Pandemia przyspieszyła rozwój e-commerce o prawie dwa lata, ale wiążą się z nią nie tylko pozytywne skutki. Semcore, który w swojej działalności często stawia na badania, postawił zebrać opinie pracowników na temat sytuacji w e-commerce. Weź udział w badaniu, czyli wpłyń na kształt specjalnego raportu i skorzystaj z jego ważnych wniosków!

Agencja Semcore przygotowuje raport pt. “E-commerce: branża oczami pracowników”. Jego pierwszy etap polega na przeprowadzeniu badania z wykorzystaniem ankiety skierowanej do pracowników branży e-commerce (niezależnie od ich kompetencji i pełnionych funkcji). Udzielone odpowiedzi pomogą określić sytuację trzech segmentów e-commerce: biznes, narzędzia i HR. 

Dla właścicieli i pracowników e-commerce

W raporcie znajdą się również komentarze ekspertów z poszczególnych segmentów branży, a także ich prognozy na kolejne lata. Co więc zyskasz wypełniając ankietę? Wpłyniesz na treść raportu i skorzystasz z klarownych oraz wartościowych podpowiedzi dotyczących aktualnej kondycji branży i jej przyszłości. Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut.

- Chcemy spytać (pracowników branży e-commerce - przyp.red) o zmiany, których doświadczyli w ostatnim roku, o ich indywidualny punkt widzenia i opinię. Wszystko zorientowane będzie w głównej mierze na sferę marketingowo-sprzedażową, chociaż bardzo interesuje nas uwzględnienie całościowego spojrzenia na funkcjonowanie biznesu e-commerce -  mówi Alek Cierniewski, pomysłodawca raportu i CEO Semcore.

Chcę wypełnić ankietę 

Możesz również skontaktować się z Semcore drogą mailową: [email protected]