Powrót

Szukaj w Tpay

integracja płatności online

Tpay i Donateo

Pomagaj z Donateo mocą dobrych gestów!

PO-Vending-tpay-min
Klient

Donateo

Branża

Fundraising

Co wdrożono?

Płatności offline i online

O marce

Misją Donateo jest krzewienie kultury dobroczynności. Każda, nawet symboliczna pomoc, pomnożona przez ilość dobrych gestów, zmienia świat, jakim się otaczamy. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się terminale Donateo, rośnie szansa na poprawienie jakości życia ludzi i zwierząt oraz rozwój ważnych inicjatyw społecznych.

Projekt Donateo zakłada rozwiązania omnichannelowe w zakresie fundraisingu cyfrowegoi oferuje uzupełniające się opcje datkowania – zarówno online jak i offline. Do tych ostatnich należą mobilne datkomaty a także wpłatoomaty dostępne w pasażach handlowych w blisko 500 punktach w całej Polsce. Donateo to także e-skarbonki, za pomocą których także darczyńcy spoza Polski mogą przekazać datek na rzecz organizacji dobroczynnej. Obecnie projekt Donateo skupia się na rozwoju systemu mikrodonacji w środowisku online i offline w oparciu o Aplikację Donateo dostępną w istniejącej infrastrukturze terminali płatniczych w dużych sieciach retail w całej Polsce a także na platformach e-commerce.Przekazanie datku jest proste i sprowadza się do wyboru beneficjenta spośród fundacji i stowarzyszeń, działających w obszarze pomocy charytatywnej,  wsparcia dzieci lub organizacji prozwierzęcych, a następnie wybór kwoty datku i bezgotówkową płatność kartą, smartfonem lub BLIK-iem.

donateo-case-study-tpay-min

Co wdrożyliśmy

Cyfryzacja datków charytatywnych to proces, który wymaga szczególnie zaufanych rozwiązań płatniczych. Dzięki certyfikatom bezpieczeństwa posiadanym przez Tpay (m.in PCI DSS), a także nadzorowi KNF-u, darczyńcy mogą mieć pewność, że ich środki trafią tam, gdzie powinny. 

Wdrożenie u Donateo to zarówno narzędzia onlinie, jak i w offlinie. W datkomatach stacjonarnych rozmieszczonych w ponad 500 punktach partnerskich, takich jak centra handlowe M1, sieci sklepów Społem czy kawiarnie ETNO Cafe, wdrożyliśmy szybkie płatności BLIK. To rozwiązanie umożliwia błyskawiczne przekazanie dowolnej kwoty bez konieczności posiadania przy sobie gotowki.

Na stronie Donateo za pomocą szybkich płatności Tpay wdrożonych w e-skarbonkach, darczyńcy mogą  wspomóc wybrany przez siebie cel. 

Więcej

Regularna pomoc jeszcze łatwiejsza!

Czy technologia i działania charytatywne idą ze sobą w parze? Donateo i Tpay udowadniają, że obecnie to wręcz nierozerwalne elementy. Zaufanie i technologia po prostu muszą iść ze sobą w parze. Obejrzyj krótkie wideo, w którym Krzysztof Adamski - CEO BetterPOS (Donateo) opowiada, jak z pasji do pomagania i technologii płatniczych powstała marka, która umożliwia szybką pomoc każdego dnia!

donateo-wplata-www-terminal