Przejdź na drugą stronę e-commerce!

Tpay to nie tylko zaufane e-płatności, to także zaufany pracodawca. Zobacz, kogo aktualnie szukamy i aplikuj!

Wszystkie
Sales
IT
Finance
Risk&Security
Business Development Manager
Sales
Business Development Manager
Cześć, cieszymy się, że tutaj jesteś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy Business Development Managerów, którzy pomogą nam w poszukiwaniu potencjalnych klientów.
Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać!
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Engineering Tech Lead
IT
Engineering Tech Lead
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy Engineering Tech Leadera, który poprowadzi 4 osobowy zespół PHP Developerów.

Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać ;)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy
Finance
Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy
Prawdopodobnie znalazłeś/aś się tutaj, bo szukasz nowych możliwości rozwoju! Dobrze trafiłeś 👍 Do zespołu Księgowości szukamy Juniora. Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij nam CV, poznajmy się! I mamy nadzieję, że do zobaczenia 😊
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Tech Support Lead
IT
Tech Support Lead
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy, a my szukamy doświadczonego Leada zespołu Tech Support, który pomoże nam w rozwoju i przebudowie systemu Tpay.

Wynagrodzenie: 9500- 13500 PLN UoP / 9500- 13500 PLN + VAT

Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać ;)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
AML&KYC Specialist
Risk&Security
AML&KYC Specialist
Cześć, cieszymy się, że tutaj trafiłeś_aś ;) Najprawdopodobniej szukasz fajnego miejsca pracy a my szukamy specjalistów z obszaru AML (minimum 1-2 lata doświadczenia w AML), którzy współpracując z zespołem w rozwoju Tpay.

Kliknij button poniżej, dowiedz się więcej, wyślij CV i daj nam się poznać ;)
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?
Jeśli jesteś zainteresowany działaniem naszej firmy i przemawiają do Ciebie nasze wartości oraz prezentowany styl pracy lecz nie publikujemy aktualnie oferty odpowiadającej Twojemu profilowi zawodowemu możesz zgłosić się mimo to do nas poprzez ten formularz. Otrzymamy Twoje dane oraz CV, a w razie uruchomienia przez nas odpowiedniej rekrutacji skontaktujemy się z Tobą.
Dowiedz się więcej i aplikuj tutaj

To my:

Przedstawiciele IT
Prężnie rozwijającego się sektora, do tego w branży e-commerce, która ma się świetnie. I wiesz co, bardzo dobrze nam z tym!
Sztywniacy od finansów
Fakt, często mówimy o pieniądzach. Ale przez karty, pay-by-linki, elektroniczne portfele, widgety.. czyli bardzo nowocześnie i z pasją!
Po prostu ludzie
Na HO czy w biurze. Z psem na kolanach czy w drodze do żłobka. Czasem po kołderką, czasem pod palmami. “Taki life” - znamy to i rozumiemy!

Benefity i must have'y

Może się zdarzyć, że zabraknie zielonej herbaty z maliną, serio. W czwartki nie ma obranej i pokrojonej kalarepy. W inne dni tygodnia zresztą też. Ale proponujemy Tobie inne benefity, regularnie kształtowane przez samych pracowników. To oni mówią, że są inne, ważniejsze sprawy, takie jak:

