Tpay szuka talentów i wprowadza płatności w Messenegerze, czyli lipiec 2021!

Lipiec 2021 obfitował w wiele nowinek na rynku e-commerce. Sprawdźcie nasz subiektywny przegląd najważniejszych newsów w branży fintech i bądźcie na bieżąco!

W odcinku znajdziecie:
Kuboty w Messengerze dzięki Tpay i KODA, Tpay poszukuje 30 developerów, Uber Connect już w Polsce

Złote (a skromne), czyli kup klapki przez Messengera!

Tpay i KODA udostępnili płatności w chatbocie. Pierwszą marką, która skorzystała z tego rozwiązania jest Myszojeleń, który sprzedaje w ten sposób kolekcję “Złote (a skromne)”! Już niedługo z tej opcji skorzysta także kolejna marka - Kubota! 

Wdrożone przez Tpay i KODA rozwiązanie skraca znacząco drogę, jaką musi przejść klient, by zrobić zakupy w internecie. Kod BLIK jest wpisywany bezpośrednio w konwersacji z botem i standardowo potwierdzany przez klienta w aplikacji mobilnej banku. Z takiego sposobu zakupów może skorzystać każdy, dla kogo korzystanie z komunikatorów jest naturalnym sposobem przekazywania informacji. Cały proces zakupowy, łącznie z płatnościami, zamknięty jest w komunikatorze.

Nadal macie niedosyt informacji? A może wolicie słuchać, niż czytać? W takim razie sprawdźcie też ten podcast, w którym nasz Key Account Manager - Mateusz Wachowski opowiada o całym projekcie:

Jeśli nadal Wam mało, zobaczcie także naszą rozmowę z CEO KODA - Mariuszem Pełechatym:

Tpay poszukuje 30 developerów!

Czy wiecie, jak zmieniła się branża IT za sprawą pandemii? Z raportu Junior Candidate Experience 2021 wynika, że w 2021 roku zarobki na w branży IT wzrosły. Najpopularniejszą kategorią wśród pracujących w zawodzie juniorów okazał się JavaScript, wskazany przez prawie 40% badanych. Aż 67% początkujących w IT wskazuje iż onboarding, czyli odpowiednie przygotowanie do objęcia nowego stanowiska, jest dla nich najważniejszą formą pomocy we wdrożeniu w nowe obowiązki.

Jeśli szukacie pracy właśnie w obszarze IT i zależy Wam na dobrym onboardingu, to świetnie się składa. Tpay poszukuje obecnie aż 30 developerów! Jeśli chcecie współtworzyć takie rozwiązania jak płatności w chatbotach, bramkę płatniczą i wiele innych, to koniecznie sprawdźcie nasze aktualne rekrutacje.

Uber connect w Polsce

Uber Connect to nowa usługa umożliwiająca korzystanie z szybkich przesyłek kurierskich. Od lipca opcja dostępna jest w kilku polskich miastach. W ramach usługi użytkownicy Ubera będą mogli przesyłać paczki, wykorzystując pomoc kierowców, którzy na co dzień zajmowali się przewozem osób. Dzięki temu jej koszt będzie równy przejazdowi, który musielibyśmy wykonać, żeby własnoręcznie dostarczyć pakunek.
Więcej przeczytasz TU.

Czy Facebook Pay ma szansę podbić rynek?

Facebook Pay będzie dostępny na innych platformach e-commerce, tym samym metoda płatności znana z Facebooka, Messengera czy Whatsappa jeszcze mocniej wchodzi na rynek fintech. Pierwsze wdrożenia uruchomione zostaną na platformie Shopify.
Przeczytaj wiecej na fintek.pl

Kim jest polski użytkownik Tik Toka?

O tym, że Tik Tok błyskawicznie podbił świat, nie trzeba nikomu mówić. Widać to w szczególności na przestrzeni ostatniego roku, który upłynął pod znakiem pandemii. To właśnie wtedy zainteresowanie aplikacją drastycznie wzrosło. Oczywiście idzie za tym także ogromny potencjał reklamowy, co zauważa coraz więcej marek. Chcesz prowadzić kampanie reklamowe na TikToku? Na początku warto wiedzieć, kto jest jego grupą docelową i czy pokrywa się to z targetem Twojego sklepu. Sprawdź najnowszy raport GetHero i zobacz kim jest polski użytkownik tej aplikacji.

Podobne artykuły


Ecommerce
28.07.2021

Płatności online to siła napędowa e-commerce. Bezpośrednio przekłada się nie tylko na poziom zadowolenia wśród klientów, lecz także zyski. Jak przeprowadzić integrację systemu płatności, gdy korzysta się z Prestashop? I jakie zalety ma takie działanie? Odpowiadamy na najważniejsze pytania! Silnik Prestashop to jedno z wielu możliwych

Fintech
22.07.2021

Lipiec 2021 obfitował w wiele nowinek na rynku e-commerce. Sprawdźcie nasz subiektywny przegląd najważniejszych newsów w branży fintech i bądźcie na bieżąco! W odcinku znajdziecie:Kuboty w Messengerze dzięki Tpay i KODA, Tpay poszukuje 30 developerów, Uber Connect już w Polsce Złote (a skromne), czyli kup klapki przez Messengera! Tpay

Aktualności Tpay
19.07.2021

Pandemia przyspieszyła rozwój e-commerce o prawie dwa lata, ale wiążą się z nią nie tylko pozytywne skutki. Semcore, który w swojej działalności często stawia na badania, postawił zebrać opinie pracowników na temat sytuacji w e-commerce. Weź udział w badaniu, czyli wpłyń na kształt specjalnego raportu i skorzystaj z jego ważnyc