EN PL

Tpay.com jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności SA
Podstawowym celem spółki jest wprowadzanie nowoczesnych technologii, ułatwiających dokonywanie płatności za produkty i usługi zakupione w Internecie.

Lider technologii

System tpay.com oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności oraz innowacyjne rozwiązania takie jak tgate – Zintegrowana Bramka Płatności Kartami, design w RWD oraz narzędzie do zbiórek pieniężnych i płatności grupowych.

Szeroki wachlarz ponad 150 sposobów zapłaty uzupełniają płatności odroczone, raty online, Premium SMS oraz płatność przez kod QR.

Dowiedz się więcej o metodach płatności
Najwyższa jakość dla Ciebie

Najwyższa jakość dla Ciebie

Płatności w Tpay.com to najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony uznanymi certyfikatami, elastyczność oraz wygoda użytkowania oraz oferta handlowa dopasowana do Twoich potrzeb.

Polityką firmy KIP SA jest zapewnienie maksymalnie bezpiecznych płatności internetowych i gwarantowanie, aby Klient czuł się pewnie płacąc w serwisach internetowych korzystających z Tpay.com.

Spółka spełnia zasady ładu korporacyjnego

Rozpocznij przyjmowanie płatności w tpay.com
Najwyższa jakość dla Ciebie

Firma od początku istnienia, do dnia dzisiejszego, reprezentuje w 100% polski kapitał i zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań płatniczych oraz szerokiej gamy usług dodatkowych.

Nagrody i wyróżnienia

Dane adresowe

Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna
ul. Św. Marcin 73/6
61-808 Poznań

NIP: 7773061579
REGON: 300878437
KRS: 0000412357

Kapitał zakładowy: 5.494.980 PLN (wpłacony w całości)

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email