The Color Run™

Zobacz jak wdrożenie Tpay łączy zdrowy tryb życia ze światem płatności.

The Color Run™

Organizacja The Color Run™ została założona w Marcu 2011 roku. Jej celem było zarażenie ludzi pozytywnym myśleniem, zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia. „Najszczęśliwsze 5km na świecie” to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, organizowane na całym świecie. Organizacja podbiła m.in. Stany Zjednoczone, Chiny, Australię, Afrykę, dużą część Europy, … a teraz nadszedł czas na Polskę!

The Color Run™ to fantastyczna impreza zorganizowana w największych polskich miastach: Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Ogólnopolski zasięg oraz otwarty charakter wydarzenia sprawiajże bardzo ważne jest umożliwienie wygodnego udziału wszystkim chętnym. Współpraca Tpay i The Color Run Polska™ zapewnia sposobność do wzięcia udziału w biegu wspólne ze znajomymi wszystkim chętnym.

Udział w The Color Run™ to doskonała okazja do znakomitej rozrywki w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Współpraca The Color Run Polska™ i Tpay przyczynia się do zwiększenia zasięgu marki oraz najwyższego poziomu satysfakcji z udziału w imprezie. Uczestnicy doceniają możliwość wspólnego biegu i rozliczania się przez serwis Tpay. Zachęcamy wszystkich do przebiegnięcia 5 nieszczęśliwszych kilometrów na świecie.

case study color run 2
case study color run 3