Grudzień bywa wymagającym miesiącem: z jednej strony czekamy już na Święta i intensywnie się do nich przygotowujemy, a drugiej - szykujemy się do końcoworocznych podsumowań czy zamykamy zawodowe projekty. Zespół Tpay przygotował grę rodzinną, dzięki której można się na chwilę zatrzymać i skupić tylko na rozmowie z najbliższymi. Pobierz swoją wersję do druku!

Coroczną tradycją w Tpay jest obdarowywanie dzieci naszych pracowników drobnymi upominkami. W tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego: grę “Zostaw, to na Święta!”. Ponad 40 kart z pytaniami i zadaniami wspierającymi rodzinne rozmowy, zacieśnianie więzi i kreatywne spędzanie wspólnego czasu.

W grę może zagrać absolutnie każdy. Skonstruowaliśmy ją tak, że niezależnie od wieku, dobra zabawa jest gwarantowana! Część zasad można ustalić samemu.

Chcesz zagrać w “Zostaw, to na Święta!”?

Zawarliśmy wartościowe treści w pięknej świątecznej oprawie - jesteśmy bardzo dumni z “Zostaw, to na Święta!” i chcemy podzielić się grą także z Tobą.

Przygotowaliśmy specjalną wersję do samodzielnego wydruku. Zapisz się do naszego newslettera, pobierz plik, wydrukuj i wytnij karty - gotowe! Możesz już rozegrać pierwszą partię.

 

 

Skąd pomysł?

W dzisiejszym, szybko pędzącym życiu, coraz częściej trudno zatrzymać się na moment, aby pobyć z ważnymi dla nas osobami, tu i teraz. Często okazją do takiego zwolnienia są właśnie Święta: niezależnie od tego, w jakim gronie je spędzamy, to moment, w którym kilka wolnych dni możemy poświęcić na oderwanie się od codzienności.

W zespołach People i Marketingu Tpay myśleliśmy nad tym, jaki upominek sprezentować dzieciom pracowników. Oprócz tradycyjnych, miłych słodkich drobiazgów, chcieliśmy dać coś, co umili wspólny czas, pozwoli się jeszcze lepiej poznać i sprowokuje do ciekawych rozmów przy stole.

Tak powstało “Zostaw, to na Święta!”. - Na kilkudziesięciu kartach zgromadziliśmy nieco zabawnych aktywności, np. rysowanie bałwanków z zamkniętymi oczami czy taniec elfa. Są także pytania w świątecznym klimacie. To okazja do dowiedzenia się od dziadków jak oni spędzali Święta, gdy byli mali, opowieści o najlepszych i najgorszych prezentach czy dyskusji o tym, jak można pomagać innym, nie tylko w okolicy Gwiazdki - mówi Natalia Ronowska, People Operations Specialist w Tpay, koordynatorka projektu.