Jak rynek płatności będzie rozwijał się w 2019 roku? Kto rozdaje karty w branży? Jak na tle konkurencji wypada Tpay.com? Czy na rynku jest jeszcze miejsce dla kolejnego gracza? Wszystkiego dowiecie się z wywiadu z prezesem Tpay – Pawłem Działakiem w serwisie Puls Biznesu.

Kliknij w link https://www.pb.pl/rynek-platnosci-wchodzi-na-nowy-poziom-951280 i sprawdź co Paweł Działak ma do powiedzenia na temat branży płatności online.

Obecność w branżowych mediach daje spore prawdopodobieństwo trafienia do czytelnika, który naprawdę zainteresowany jest daną tematyką. Tym bardziej cieszą nas publikacje takie jak ta. Jeśli chcecie otrzymać garść informacji o zmieniającym się rynku płatności online  w przystępnej formie – to tekst dla Was. Zapraszamy do lektury!

 

Rok 2018 obfitował w wiele innowacji, nie tylko na światowym rynku fintech, ale także w Tpay.com. Co działo się u nas w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy? Przeczytajcie krótkie podsumowanie i zobaczcie jak zmienialiśmy się dla Was w minionym roku.

Fastpass w programie akceleracyjnym Orange Polska

Fastpass by Tpay.com, czyli aplikacja, dzięki której dowolne urządzenie mobilne umożliwia przyjmowanie płatności BLIK, został zakwalifikowany do programu akceleracyjnego Orange. Współpraca z Orange zaowocowała obecnością na jednej z największych konferencji technologicznych – Infoshare, a także dalszym rozwojem aplikacji, czego efekty pokażemy już niedługo.*

Płatności cykliczne w Tpay.com już są!

W marcu ubiegłego roku wprowadziliśmy także płatności cykliczne. Wprowadzenie tej usługi powoduje wyeliminowanie konieczności podawania numeru karty przy każdej transakcji. To duże ułatwienie dla wielu przedsiębiorców, którzy dzięki skonfigurowaniu płatności cyklicznych w Tpay.com w łatwy sposób powiększą grono lojalnych klientów.

Visacheckout i Google Pay dla wszystkich!

Rok 2018 obfitował także w nowe, innowacyjne metody płatności. Wdrożyliśmy Visa Checkout i Google Pay dla wszystkich merchantów udostepniających płatności kartą. To duże ułatwienie zarówno dla klientów jak i przedsiębiorców. Dzięki wdrożeniu przez Tpay.com Google Pay każdy Sprzedawca, którego operatorem płatności online jest Tpay.com, udostępniający swoim klientom płatności kartą, umożliwia im także wybór nowej metody płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym lub na stronie sklepu.

Co ważne, nowe rozwiązanie przygotowane przez Tpay.com nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy po stronie Sprzedawcy, a co za tym idzie Google Pay został zintegrowany z istniejącym systemem transakcji, bez dodatkowych kosztów.

Eksperci Tpay.com na branżowych konferencjach!

W tym roku, podobnie jak w poprzednich, staraliśmy się nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale także nieść wiedzę o e-commerce innym. Nasi eksperci byli gośćmi na wielu konferencjach, takich jak np. Retail 360, czy Money 20/20. Nasze produkty pojawiły się również na Targach eHandlu, czy Infoshare.

Nasi eksperci byli prelegentami na największych branżowych konferencjach w Polsce. Bartosz Witczak – Key Account Manager – przedstawił naszą markę na 7th retail channels 360°, gdzie wygłosił prelekcję pt: „System płatności –  oczekiwania vs. rzeczywistość”. Byliśmy także obecni na Kongresie Online Marketing, gdzie nasz Marketing Manager – Jacek Dziura – przekazał garść merytorycznej wiedzy o marketingu B2B blisko 600 uczestnikom.

Obejrzyjcie także naszą krótką relację z Targów eHandlu i posłuchajcie co mówią o nas nasi partnerzy!Bezpieczeństwo przede wszystkim

W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat PCI DSS v 3.2! Dzięki standardowi PCI DSS wszelkie poufne dane i informacje krążące w globalnym systemie nie przedostaną się w niepowołane ręce, ani nie zostaną też w jakikolwiek sposób wykorzystane do celów przestępczych.

Innowacyjne projekty i nowe wdrożenia

Dzięki współpracy FitBoxy, BLIKA i Tpay.com już dziś kupisz świeży i zdrowy posiłek nie wychodząc z biura – wszystko dzięki wdrożeniu szybkich płatności w lodówkach Fitboxy. Dzięki Tpay.com za zamówione produkty w lodówkach FitBoxy, zapłacisz teraz bezgotówkowo BLIKIEM. Wystarczy wybrać dowolny produkt, wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku i wpisać go na panelu lodówki w celu finalizacji transakcji. Wdrożenie Tpay.com umożliwia także płatność BLIKIEM u kurierów InPostu. Teraz brak gotówki to nie problem!

Przy okazji zerknijcie na naszą krótką animację i zobaczcie czego jeszcze o nas nie wiecie!

Co w 2019?

Kolejny rok będzie z pewnością czasem wielu zmian – oczywiście na lepsze. Wyznaczyliśmy sobie konkretne cele, które już niedługo Wam przedstawimy. Mamy nadzieję, że korzystanie z usług Tpay.com będzie dla Was jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Z pewnością zaskoczymy Was jednak nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale … o tym już niedługo. Dziękujemy, ze jesteście z nami!

*Od 01.09.2022 aplikacja Fastpass jest wygaszona i nie można z niej korzystać.