnym sklepie – korzystaj szybko i intuicyjnie tak, jak z płatności online.

iRaty umożliwiają zakup dowolnego produktu w sklepie internetowym lub na aukcji internetowej. Znajdujesz przedmiot, składasz wniosek i czekasz na decyzję – resztą zajmujemy się my. Bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z weryfikacją i informowaniem sklepu o realizacji zamówienia. Dopasowujemy sposób finansowania do potrzeb i oczekiwań, dzięki czemu od lat jesteśmy uznawani za markę zaufaną, wiarygodną i gwarantującą bezpieczeństwo transakcji ratalnej.

iLeasing to nowoczesny sposób finansowania, który dotrzymuje kroku potrzebom współczesnego klienta. Innowacyjna aplikacja umożliwia przeprowadzenie całej procedury leasingowej w pełni online, dzięki czemu maksymalnie skraca czas od decyzji do uruchomienia środków. W iLeasing nie ma dolnej granicy kwoty, dlatego możesz sfinansować w ten sposób każdy sprzęt – niezależnie od tego, czy masz firmę, czy jesteś klientem indywidualnym. Jesteśmy pionierem na rynku płatności online, o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu w zakresie finansowania klientów e-commerce.

https://www.platformafinansowa.pl/

Certyfikaty bezpieczeństwa

Deoling


Deoling – rozwój branży tłumaczeniowej dyktowany jest postępującym udziałem nowych technologii  w procesie pozyskiwania i obsługi klientów, efektywnego zarządzania zleceniami oraz automatyzacji procesów biznesowych. Nasze innowacyjne rozwiązania informatyczne to odpowiedź na cyfrową rewolucję w branży. Oferujemy platformy IT do zarządzania  biurem tłumaczeń oraz tworzymy oprogramowanie według wymagań klientów z branży translation&localization na całym świecie.

https://www.deoling.com/pl

Certyfikaty bezpieczeństwa

Deocode


Deocode – jesteśmy grupą doświadczonych programistów, którzy od lat tworzą profesjonalne strony www, sklepy internetowe, systemy i aplikacje. Naszą najmocniejszą stroną jest doskonała znajomość Drupal CMS oraz PHP. Pomagamy firmom rozwinąć skrzydła. Dla nas, najważniejszy jest Twój sukces.

http://www.deocode.com/pl

Certyfikaty bezpieczeństwa

Dzida Media


Dzida Media – lider polskiego rynku obsługi systemów prenumerat dla magazynów branży spotkań. Specjalizujemy się w projektowaniu serwisów internetowych, rozwiązań dla e-commerce oraz marketingu internetowego. Wdrażamy sklepy internetowe w oparciu o platformę Presta Shop. Realizacje zawsze dostosowujemy do najwyższych standardów SEO w oparciu o 10-letnie doświadczenie w pozycjonowaniu. Tworzymy własne treści tematyczne, skierowane także na Youtube.

https://www.dzidamedia.pl/

Certyfikaty bezpieczeństwa

fostertravel.pl


Fostertravel.pl jest portalem turystycznym. Na naszych stronach znajdziecie ponad 2 000 000 możliwości wyjazdów wakacyjnych, biletów lotniczych i hoteli.

Najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i spokoju dla naszych Klientów jest stabilność finansowa Fostertravel.pl oraz starannie dobrane grono partnerów (touroperatorów – biur podróży) posiadających niezbędne zezwolenia, licencje i ubezpieczenia. Rekomenduje nas Polska Izba Turystyki

Nasza przygoda z turystyką trwa od 1998 roku, w 2007 roku zmieniliśmy nasz status prawny na spółkę z o.o.

Dla młodych podróżników stworzyliśmy markę i portal www.LatoFostera.pl z ofertami turystyki studenckiej.

https://www.fostertravel.pl/

Certyfikaty bezpieczeństwa

Lookas


Agencją marketingu B2B sprofilowaną na działalność w Internecie. Wdrażamy narzędzia w obszarze inbound marketingu. Pracujemy na określonych budżetach. Planujemy i realizujemy wzrost ruchu na stronie. Wdrażamy rozwiązania analizowane pod kątem celów biznesowych. Na Twoją firmę patrzymy szeroko przez pryzmat procesów biznesowych, konkurencji czy grup docelowych. Przeprowadzimy audyty SEO. Tworzymy i optymalizujemy strony internetowe. Tworzymy zewnętrzny dział marketingu 360 stopni. Porozmawiaj z nami i dowiedz się, jak możemy dla Ciebie pracować.


https://www.lookas.pl/

Lookas

Projekt marketing


Projekt Marketing – agencja świadcząca kompleksowy marketing dla firm. Pomagamy zdobyć klientów za pośrednictwem stron www. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i profesjonalną reklamę w internecie. Zajmujemy się także rozbudową wtyczki do płatności „Fast Micro Pay”, która umożliwia uruchomienie płatnego dostępu do treści na stronie w systemie WordPress. Plugin integruje się z tpay.com umożliwiając zautomatyzowane płatności i dostęp do treści premium.

https://projektmarketing.pl/ 

Certyfikaty bezpieczeństwa

PESI


PESI to agencja interaktywna z Katowic, która obsługuje kontrahentów krajowych, jak i zagranicznych. Tworzymy projekty w pełni spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb zlecającego. Nasz kreatywny i doświadczony zespół spełnia oczekiwania klientów, jednocześnie służy im radą i fachową wiedzą na każdym etapie realizacji zadania. Dzięki temu stworzone w PESI projekty są w pełni funkcjonalne i jednocześnie dopasowane do wymagań klienta.

