Automatyczne płatności | Tpay - płatności online

Usprawnij proces dokonywania zakupów w swoim sklepie i udostępnij Klientom natychmiastową realizacje zamówienia.

zautomatyzu-przyjmowanie-wplat

Automatyczne płatności

Kiedy tylko Klient dokona zapłaty, otrzymasz o tym powiadomienie. Nie musisz ręcznie sprawdzać stanu konta i księgować wpłat. Automatyczne płatności oszczędzają czas i pieniądze, pomogą też w dotarciu do kupujących. Optymalizacja dzięki technologii.

Automatyzacja wypłat z przelewami masowymi

Przelewy masowe umożliwiają Ci jednoczesne dokonywanie dużej ilości wypłat. Wystarczy wgrać odpowiedni plik w Panelu Odbiorcy Płatności by zlecić nawet 500 przelewów w tym samym czasie.

Dowiedz się więcej o przelewach masowych
automatyzacja-wyplat-z-przelewami-masowymi
zwrotyw-panelu-odbiorcy-platnosci

Zwroty w Panelu Odbiorcy Płatności

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu na konto kupującego wystarczy skorzystać z intuicyjnego narzędzia do zwrotów dostępnego w Panelu Odbiorcy Płatności. Nie musisz angażować się w skomplikowane procedury. tpay.com oferuje również funkcjonalność automatycznego zwrotu. Ma ona szczególne zastosowanie w przypadku sprzedaży niektórych usług czy produktów jak np. bilety na koncert. Dzięki temu możliwe jest automatyczne zwrócenie pobranej kwoty jeżeli Klientowi nie udało się pozyskać pożądanego towaru.

Natychmiastowa realizacja zamówienia

Dzięki pełnej automatyzacji dostępnej w Tpay, Twój sklep może oferować natychmiastową realizację zamówienia. Jest to niezwykle istotne dla obsługi kupujących na najwyższym poziomie i często decyduje o wyborze danego sklepu.

natychmiastowa-realizacja-zamowien