Brakuje Wam pomysłu na świąteczne prezenty? Z pomocą przychodzi Wam Goodie, czyli jedna z największych platform typu cashback, która właśnie wydała swoją pierwsza kartę podarunkową.

Kartę możecie dowolnie personalizować, co umożliwia dostosowanie jej do okazji i do obdarowanego. Założenie i wysłanie karty jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie parę minut, a cały proces można ukończyć w aplikacji Goodie. Za kartę zapłacicie korzystając z szybkich i zaufanych płatności Tpay. Dzięki wdrożeniu przez Tpay większości popularnych metod płatności, w tym uwielbianego przez konsumentów BLIKA, cała transakcja przebiegnie w mgnieniu oka. 

Dla przypomnienia, Goodie to platforma powołana parę lat temu jako startup przez Bank Millennium. Aplikacja to typowy cashback, współpracujący z największymi e-commerce’ami nie tylko  Polsce, ale także na całym świecie, oferujący klientom bardzo atrakcyjne rabaty zakupowe. Wśród marek, z którymi współpracuje platforma są takie firmy jak ali express, empik, media expert, , carrefour, addidas, amazon i wiele wiele innych. Karta podarunkowa wprowadzona przez platformę posiada możliwość pełnej personalizacji, co umożliwia użytkownikom dostosowanie jej do potrzeb okazji i obdarowanego. Założenie i wysłanie karty jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie parę minut, a cały proces można ukończyć w aplikacji Goodie.