Zajmujemy się tworzeniem responsywnych stron www z CMS, które dzięki ścisłej współpracy programistów ze specjalistami SEO spełniają wymagania wyszukiwarek. Ponadto tworzymy autorskie aplikacje i oprogramowania dla firm oraz oferujemy kompleksową obsługę  e-marketingową.

https://www.pesi.pl

Certyfikaty bezpieczeństwa

illumo


Zajmujemy się pełną obsługą sklepów internetowych i branży e-commerce. Od zaplecza i ochrony danych osobowych, przez branding, aż po modernizację. Potrzeby każdego klienta są oceniane indywidualnie. Jako członek Microsoft Partner Network pomagamy wdrażać lub przenosić sklepy na nowoczesną platformę chmury Azure. Jeśli potrzebujesz nie tylko firmy, która pomoże rozwinąć Ci skrzydła, a partnera który będzie stał przy Twoim boku

https://illumo.pl/

Certyfikaty bezpieczeństwa

rewizja.net


W rewizja.net tworzymy skuteczne e-rozwiązania dla biznesu. Doradzamy, audytujemy i szkolimy z zakresu szeroko pojętego marketingu w Internecie. Wdrażamy systemy online oraz oprogramowanie dla brokerów kurierskich. Posiadamy status Partnera Google wspierając klientów działaniami reklamowymi w obrębie wyszukiwarek.

https://www.rewizja.net/

Certyfikaty bezpieczeństwa

Amazing Design


W Amazing Design tworzymy angażujące strony WWW, nowoczesne aplikacje webowe i innowacyjne serwisy internetowe – skupione na zwiększeniu Twojej sprzedaży!
Nasze nowoczesne rozwiązania, dzięki którym strony są interaktywne i angażujące, połączone z naszą marketingową wiedzą oraz odpowiednią treścią, tworzą spójne interfejsy użytkownika, które zapewniają konwersję odwiedzających na Twoich klientów. Zarówno na małych stronach — wizytówkach jak i dużych aplikacjach webowych oraz mobilnych.
Certyfikaty bezpieczeństwa

4AD STUDIO


4AD STUDIO to firma stworzona w 2012 roku. Aktualnie większość ich produkcji to sklepy internetowe. Tworzą zaawansowane projekty na 20 000 produktów jak i mniejsze sklepy gdzie ważniejszy jest wygląd i funkcjonalność. Mistrzowsko łączą strony internetowe przedstawiające usługi firm z możliwością sprzedaży produktów do klienta bezpośredniego. Specjalność studia to SEO oraz web usability. Dodatkowym atutem jest tworzenie stron w oparciu o standard WCAG 2.0, dzięki któremu strony są lepiej zoptymalizowane i umożliwiają korzystanie z nich przez osoby niewidome.
Certyfikaty bezpieczeństwa

JustIdea


JustIdea to agencja interaktywna, która jest w stanie zrealizować najśmielsze wizje swoich klientów w Internecie. Bez względu na to czy dotyczą one prostych stron internetowych czy skomplikowanych aplikacji webowych, zespół pełnych pasji profesjonalistów z JustIdea potrafi sprostać oczekiwaniom klienta, dbając o każdy aspekt realizowanego projektu.

Kompleksowa obsługa klientów obejmuje między innymi tworzenie stron internetowych oraz identyfikacji wizualnej firm, ale także prowadzenie szeroko pojętych kampanii marketingowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, działania w zakresie e-commerce oraz tworzenie komercyjnych aplikacji SaaS.

Agencja interaktywna JustIdea tworzy również własne startupy internetowe oraz posiada status certyfikowanego Partnera Google.

Certyfikaty bezpieczeństwa

B4AFTER


Jest agencją interaktywną specjalizującą się w projektowaniu serwisów internetowych, rozwiązań dla e-commerce oraz marketingu internetowego. Wdraża portale internetowe, serwisy korporacyjne oraz specjalistyczne strony internetowe dla firm z sektora MŚP.  Dodatkowym filarem ich działalności jest wspieranie przedsiębiorstw w promocji ich produktów oraz usług w internecie poprzez skuteczne i kreatywne kampanie reklamowe w Google AdWords oraz pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

X-ONE


W X-ONE perfekcyjnie implementuje innowacyjne pomysły. Dostarcza dedykowane aplikacje webowe i nowoczesne systemy informatyczne. Stawia na mariaż sprawdzonych rozwiązań z innowacjami technologicznymi. Współpracuje zarówno z niewielkimi firmami szukającymi budżetowych realizacji jaki i dużymi oczekującymi formalnego procesu wytwórczego. W realizacjach nie ogranicza się branżowo. Tworzy również kreatywne strony, sklepy i portale internetowe.

