KW Hotel

Zobacz jak płatności Tpay pomagają zarządzać 6000 hoteli!

kwhotel-2
Klient

KW Hotel

Branża

Hotelarstwo, IT

Co wdrożono?

Bramka płatnicza oraz generator linków do płatności

KWHotel to oprogramowanie hotelowe ułatwiające pracę aż 6000 hoteli w Polsce! 

Oprogramowanie KWHotel dedykowane jest małym i średnim obiektom noclegowym, których specyfika pozwala pracować na kalendarzu rezerwacji. Program ten wyposażony jest w zaawansowane opcje i moduły, jakie umożliwiają korzystanie z niego zarówno w małych obiektach noclegowych, jak i hotelach. Największą zaletą, którą wskazują użytkownicy tego systemu, jest jego intuicyjne i proste działanie. Mimo ciągłej rozbudowy, coraz większej ilości opcji i modułów, KWHotel nadal jest łatwy w obsłudze. Niewiele czasu wymaga zapoznanie się z jego funkcjonalnością i każdy użytkownik jest w stanie zrobić to sam, bez specjalistycznych szkoleń. Kolejną zaletą jest też niewygórowana cena oprogramowania, dzięki której każdy z właścicieli obiektu noclegowego może sobie na nie pozwolić i usprawnić tym samym działanie swojego hotelu oraz zaoszczędzić czas zatrudnianego personelu.

kwhotel-3

Szybkie płatności są niezwykle istotne w przypadku rezerwacji miejsc hotelowych.

Niekiedy to właśnie sekundy decydują o tym, czy klient zdąży zarezerwować wymarzony pokój.W usłudze KWHotel Booking Engine Tpay wdrożył bramkę płatniczą, co pozwala gościom z łatwością zarezerwować i opłacić swój pobyt już na etapie przeglądania strony internetowej obiektu noclegowego.

Wykorzystanie Tpay w charakterze generatora linków do płatności bezpośrednio w programie KWHotel 0.47. umożliwia użytkownikom błyskawiczne utworzenie linka do płatności kartą kredytową lub przelewem i przesłanie go do gościa mailowo. Takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron, ponieważ:

  • gość może bardzo szybko dokonać bezpiecznej płatności za pobyt
  • użytkownik KWHotel niemal natychmiast uzyskuje powiadomienie o otrzymanej płatności.
  • Dzięki wyeliminowaniu konieczności przesyłania potwierdzeń przelewu do obiektu, wzrósł także komfort pracy recepcji, a także znacząco spadła liczba popełnianych pomyłek księgowych.

Testuj panel transakcyjny

Podwójny zysk dla Partnera

Dzięki wyeliminowaniu konieczności przesyłania potwierdzeń przelewu do obiektu, wzrósł także komfort pracy recepcji, a także znacząco spadła liczba popełnianych pomyłek księgowych.

KWHotel jest także partnerem Tpay. Program partnerski zakłada podłączanie obiektów hotelowych do bramki płatniczej Tpay poprzez specjalny link rejestracyjny. Dzięki umowie partnerskiej z Tpay, KWHotel może oferować swoim użytkownikom najniższą prowizję na rynku, a także samemu zarabiać na każdej transakcji poleconego przez nich klienta.