Powrót

Szukaj w Tpay

Soliści

Chcesz wyjechać w podróż swoich swojego życia?
Dzięki wdrożeniu Tpay na stronie Klubu Podróżników "Soliści", by spełnić to marzenie wystarczy parę kliknięć!

solisci-1
Klient

Klub podróżników "Soliści"

Branża

Podróże

Co wdrożono?

Standardowe wdrożenie na WooCommerce z przekierowaniem do panelu Tpay

Kim są „Soliści”?

Klub Podróżników „Soliści” to alternatywa dla klasycznych biur podróży. Ten największy klub podróżników w Polsce spełnia marzenia o egzotycznych podróżach już od 5 lat. Do tej pory zorganizowali blisko 400 wypraw do ponad 60 krajów na świecie. 8 marca 2019 roku otworzyli pierwszy na świecie program członkostwa, oparty na pomocy planecie, dodatkowo wraz z partnerami oferując członkom wyjątkowy program zniżkowy. Do 2022 roku planują posadzić 15 000 drzew, uratować 150 000 pszczół i zorganizować 72 paczki do krajów dotkniętych ubóstwem. „Soliści” to stowarzyszenie ludzi pełnych pasji do podróżowania, chcących zarażać nią innych. Jeśli chcesz wybrać się w podróż marzeń to oni z pewnością Cię w nią zabiorą!

solisci-2
solisci-3

Wdrożenie Tpay

Miejsca na podróże poza utartym szlakiem rozchodzą się w niesamowitym tempie! W takim przypadku szybkie płatności to absolutna konieczność. „Soliści” zdecydowali się na standardowe wdrożenie na WooCommerce z przekierowaniem do panelu Tpay. Intuicyjny panel pozwala bez problemu wybrać klientowi swoją ulubioną metodę płatności i sfinalizować zakup zaledwie kilkoma kliknięciami.

Jak w praktyce wygląda kupno wyjazdu? Po dołączeniu do Klubu i wyborze swojej podróży marzeń, klient jest przekierowany do panelu Tpay, w którym do wyboru ma większość metod płatności dostępnych na rynku, jak na przykład BLIK, portfele elektroniczne, czy też klasyczny e-przelew.

Gotowe wtyczki Tpay

Łukasz Nowak, CEO, Klub Podróżników "Soliści":

"Wdrożenie pomogło nam w automatyzacji procesów zakupowych. Od pewnego czasu, wraz z rozwojem klubu, stawiamy na jak największą automatyzację usług, a szybkie płatności są zdecydowanie istotnym filarem takiej działalności. Dodatkowo jest to dla nas wyróżnik na rynku – wbrew pozorom jesteśmy jednym z nielicznych klubów podróżniczych, którzy zdecydowali się na operatora płatności, co dodatkowo podnosi komfort korzystania z naszych usług."