Sukcesy naszych klientów to zawsze powód do radości i dumy. Nie inaczej jest tym razem. 8 stycznia był pierwszym dniem notowań akcji Plantwear na giełdzie NewConnect, który już może pochwalić się olbrzymim sukcesem. Kurs akcji w debiucie wzrósł o 51,5 proc. do 10 zł.

Plantwear to producent drewnianych dodatków, takich jak np. zegarki, czy okulary. Między styczniem a wrześniem 2019 roku zwiększył swoje przychody o 135 proc., które osiągnęły w tym okresie wartość 6,1 mln złotych, podwajając jednocześnie skalę swojej działalności.

Debiut na NewConnect to tylko przysłowiowa „wisienka na torcie”, będąca zwieńczeniem ciężkiej, całorocznej pracy spółki. Miniony rok był czasem ogromnych zmian w organizacji – z jednoosobowej działalności gospodarczej przeistoczyła się w spółkę notowaną na warszawskiej giełdzie. To wszystko było możliwe, między innymi, dzięki przeprowadzonej kampanii crowdfundingowej.

Plantwear to pierwsza marka w historii, której udało się pojawić na NewConnect, zaraz przeprowadzeniu kampanii na Crowdconnect.pl . Ten rok był zdecydowanie dobrym rokiem dla Plantwear. Trzymamy kciuki, aby kolejny był przynajmniej tak samo owocny.