Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę pomaga najmłodszym od blisko 30 lat. Niestety, w wyniku decyzji rządu, w tym roku nie otrzyma pomocy finansowej w formie dotacji na działanie Centrów Pomocy Dzieciom, oferujących specjalistyczną i kompleksową pomoc dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy i wykorzystywania. W obliczu tak dużego zagrożenia przemocą domową, nie możemy na to pozwolić! Postanowiliśmy wesprzeć tę instytucję tym, co mamy najlepsze, czyli niestandardowymi rozwiązaniami płatniczymi.
Pomóc możecie na dwa sposoby: udzielając bezpośrednio wsparcia finansowego lub wdrażając na swojej stronie dedykowany widget, umożliwiający zbiórkę finansową na rzecz fundacji. 

Zaimplementuj dedykowany widget na swojej stronie! 

Widget One Click to interaktywny baner reklamowy, umożliwiający płatności jednym kliknięciem, dzięki zaimplementowaniu  w nim szybkich płatności BLIK. Widget można dowolnie personalizować i dostosowywać w zależności od potrzeb. Na stronie https://fdds.pl/ wdrożyliśmy baner dedykowany zbiórce finansowej na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. 
Jeśli posiadasz swoją stronę internetową, możesz również umieścić tam nasz widget.

Jak to działa:

Krok 1: Należy skopiować podany kod: 

<script>
(function(q,u,i,t,s,n,a,p) {
var qs = document.createElement("script"); qs.type = "text/javascript"; qs.async = true;qs.src = i;
var s = document.getElementsByTagName("script")[0]; s.parentNode.insertBefore(qs, s);
})(window, document, "https://quitsnap-blue.com/accounts/282/162/qs.js");
</script>

 

i wkleić przed otwierającym znacznikiem <head>. Należy dodać kod na wszystkich podstronach, na których miałby się widget wyświetlać.

Krok 2:
Następnie należy wysłać oświadczenie zezwalające na wykorzystanie Twojej domeny do przeprowadzenia zbiórki na rzecz fundacji. Oświadczenie możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij i prześlij jego skan/zdjęcie na adres mailowy: [email protected]

Mateusz przeprowadzi Cię przez dalszą część procesu i pomoże w razie jakichkolwiek wątpliwości. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z akcji i usunąć baner ze swojej strony. Po wykonaniu powyższych  kroków widget znajdzie się na Twojej stronie.

Krok 3: równie ważny :)
Jeśli chcesz, aby logotyp Twojej firmy znalazł się na stronie fundacji, poinformuj o tym Mateusza. Zostaniesz wówczas partnerem akcji! To zarówno korzyść dla instytucji, jak i dla Ciebie. Wśród firm, które już zdecydowały się zamieścić baner są, m.in. QuitSnap, Fixero i Endurance.net, a ich liczba stale rośnie. Chętnie pochwalimy się współpracą z Tobą!


Drugi wariant pomocy: wsparcie finansowe

Nie posiadasz swojej strony internetowej, ale chcesz wesprzeć działania fundacji w tym trudnym okresie? Możesz to zrobić za pośrednictwem wspomnianego już Widgetu One Click. Wejdź na stronę https://fdds.pl/ i kliknij w preferowaną przez Ciebie kwotę na banerze. Następnie wpisz kod BLIK, potwierdź transakcję i gotowe! Wsparcie organizacji za pośrednictwem widgetu zajmie Ci zaledwie kilka sekund. 

O wsparciu dla fundacji oraz rozwiązaniu, jakie zostało wdrożone podczas zbiórki, szczegółowych informacji udzieli Mateusz Wachowski.


Mateusz Wachowski - Key Account Manager w Tpay. Jego wieloletnie doświadczenie w handlu, głównie w firmach technologicznych powoduje, że w świecie fintechu czuje się jak w domu. W Tpay od ponad 2 lat odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, a także relacje z obecnymi. Ekspert od niestandardowych wdrożeń i projektów takich jak Widget One Click, będący pierwszym interaktywnym banerem płatniczym w Polsce i może nawet na świecie. Jak sam twierdzi, dba o klientów tak, by nawet nie pomyśleli o skorzystaniu z usług konkurencji. :) Z wykształcenia filozof, co powoduje, że poza handlem i technologią finansową, odnajduje się właściwie we wszystkich dziedzinach. Prywatnie zaangażowany także w wiele inicjatyw non - profit oraz tata 4 dzieci, co sprawia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.