Prywatna opieka medyczna Medicover
Medycyna pracy, hotline, opieka lekarza prowadzącego i lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje lekarzy pomocy doraźnej, wizyty domowe i zaawansowane konsultacje z lekarzami specjalistami. Dla Ciebie i Twoich bliskich.
Pakiet sportowy Multisport
Lubisz popływać? Ciśniesz na siłowni? Wolisz jednak squasha? Cokolwiek sprawia Ci przyjemność i poprawia kondycję, my Ci pomożemy, by stało się (lub dalej było) zdrowym nałogiem. Z kartą Multisport będziesz miał szeroki dostęp do obiektów sportowych, rekreacyjnych i relaksacyjnych.
Bezpłatne lekcje języka angielskiego
Za darmo, za free, nieodpłatnie - naprawdę za friko! W grupach, które dają komfort bez względu na poziom zaawansowania, ale jednocześnie motywują do postępów. Chcesz się uczyć angielskiego - po prostu dołącz do wspólnej lekcji z native speakerem.
Ubezpieczenie na życie
“Gdyby kózka nie skakała…”... a skacz ile wlezie! Mamy tak fajne - i bezpłatne! - ubezpieczenie grupowe w UNUM, że nawet sporty bardzo ekstremalne nie będą problemem. 2 dni to średni czas wypłaty świadczeń, liczony od dnia skompletowania dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji o wypłacie.
Elastyczne godziny pracy
Nie musieliśmy czekać na wyniki sondaży dotyczących potrzeb pracowników w dobie pandemii, by się przekonać, że elastyczność to świetna sprawa. Lubisz klikać z domu, stojąc na głowie? Czy może nowoczesna przestrzeń biurowa zwiększa Twoją kreatywność? Jesteśmy otwarci na te potrzeby!
Brak dress code'u
Klapki Kuboty są u nas hitem, do tego koniecznie skarpetki Many Mornings - nawet te najbardziej kolorowe! Tak, kochamy marki naszych klientów. Ale tutaj chcemy przede wszystkim powiedzieć Ci, że kochamy wolność!
Spotkania integracyjne i akcje tematyczne
Nasza ekipa lubi spędzać razem czas także po pracy. Spływy kajakowe, ogniska, obchody np. Dnia Chłopaka, dobroczynna akcja świąteczna, grudniowa wspólna kolacja.. Każdy znajduje coś dla siebie i z przyjemnością wydłużamy listę wspólnych aktywności.
UoP lub B2B
A formalności? Dostosowujemy się do Twoich potrzeb - możesz wybrać umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Nasze zespoły:

Każdy dział jest inny, dlatego oddaliśmy głos ich gospodarzom. Czas na Wasze pierwsze spotkanie - za 3, 2, 1…

Alina
Head of Marketing
"

A gdybym Ci powiedziała, że jest taki zespół, którego siła tkwi we wzajemnym zaufaniu, dzieleniu się wiedzą i otwartości na to, co przynosi wyobraźnia? Że każdy, kto go buduje, jest inny, ale wszystkich łączy fintech i zainteresowanie płatnościami online? Do tego jest bardzo autonomiczny i mimo wspomnianej otwartości na wszelkie pomysły, mądrze układa sobie zadania? A ponadto uwielbia się z działem handlowym i realnie wspiera go w celach sprzedażowych? Serio, nie jest jedynie wykonawcą kolejnej .pptx. To Marketing Team, do którego serdecznie Cię zapraszam. Jeśli szukasz swojej marketingowej przestrzeni, a my akurat mamy dla Ciebie ofertę, aplikuj!

"
TEAM
Agata
Content Strategy & PR Coordinator
Marta
Senior Marketing Specialist
Kamil
Graphic Designer
Mateusz
Brand Creation Specialist
Head of People
"

Nasz zespół dba o pozyskiwanie i rozwój TALENT-ów. Pomagamy pracownikom w rozwoju zawodowym, ale także w osobistym, związanym z silnymi stronami. Niezwykle ważne są dla nas relacje oparte na zaufaniu. Stawiamy na szacunek i otwartość. To wszystko przekłada się również na kulturę doceniana - pracownik to człowiek i chcemy mieć dobry wpływ na jego życie! Pasjonuje nas HR, a przede wszystkim ludzie!

"
TEAM
Katarzyna
Talent Acquisition Specialist
Daria
Office Coordinator
Katarzyna
Office Assistant
Head of Engineering
"

Dział IT to zespół ekspertów tworzących i utrzymujących kluczowe usługi systemu Tpay. Naszym celem jest realizacja misji firmy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Systemy płatności muszą się cechować wysoką dostępnością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Nasi programiści, administratorzy systemów oraz testerzy nieustannie poszukują technologii i rozwiązań, które zapewnią nam te właściwości i wyniosą tworzony przez nas system system na wyższy poziom. Wiemy, że skomplikowane systemy powstają dzięki wspólnej pracy, dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby nasz zespół tworzyli ludzie mający pasję do IT oraz dobrze czujący się w swoim towarzystwie. Dołącz do nas i razem zrewolucjonizujmy płatności w e-commerce.

"
TEAM
Head of Product
"

Nasz dział to prawdziwa kopalnia pomysłów. Skupiamy w nim kompetencje związane ze znajomością rynku płatności online w Polsce i na świecie. Na podstawie obserwacji wybieramy te, które wierzymy, że uda nam się skomercjalizować i wzbogadzić nimi ofertę Tpay. Intensywnie pracujemy również na rozwojem już wdrożonych rozwiązań, a we wszystkim wspierają nas dedykowane zespoły IT. Dołącz do nas, jeśli lubisz patrzeć przyszłość, twardo stąpając po ziemi!

