Zdrowe jedzenie na wyciągnięcie ręki? Oczywiście! Dzięki współpracy FitBoxy, BLIKA i Tpay już dziś kupisz świeży i zdrowy posiłek nie wychodząc z biura!

We współczesnym świecie, zdrowe, smaczne i dietetyczne jedzenie w miejscu pracy to już standard. FitBoxy to rozwiązanie idealne dla każdej firmy, która dba o swoich pracowników. W lodówce FitBoxy znajdziesz ekologiczny i dietetyczny posiłek, za który – dzięki integracji z systemem Tpay – zapłacisz BLIKIEM. Bez pobierania dodatkowych aplikacji, bez noszenia przy sobie monet! Posiłki i przekąski z lodówek FitBoxy charakteryzuje wysoka jakość oraz świeże i naturalne składniki.

Korzyści jest więcej:

  • Zbilansowana dieta w nowoczesnym wydaniu
  • Prosta w obsłudze lodówka
  • Intuicyjny zakup BLIKIEM
  • Posiłek o dowolnej porze i to w kilka minut

Wdrożenie Tpay

Zdrowa żywność to nie jedyny znaczący obecnie trend – także płatności bezgotówkowe szturmem zdobyły serca Polaków. Tpay postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wygodę i szybkość transakcji, a także zdrowe i wartościowe posiłki, wdrażając szybkie płatności w Fitboxach – inteligentnych lodówkach, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać automaty z przekąskami.

Jak być fit z BLIK?

Dzięki Tpay.com za zamówione produkty w lodówkach FitBoxy, zapłacisz teraz bezgotówkowo BLIKIEM. Wystarczy wybrać dowolny produkt, wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku i wpisać go na panelu lodówki w celu finalizacji transakcji. Teraz wystarczy już tylko odebrać zakupiony produkt. Bycie fit jeszcze nigdy nie było tak proste!

Tpay stawia na innowacje. Realizujemy coraz więcej projektów, które wykraczają poza standardową obsługę e-Commerce. Dostarczamy rozwiązania płatnicze tam gdzie klienci naszych partnerów oczekują wygody, szybkości i bezpieczeństwa. BLIK sprawdził się już w świecie e-Commerce, co pokazują statystyki wzrostu transakcyjności. W Tpay nieustannie poszukujemy nowych obszarów, w których BLIK ułatwi dokonywanie płatności, a FitBoxy są tego doskonałym przykładem – komentuje Juliusz Stawiński – New Business Development Director w Tpay.