ecommerce-stawia-na-seo-blog

Czy 1 mln wystarczy, aby zająć pierwsze miejsca w Google na frazy w branży pozycjonowania?

Są branże, w których zdobycie pierwszych miejsc w Google jest ekstremalnie trudne. Czy warto poświęcać na to ogromny budżet? Czy to się opłaca i ile trwa?

Semcore stworzył „ Case Study – Pozycjonowanie stron ”, którego zostaliśmy patronem medialnym. Materiał pokazuje eksperymentalne podejście do SEO , które ma podłoże w nauce. Testowanie różnych rozwiązań sprawiło, że Semcore zdobyło TOP1  w najtrudniejszej branży na frazy: pozycjonowanie stron, pozycjonowanie i SEO. Jak tego dokonali? Połączyli empirię i teorię -  w jaki sposób? Przeczytaj Case Study, z którego dowiesz się:

  • Jak skutecznie pozycjonować stronę? 
  • W jaki sposób zdobyć mnóstwo leadów Y2Y?
  • Jakie metody SEO są skuteczne i najbardziej efektywne?

Dla kogo jest Case Study – Pozycjonowanie stron?

Będzie ono wartościowe dla każdego, kto interesuje się pozycjonowaniem. Materiał pomoże rozwijać umiejętności początkującym graczom na rynku SEO, jak i ekspertom, którzy porównają metody i będą mogli fachowym okiem ocenić poczynania Semcore. Na publikacji skorzysta też każdy specjalista od marketingu, który chce zdobywać i poszerzać wiedzę o SEO. Case Study pokaże właścicielom firm, dlaczego pozycjonowanie jest skuteczne w zwiększaniu zysków.

Co znajdziesz w opracowaniu Semcore?

  • Naukowe i badawcze podejście do SEO
  • Zbadanie 10 najtrudniejszych branż do pozycjonowania
  • Analizę 19 agencji SEO
  • Przegląd literatury i szkoleń o pozycjonowaniu
  • Case Study pozycjonowania Semcore

To i wiele więcej zobaczysz w obszernej publikacji. Odwiedź stronę: https://semcore.pl/semcore-lab/case-study-pozycjonowanie-stron/ .

Koniecznie zerknij również na raport Semcore, pt: “E-commerce oczami pracowników branży", o którym Maciej Grad nieco więcej opowiedział w #TpayPodcast!

Podobne artykuły


Ecommerce
26.05.2022

Open Source czy SaaS - jak wybrać odpowiednią platformę dostosowaną do naszych potrzeb? Jakie są nieoczekiwane koszty migracji sklepu, które warto wziąć pod uwagę? Jakie są różnice w korzystaniu z Magento i Shopware i jakich funkcjonalności możecie oczekiwać? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w najnowszym Tpay Podcast!

Fintech
09.05.2022

Czym jest komunikacja mobile push? Czy próbowaliście ją wdrożyć w swoich biznesach? Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Mateuszem Zawadzkim z Redlink, który wyjaśnia, na czym polega komunikacja mobile push, jak wdrożyć ją mądrze do swojego biznesu oraz dlaczego potrzebujemy tego w swojej komunikacji. Marta Kwiatkowska (Tpay

Ecommerce
28.04.2022

E-commerce coraz lepiej adresuje potrzeby swoich klientów: wygodę, szybkość i bezpieczeństwo e-zakupów. Jest jednak pewien aspekt handlu online, który wciąż budzi wątpliwości zarówno kupujących, jak i sprzedawców. Chodzi o zwroty. Co należy o nich wiedzieć? Jak zadbać o to, by polityka zwrotu była atutem sklepu? J