Certyfikaty bezpieczeństwa

zstudio


zstudio jest firmą projektującą strony i sklepy internetowe od 2005 roku., przygotowującą nowoczesne, kreatywne rozwiązania internetowe dla wymagających klientów. Jej specjalnością są indywidualnie projektowane strony zoptymalizowane pod komputery i urządzenia mobilne. Autorski CMS pozwala na przygotowanie serwisów z unikalną funkcjonalnością oraz wygodnym panelem administracyjnym.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Ernes


Ernes jest spółką informatyczną oferującą szeroką gamę produktów i narzędzi służących zarówno identyfikacji wizualnej, jak również wspierających kampanie reklamowe, a przede wszystkim zajmującą się tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla Klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucji rządowych. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym oraz przejrzystej grafice tworzymy serwisy internetowe dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Enduhub


Enduhub.com to największa w Polsce platforma wyników imprez sportowych z zintegrowanym systemem zapisów oraz usług dla osób amatorsko uprawiających sport.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

edrone


edrone to pierwszy system klasy eCRM dedykowany dla sklepów internetowych. Poznawaj i angażuj to dwa filary edrone.
System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w e-sklepie oraz tworzy spersonalizowane i dopasowane komunikaty zwiększające sprzedaż i CLV (Customer Lifetime Value) klientów.
Innowacja edrone polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning i artificial intelligence.

Atutami edrone są: błyskawiczne wdrożenie, łatwość obsługi oraz gotowe scenariusze.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Kombotech


KOMBOTECH to firma IT zajmująca się rozwiązywaniem problemów napotykanych przez przedsiębiorców w obszarze automatyzacji pracy. Bogate doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie rozwiązań łączących w sobie wiele gałęzi technologii: aplikacje WWW, aplikacje serwerowe (Linux), mobilne oraz desktop, telefonia VoIP, usługi mapowe (OpenStreetMap, Google Maps) oraz płatności elektroniczne.

Najlepszym przykładem naszych umiejętności jest KOMBO System Taxi łączący w sobie wszystkie gałęzie technologii w celu uzyskania rozwiązania pozwalającego korporacjom taxi na zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie obsługi zleceń.

https://kombotech.pl/

Konfeo

MIMO.PL Agencja Kreatywna


MIMO.PL Agencja Kreatywna, to marka, która od kilkunastu lat prężnie działa w branży IT. W ofercie znajdują się zarówno produkty jak i usługi: strony internetowe, sklepy internetowe, wsparcie IT, kampanie reklamowe, obsługa social media, fotografia reklamowa, copywriting. Firma zrealizowała dotychczas kilka tysięcy projektów.

Certyfikaty bezpieczeństwa

X13.pl


Jeden z największych i najstarszych sklepów z dodatkami do PrestaShop. Od początku działalności skupia się na rozwiązaniach typowo na Polski rynek, dlatego posiada między innymi integrację z allegro czy też import z ponad 200 hurtowniami. Oprócz licznych dodatków bardzo prężnie działa z indywidualnymi sklepami zbudowanymi na PrestaShop, wyróżniającymi się na tle konkurencji unikalnym wyglądem, wysoką dbałością o szczegóły i UXem na najwyższym poziomie.

X13 w liczbach: ponad 140 dodatków do PrestaShop, 155 indywidualnych sklepów, obsłużone 6tyś klientów, 7 lat na rynku!

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

prestadev.pl


PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu, specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Selly Shop


Selly Shop to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju ebiznesu. Oferujemy ponad 60 integracji w każdym pakiecie: z porównywarkami cen, pasażami sklepów, płatnościami elektronicznymi, systemami F/K, fakturami, kurierami oraz integracje z dowolnymi hurtowniami. Minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy Selly.
Oprogramowanie dedykowane jest dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego z możliwością indywidualnej rozbudowy.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Da Grasso


Da Grasso to spółka zarządzająca największą polską siecią pizzerii. Naszym celem jest ciągły rozwój i usprawnianie działania sieci. Stale monitorujemy rynek, prowadząc badania i analizy, by jeszcze lepiej dopasować ofertę zarówno do potrzeb klientów, jak i franczyzobiorców. Współpracę z licencjobiorcami opieramy na transparentności zasad i indywidualnych, partnerskich relacjach.
Dzięki temu stworzyliśmy największą w Polsce sieć pizzerii od lat cieszącą się niesłabnącą popularnością wśród klientów i zaufaniem partnerów.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Borbis Media


Borbis Media to agencja interaktywna, która wychodzi naprzeciw wszystkim współczesnym firmom. Nasz młody, kreatywny i przede wszystkim doświadczony zespół specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym.

