EN PL
płatności online

Jak korzystać z płatności internetowych Tpay.com?
Przekonaj się jak zapłacić szybko i wygodnie przez internet dzięki Tpay.com

Zarejestruj konto w Tpay.com
płatności online Tpay

Przelew bankowy online

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja.

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.

Płatność przelewem z Tpay.com
szybkie płatności mobilne

Płatność elektroniczna kodem QR

Płatność kodem QR to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności na rynku. Mobilność technologi sprawia, że ma ona większy potencjał niż klasyczna płatność internetowa.

Wybierz aplikację mobilną swojego banku, zeskanuj wygenerowany kod i gotowe. Masz do wyboru aż 8 aplikacji mobilnych banków. Szybkie przelewy zapewniają natychmiastową realizację zamówienia.

Dowiedz się więcej o płatności QR
płatności mobilne QR
Płatności kartą w tpay

Płatności kartą w Tpay.com

tpay.com we współpracy z firmą Elavon umożliwia wygodne i bezpieczne płatności elektroniczne kartą z każdego miejsca na świecie.

Dzięki Zintegrowanej Bramce Płatności Kartami możesz dokonać zapłaty bezpośrednio na stronie sklepu, bez konieczności przekierowywania na kolejne podstrony.

Jak zapłacić kartą w Tpay.com?
szybkie przelewy internetowe
szybkie przelewy internetowe
Kalkulator rat online

Raty online i kalkulator rat

Tpay.com umożliwia Ci dokonanie prostego zakupu za pomocą rat online. Raty online dostępne są dla koszyków w kwocie od 300 do 20 000 PLN z oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 16%.

Dzięki udostępnionemu kalkulatorowi rat online możesz obliczyć wysokość raty przed kupnem. Okres kredytowania to od 3 do 36 miesięcy.

Dowiedz się więcej o Ratach Online w Tpay.com

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email