"
TEAM
Head of Finance&Risk&Law
"

W ramach naszego obszaru działają zespoły, które są odpowiedzialne za realizowanie procesów wpływających na decyzje biznesowe podejmowane w Spółce oraz utrzymanie licencji KNF. Odpowiadamy za utrzymanie dyscypliny finansowej oraz prowadzenie sprawnej i bieżącej obsługi finansowo-księgowej. Do naszych najważniejszych bieżących zadań należy weryfikacja klientów (stosowanie się do wytycznych AML) i dalsza re-weryfikacja oraz raportowanie z zachowaniem rzetelności i czytelności informacji przekazywanych ostatecznemu odbiorcy.

"
TEAM
Dawid
Sales Director
"

Zespół ekspertów od sprzedaży i ustalania cenników? Nie, nie - od nawiązywania i utrzymywania wyjątkowych relacji. Zakochani w fintechu, wciągają kolejne e-sklepy i e-usługi w nowoczesne płatności online. O tym, że współpraca z nimi to przyjemność, dowiadują się także inne działy w firmie. Dołącz do “handlówki”, jeśli też chcesz wiedzieć kto, kiedy i za ile!

"
TEAM

Pracownicy cenią Tpay* za te wartości:

*wynik ankiety przeprowadzonej we wrześniu 2020 r.

Zaufanie
Zaufanie
Elastyczność
Elastyczność
Wsparcie
Wsparcie
Kreatywność
Kreatywność

Proces rekrutacji

Zapomnij o rozmowach kwalifikacyjnych, podczas których Twoi głównym zadaniem jest odpowiadanie na pytania potencjalnego pracodawcy. W Tpay proces rekrutacji to przede wszystkim partnerskie rozmowy - zobacz szczegóły:

Ogłoszenie
Znajdujesz na na Pracuj.pl, LinkedIn czy Indeed albo to my zwracamy uwagę na Twój talent i proponujemy współpracę
Pierwsza rozmowa
Z Katarzyną Szulc - naszą Talent Acquisition Specialist rozmawiasz o wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach
Druga rozmowa
Spotykasz się z potencjalnym przełożonym lub w przypadku rekrutacji do IT pair programming - z potencjalnym zespołem
Decyzja
Witamy się na pokładzie!

Dołącz do zadowolonego zespołu Tpay

Oferty pracy

Długo szukałam miejsca, w którym mogłabym się rozwijać. To, że Tpay jest takim miejscem przekonałam się już na etapie rekrutacji. Jestem częścią zespołu, który tworzą fantastyczni ludzie, razem z nimi i dzięki nim, każdego dnia podejmuję nowe wyzwania, uczę się precyzji, samodzielności i profesjonalizmu i widzę perspektywę do dalszego rozwoju.

Daria, People (HR & Office)

Jeszcze przed pierwszym spotkaniem wiedziałem, że chcę pracować w Tpay. Naprawdę w poniedziałki rano idę do biura z “bananem” na twarzy i cieszę się, że spotkam się z ekipą. Zawszę mogę liczyć na naszych ludzi. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym trafić na bardziej zgrany zespół, podchodzący do siebie nawzajem z taką serdecznością.

Mateusz, Sales

W Tpay najbardziej cenię sobie ludzi oraz atmosferę pracy. Mamy fajny, zgrany i wspierający zespół. Poza tym firma daje możliwości rozwoju i wdrażania swoich pomysłów. W Tpay możesz liczyć na różnorodność zadań, więc też szybko nauczysz się cierpliwości i dobrej organizacji pracy.

Zuzanna, Biuro Obsługi Klienta

 • test-biuro

  Dajemy przestrzeń

  W Tpay to Ty codziennie wybierasz, gdzie pracujesz - w biurze czy na tzw. home office.

  Dowiedz się więcej
 • Nowoczesne biuro

  Nowoczesne biuro

  Będąc w biurze, masz do dyspozycji kilka stref, m.in. cichą, coworkingową i projektową.

  Dowiedz się więcej
 • Home office

  Home office

  Jeśli wybierasz pracę w domu, pomagamy Ci stworzyć w nim wygodną przestrzeń.

  Dowiedz się więcej