Kompleksowo realizujemy projekty e-commerce – jesteśmy wyspecjalizowani w tworzeniu zaawansowanych sklepów internetowych, uwzględniając takie platformy jak: PrestaShop, WooCommerce, OpenCart, Jigoshop czy Sote. To jednak nie wszystko – projektujemy serwisy WWW, planujemy i wdrażamy kampanie reklamowe oraz SEO, prowadzimy blogi firmowe, efektywnie działamy w serwisach społecznościowych.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Suchowski Media


Suchowski Media to międzynarodowa Agencja Interaktywna o zasięgu globalnym, z odziałami firmy w Polsce i w Holandii. Stawiamy na kreatywność, styl i modę.

W zakresie naszych prac profesjonalnie projektujemy Strony WWW, Sklepy internetowe, grafikę, Aplikacje mobilne iOS / Android, Systemy CRM.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

ANTARA Systemy Informatyczne


ANTARA Systemy Informatyczne dostarcza najwyższej klasy oprogramowanie dedykowane dla firm. Tworzymy aplikacje internetowe, programy Windows, aplikacje mobilne oraz spersonalizowane sklepy internetowe.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Internet Arts


Internet Arts jest prężnie działającą firmą, która zapewnia swoim klientom wysokiej klasy rozwiązania internetowe i multimedialne. Nasz zespół stanowią młodzi i kreatywni ludzie, z głowami pełnymi pomysłów.

Wdrażamy nowe, często pionierskie rozwiązania. Zajmujemy się głównie tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz grafiki na potrzeby mediów elektronicznych i tradycyjnych. Ponadto oferujemy usługi w zakresie marketingu internetowego.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

eTechnologie


Pomagamy w skutecznym wykorzystaniu potencjału Internetu. Tworzymy strony, portale i sklepy internetowe w technologii RWD. Specjalizujemy się w rozwiązaniach umożliwiających sprzedaż szkoleń e-learningowych, materiałów wideo oraz ebooków. Budujemy interaktywne publikacje oraz bazy wiedzy.

Uwielbiamy zadowolonych klientów! Czy Twoja firma wykorzystuje w pełni potencjał Internetu? Odwiedź naszą stronę i sprawdź!

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

See-me


Zajmujemy się projektowaniem i budową stron internetowych. Pozycjonujemy w naturalnych wynikach, social media i adwords, pomożemy zaistnieć w Internecie. Tworzymy strony WWW i sklepy, które są nowoczesne, funkcjonalne i zarabiają na siebie.

Kilkanaście lat doświadczenia pracy z korporacjami stawia naszych programistów i grafików w czołówce najbardziej atrakcyjnych pracowników w Europie.

Certyfikaty bezpieczeństwa

e-direct


Jesteśmy zespołem projektantów, programistów, administratorów i specjalistów od e-marketingu. Realizowane przez nas działania charakteryzuje kompleksowe podejście, nastawione na zapewnienie naszym klientom realizacji ich celów biznesowych oraz zadowalającego zwrotu z poczynionych inwestycji.

Powierzone zadania realizujemy wykorzystując pełen potencjał wiedzy i kreatywności naszych pracowników, mediów elektronicznych i najnowszych technologii dostępnych na rynku.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Red InGo


Firma Red InGo jest agencją interaktywną zajmującą się tworzeniem stron i sklepów internetowych.Nasz zespół to eksperci od wielu lat związani z branżą Web development, mający za sobą wiele zaawansowanych realizacji.
 
Systemy e-commerce realizujemy korzystając z platformy Magento, która jest doskonałą podstawą do budowania dedykowanych rozwiązań. Integrujemy Magento z wszelkimi systemami płatniczymi, platformami sprzedażowymi, programami magazynowo – księgowymi oraz wszelkimi systemami ERP / CRM.
Certyfikaty bezpieczeństwa

itDesk


Jesteśmy agencją interaktywną z Opola nastawioną na realizację SKUTECZNEJ REKLAMY INTERNETOWEJ. Kompleksowa realizacja projektów internetowych od strategii, grafiki, programowania, po marketing internetowy i copywriting.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe oparte o przyjazne systemy zarządzania treścią a także sprawdzone rozwiązania systemów e-commerce dostosowane do potrzeb klienta. Tworzymy także systemy dedykowane, aplikacje mobilne oraz multimedialne prezentacje.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Imoli


Imoli to profesjonalna agencja interaktywna, oferująca kompleksowe usługi z zakresu tworzenia responsywnych stron internetowych, sklepów internetowych oraz całościowej identyfikacji wizualnej. Każdego dnia zespół doświadczonych profesjonalistów tworzy złożone projekty, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Co wyróżnia Imoli na tle licznej konkurencji? Nowoczesne projekty dopracowane w najmniejszych szczegółach, łączące oryginalny pomysł z funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Certyfikaty bezpieczeństwa

inote.pl


inote.pl specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w modelu Cloud Computing, jak również w projektowaniu dedykowanych rozwiązań, stron www, aplikacji biznesowych. Posiadamy własne produkty typu SaaS (Software as a Service), które obejmują m.in. system do zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy.
Firma zlokalizowana jest w mieście Szczecin w województwie zachodniopomorskim

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

KM7


doneta.pl to agencja reklamowa, która w ciągu kilku ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. I nie spoczęliśmy na laurach. Oprócz naszej flagowej oferty na tworzenie stron WWW, sklepów internetowych czy aplikacji szytych na miarę oferujemy również usługi poligraficzne, regulaminy czy szeroko pojęty marketing i reklamę. Dzięki wykorzystaniu autorskiego systemu CMS, jako silnika w naszych stronach i sklepach możemy przygotować dla Państwa każdą modyfikację i integrację.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

OPTIGO.PL


OPTIGO.PL to firma, w której zajmujemy się budowaniem stron www oraz sklepów internetowych (w tym systemów dealerskich). Nasze rozwiązania opieramy o platformę Magento, która dostępna jest również z hostingiem. Ponadto w swojej ofercie posiadamy usługę zdalnej pomocy informatycznej, dzięki której jesteśmy wstanie przekazać wiedzę, na temat obsługi sklepu czy też strony www. Świadczymy pomoc z konfiguracją i instalacją oprogramowania, bez konieczności wizyty w serwisie. Kompleksowość naszych usług, najczęściej kierujemy do nowych firm, małych i średnich przedsiębiorstw. Dewizą OPTIGO.PL jest podejmowanie długofalowej współpracy, będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami. Profesjonalizm i doświadczenie zaowocowały bardzo dobrą opinią i wysokim stopniem zaufania.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą świadczonych przez nas usług IT.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Euforia


Euforia stworzona została do rzeczy niezwykłych i niekonwencjonalnych. Naszą reputację osiągnęliśmy głównie dzięki nieszablonowej grafice oraz jakości technicznej wykonywanych projektów. Dziś to uznanie poparte jest również zdolnością do wspierania swoich klientów w sprawach bardziej skomplikowanych i ambitnych.

Swoją działalność zapoczątkowaliśmy w 2003 roku jako Atkom.pl. Wtedy to z powodzeniem realizowaliśmy pierwsze projekty internetowe. Euforia powstała w 2008 roku z myślą o bardziej wymagających klientach. Z biegiem czasu rozwijaliśmy nasze kompetencje, szukając odpowiednich ludzi do poszczególnych zadań oraz zwiększyliśmy powierzchnię naszej pracowni. Obecnie jesteśmy agencją full service, w skład której wchodzi grupa młodych osób z otwartymi umysłami i dużymi ambicjami. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych usług, kreatywność, funkcjonalność oraz wzorową komunikację z klientem.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Supercomp Grupa IT


Supercomp Grupa IT od 2004 roku zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych własnych jak i dla klientów zewnętrznych. Wymaga to doskonałych umiejętności programistycznych, graficznych ale także znajomości zagadnień UX oraz UI. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu na różnych polach, od wizytówek kwiaciarni począwszy po autorskie systemy CMS czy CRM, możemy powiedzieć, że jesteśmy zespołem od niestandardowych zadań specjalnych. Dokładnie słuchamy klientów aby w trakcie realizacji ich potrzeb osiągnąć możliwie najlepszy efekt.

Certyfikaty bezpieczeństwa

M40.pl


M40.pl agencja interaktywna to firma działająca na rynku e-marketingu od 2007 roku. Specjalizuje się w pozycjonowaniu, emarketingu i kompleksowej promocji stron www oraz projektowaniu, wdrażaniu stron i sklepów internetowych. To zespół fachowców, którzy świetnie zdaje sobie sprawę z roli reklamy w internecie. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych M40.pl cieszy się opinią rzetelnego partnera w biznesie.
Wiedza, zaangażowanie i doświadczenie to cechy agencji interaktywnej, które gwarantują wysoką jakość usług i zadowolenie klientów.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Gocreate


Gocreate to agencja interaktywna oferująca min. autorskie sklepy internetowe z indywidualną grafiką, dopasowane pod wymagania klienta.

Tworzymy dedykowane oprogramowanie e-commerce
, oferujemy rozwiązania dla obszaru B2C oraz B2B. Integracje z systemami ERP (Subiekt, Wf-Mag, Comarch Optima i inne), kurierzy, integracje kanałów sprzedaży i wiele innych. Obsługa dużego ruchu w sklepach interentowych nie stanowi dla nas problemu. Obsługujemy największe sklepy w Polsce i w 7 krajach Europy. Zapraszamy do współpracy.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Cube Interactive


Cube Interactive to agencja interaktywna ze Śląska specjalizująca się w projektowaniu dedykowanych aplikacji internetowych oraz systemów e-commerce.

Świadczymy również usługi z zakresu nowoczesnego SEO, czyli usługi kompleksowego marketingu internetowego opartego o autorski i innowacyjny system pozyskiwania nowych Klientów dzięki widoczności w Internecie.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Azymo


Młoda, prężnie rozwijająca się firma. Wdraża standardowe jak i dedykowane rozwiązania e-commerce w oparciu o system Presta Shop. Oferuje kompleksowe rozwiązania, od projektu i wdrożenia, na stałej opiece i wsparciu technicznym skończywszy.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Automater


Automater to system do automatyzacji sprzedaży i dostawy wirtualnych towarów, np. cdkey’ów do gier, ebooków, doładowań do telefonów i programów, czyli wszystkiego, co jest w postaci cyfrowej. Przez Automatera można sprzedawać kody i pliki na Allegro, eBay lub w sklepach internetowych.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

Mediart


Mediart Agencja Interaktywna z Bydgoszczy proponuje kompleksową realizację sklepu internetowego: począwszy od opracowania funkcjonalności, poprzez wykonanie projektu graficznego dostosowanego w całości do Państwa wymogów i branży oraz stworzenie dedykowanego oprogramowania systemu zarządzania treściami, skończywszy na wypromowaniu Państwa biznesu w wyszukiwarkach internetowych. Oferowane przez nas oprogramowanie nie ma żadnych ograniczeń – jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć wszystko, co tylko sobie wymyślisz. Firma ma też bardzo duże doświadczenie w realizacjach integracji oprogramowania e-commerce z Subiekt / Symfonia / Magazyn Biznes i innymi.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Trustnet


Firma Trustnet z siedzibą w Częstochowie od początków swojej działalności skupia się na specjalistycznych usługach związanych z internetem. Zajmujemy się budową stron i sklepów internetowych opartych na autorskiej aplikacji systemu zarządzania treścią. Udostępniamy naszym Klientom konta hostingowe i dedykowana bazę serwerów we własnym centrum danych. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w ramach administracyjnych usług instalacji, konfiguracji oraz nadzoru nad serwerami.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

OpenSolution


OpenSolution od wielu lat zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych.W 2004 wydaliśmy darmowy skrypt do prowadzenia sklepu internetowego o nazwie Quick.Cart, a rok później udostępniliśmy Quick.Cms czyli system pozwalający na zarządzanie własną stroną internetową. Kierujemy się kilkoma zasadami w tworzeniu oprogramowania. Przede wszystkim nie ilość opcji jest najważniejsza, ale czytelność i intuicyjność obsługi. Ważne są też dla nas wydajność i prostota.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Shoplo


Shoplo to platforma, która pozwala na stworzenie sklepu internetowego w 3 minuty. Przeznaczona jest dla osób, chcących otworzyć swój pierwszy sklep, jak i tych, którzy nie są zadowoleni ze swojej strony i pragną przenieść istniejący sklep na nową platformę w sposób szybki, tani i wygodny. Dzięki prostej obsłudze, pięknym szablonom RWD, nielimitowanym hostingu oraz licznym integracjom i dodatkom Shoplo wychodzi naprzeciw tym, którzy nie posiadają wiedzy technicznej, a swój czas i pieniądze wolą przeznaczyć na rozwój produktu i działania marketingowe.

 
Certyfikaty bezpieczeństwa

eaplikacje.com.pl


eaplikacje.com.pl Jesteśmy agencją interaktywną, której celem jest tworzenie przyjaznych i profesjonalnych stron internetowych oraz internetowych aplikacji dedykowanych najwyższej jakości. Bardzo ważne dla nas jest zadowolenie naszego Klienta, który nigdy nie zostaje „porzucony”. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych w zakresie: projektowania stron i sklepów internetowych, hostingu WWW, rejestracji i utrzymania domen internetowych, administracji i zarządzania stronami WWW.

Scorise


W agencji marketingowej Scorise łączymy talenty naszych specjalistów, by dostarczyć Ci stronę internetową, która skutecznie przekona potencjalnych klientów do Twojej firmy. Opracujemy nie tylko wygląd i funkcjonalność witryny – napiszemy też dla Ciebie teksty na stronę www oraz zoptymalizujemy ją pod wyszukiwarki, byś pozyskał najwięcej nowych nabywców. Przez cały okres współpracy będzie kontaktował się z Tobą dedykowany opiekun, który zadba o terminowość realizacji oraz to, że strona spełni oczekiwania biznesowe Twoje i Twojej grupy docelowej. Jako agencja SEO zadbamy też o wysokie pozycje Twojej firmy w wyszukiwarkach i o spowodowanie, by obecność w internecie przyniosła Ci nową sprzedaż.

http://www.scorise.com/pl

 

Refix


gencja REFIX przygotowuje i realizuje dla swoich klientów odpowiednie strategie marketingowe, które skutecznie zwiększają obroty zarówno firm usługowych, producentów, sklepów internetowych.
Na koncie mamy wiele zrealizowanych z powodzeniem kampanii. Projektujemy strony i sprzedające sklepy internetowe, prowadzimy naszym klientom kompleksowe kampanie e-marketingowe. Stawiane cele osiągamy poprzez przemyślane i sprawdzone techniki w zakresie pozycjonowania, rozbudowanych kampanii AdWords, działań w portalach społecznościowych.
Nasi klienci generują milionowe przychody, część z nich zaczynała od zera.

http://refix.pl/

GreenMouse


GreenMouse to agencja interaktywna specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu.

http://greenmouse.pl/

icenter.pl


icenter.pl jesteśmy agencją interaktywną działającą od 2000r, która specjalizuje się z tworzeniu wizerunku firm w internecie. W szczególności tworzymy proste i użyteczne strony internetowe (w tym RWD), sklepy, aplikacje mobilne, a także świadczymy usługi z zakresu marketingu oraz pozycjonowania.
Jesteśmy autorami doskonałego systemu WEGO CMS (http://wego.pl), z którego korzystają liczne agencje. WEGO CMS umożliwia szybkie wdrożenia oraz łatwą obsługę strony przez użytkownika.

http://icenter.pl

Europasaż


Firma Europasaż powstała na bazie założonego w 2008 roku forum poświęconego PrestaShop – prestashopforum.pl. W tym czasie najpierw hobbystycznie, później już zawodowo rozwijamy PrestaShop w Polsce projektując moduły oraz sklepy dla Naszych klientów.  Projekty, które realizujemy zmusiły Nas do zaprojektowania bibliotek i modułów specyficznych dla danej branży i produktów.
Oferujemy również hosting  na  serwerach dedykowanych umieszczonych w jednym z największych Data Center w Europie. W Naszym portfolio znajdują się Firmy zarówno z Polski jak i Anglii, Niemiec czy Szwajcarii. W przypadku projektów realizowanych w Polsce preferujemy tpay.com jako bramkę integrującą płatności online w sklepach internetowych.

http://europasaz.pl/

Ameti Technology


Specjalizujemy się w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych oraz e-marketingu. Obsługujemy zarówno duże projekty korporacyjne i polityczne jak i te mniejsze, dla lokalnych firm czy osób prywatnych. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań promocyjnych. Nasi klienci zdobywają liczne wyróżnienia. M.in. blog roku magazynu Men’s Health 2016 oraz 2017. Zwiększają swoją sprzedaż – zapraszamy do kontaktu po Case Study z wybranej dziedziny. Mogą pochwalić się wieloma, zdobytymi dzięki współpracy z nami, kontraktami. Zapraszamy na naszą stronę.

Marketing4you


Jesteśmy profesjonalną agencją oferującą kompleksową obsługę biznesu. Projektujemy oraz tworzymy strony i sklepy internetowe, optymalizujemy, pozycjonujemy w wyszukiwarce Google oraz prowadzimy kampanie Google AdWords. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia z zakresu optymalizacji / pozycjonowania stron oraz obsługi AdWords.

www.m4you.pl

 

Bilet Pro24


Bilet Pro24 Nasza działalność skupiała się na tworzeniu oprogramowania dla kin, teatrów oraz filharmonii. W dniu dzisiejszym proponowane przez nas rozwiązania funkcjonują na terenie całego kraju.
Naszą mocną stroną jest ukierunkowanie na indywidualne potrzeby klienta. Jeżeli ktoś jest zainteresowany oprogramowaniem komputerowym ściśle dostosowanym do jego potrzeb znajdzie w naszej firmie dobrego partnera do współpracy. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na konkretne potrzeby naszych klientów.

http://biletpro24.pl/

Sotech


Firma Sotech.pl została założona w 2007r. Od początku istnienia grupa pasjonatów zajmowała się tworzeniem zaawansowanych aplikacji internetowych zarówno dla klientów biznesowych jak i osób prywatnych. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania do obsługi sklepów internetowych, oraz w kompleksowej obsłudze firm prowadzących sprzedaż internetową.

Sotech.pl funkcjonuje w oparciu o nowoczesne autorskie rozwiązania tworzone i dopracowywane przez długie lata, które ciągle udoskonalane pozwalają na budowę skalowalnych i wydajnych rozwiązań. Korzystając z najnowocześniejszych technologii Sotech.pl realizuje skomplikowane projekty systemów informatycznych. Skorzystanie z naszej obsługi pozwala na zredukowanie kosztów inwestycji - wiele z tych rzeczy, które inni oferują jako oddzielnie płatne opcje - Platforma sklepowa Sotech.pl dostarcza w standardzie

https://www.sotech.pl/

Sotech

Konfeo


System Konfeo jest narzędziem do kompleksowej rejestracji uczestników i obsługi procesu płatności na różne rodzaje wydarzeń, w szczególności konferencje, szkolenia i warsztaty. Użyteczność systemu doceniają również organizatorzy oraz uczestnicy eventów sportowych i muzycznych.

https://www.konfeo.com/pl/

Konfeo

Advox


Advox Studio to softwarehouse, który zajmuje się kompleksową obsługą projektów IT.
Specjalizujemy się w eCommerce, a w szczególności projektach zbudowanych na platformie Magento.
Jesteśmy certyfikowaną agencją „Magento Solution Partner”
Jak wygląda nasz zakres usług?
Magento/Adobe Commerce Salesforce development Symfony Framework Projektowanie UX/UI Front-end development (ReactJS, Angular)

https://www.advox.pl/

 

Advox

SNWS


Największa wartością naszej firmy jest zespół, który ją tworzy. Zebraliśmy grupę ekspertów i profesjonalistów, dla których praca jest pasją. Dzięki temu każde rozpoczęte zlecenie traktujemy jako ciekawe wyzwanie, zastanawiając się, co jeszcze można poprawić lub ulepszyć.
W skład zespołu projektowego wchodzą: graficy, programiści oraz specjalista od UX i SEO. Na każdym etapie pracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu szybko wprowadzamy wymagane zmiany.

https://www.snws.pl/

 

Advox

AdminPark


Firma DEJW powstała w roku 2000. Od początku działalności, firma zajmuje się produkcją systemów i urządzeń parkingowych w oparciu o własne nowatorskie projekty i rozwiązania techniczne. DEJW kompleksowo zaopatruje parkingi komercyjne i niekomercyjne (hotele, szpitale, urzędy, lotniska itd.).
DEJW prowadzi również działalność w zakresie administrowania parkingami i SPP.
Obiektami administrujemy jako DEJW pod własną marką: AdminPark.
Parkingi wyposażone są w urządzenia DEJW i pracują na oprogramowaniu DEJW. Jesteśmy w ścisłej czołówce w wśród firm produkujących urządzenia parkingowe i liderem w kraju zakresie kompleksowość świadczonej usługi przy prowadzeniu parkingów, korzystając z własnych urządzeń i oprogramowania.

www.adminpark.pl

Certyfikaty bezpieczeństwa

VendingMetrics


VendingMetrics to firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania telemetryczne oraz system do zarządzania dla branży vendingowej. Oferujemy aplikacje do monitorowania i zarządzania automatami, magazynem, business intelligence (BI), a także systemy płatności bezgotówkowych, BLIK oraz czytniki kart zbliżeniowych RFID dla firm i pracowników.W VendingMetrics odpowiadamy na potrzeby małych i dużych operatorów z branży vendingowej i bezobsługowej sprzedaży detalicznej. Tworzymy nowe, proste w obsłudze rozwiązania, które wspierają rozwój vendingu w Polsce i na świecie.

www.vendingmetrics.com

VendingMetrics

IDEA commerce


IDEA commerce to software house, tworzony przez profesjonalnych grafików, UX designerów i certyfikowanych developerów Magento. Specjalizuje się we wdrożeniach autorskich systemów klasy ERP dedykowanych branży e-commerce oraz budowie i rozwoju sklepów internetowych Magento, wykorzystując najnowsze na rynku technologie.
Projekty IDEA commerce zawsze powstają z połączenia wiedzy i pasji oraz współpracy z Klientem. Poznaj nasze autorskie produkty.

www.idea-commerce.com

IDEA commerce

Parafio.com


W obszarze IT pomagamy parafiom już od 2015 roku. W odpowiedzi na nowe potrzeby w 2020 roku powstała aplikacja Parafio.com. Pomagamy parafiom usprawnić interakcje z wiernymi oferując aplikację, która ułatwia załatwianie spraw parafialnych i kancelaryjnych. Stawiamy przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z każdą parafią, rozmawiamy i słuchamy starając się zrozumieć jej indywidualne potrzeby. Wiemy, że każda parafia jest na swój sposób unikalna, dlatego jesteśmy otwarci na nowe propozycje i regularnie rozwijamy aplikację adresując nowe potrzeby społeczności parafialnej. Naszym głównym produktem jest w pełni zarządzana księga intencji z możliwością zamawiania intencji przez formularz online z modułem płatności dla wiernych.

https://parafio.com/

Parafio.com

Click Leaders


Click Leaders to agencja e-commerce zajmująca się tworzeniem oraz kompleksową opieką nad sklepami internetowymi. Ponad 20 doświadczonych specjalistów na pokładzie, pełna synchronizacja i niezliczona ilość kreatywnych pomysłów. 

Pierwsze kroki w branży? A może od wielu lat na rynku? Bez względu na to ile wiesz o e-commerce znajdziemy dla Ciebie skuteczne rozwiązania i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.

https://click-leaders.pl/

Click Leaders

Kamlegit


Kamlegit.pl to nowoczesna firma specjalizująca się w dziedzinie informatyki oraz informatyzacji firm. Oferuje szeroką gamę usług związanych z technologią informacyjną, które pomagają przedsiębiorstwom przystosować się do dynamicznie zmieniającego się rynku. Poprzez wdrażanie najnowszych rozwiązań IT, Kamlegit.pl wspiera klientów w optymalizacji ich procesów biznesowych, zwiększając efektywność i konkurencyjność na rynku.

Zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje profesjonalne doradztwo i realizację projektów na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta.

www.kamlegit.pl

Kamlegit