rok-z-tpay

Rok z Tpay

Jak rynek płatności będzie rozwijał się w 2019 roku? Kto rozdaje karty w branży? Jak na tle konkurencji wypada Tpay.com? Czy na rynku jest jeszcze miejsce dla kolejnego gracza? Wszystkiego dowiecie się z wywiadu z prezesem Tpay – Pawłem Działakiem w serwisie Puls Biznesu.

Kliknij w link https://www.pb.pl/rynek-platnosci-wchodzi-na-nowy-poziom-951280 i sprawdź co Paweł Działak ma do powiedzenia na temat branży płatności online.

Obecność w branżowych mediach daje spore prawdopodobieństwo trafienia do czytelnika, który naprawdę zainteresowany jest daną tematyką. Tym bardziej cieszą nas publikacje takie jak ta. Jeśli chcecie otrzymać garść informacji o zmieniającym się rynku płatności online  w przystępnej formie – to tekst dla Was. Zapraszamy do lektury!

 

Rok 2018 obfitował w wiele innowacji, nie tylko na światowym rynku fintech, ale także w Tpay.com. Co działo się u nas w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy? Przeczytajcie krótkie podsumowanie i zobaczcie jak zmienialiśmy się dla Was w minionym roku.

Fastpass w programie akceleracyjnym Orange Polska

Fastpass by Tpay.com, czyli aplikacja, dzięki której dowolne urządzenie mobilne umożliwia przyjmowanie płatności BLIK, został zakwalifikowany do programu akceleracyjnego Orange. Współpraca z Orange zaowocowała obecnością na jednej z największych konferencji technologicznych – Infoshare, a także dalszym rozwojem aplikacji, czego efekty pokażemy już niedługo.

Płatności cykliczne w Tpay.com już są!

W marcu ubiegłego roku wprowadziliśmy także płatności cykliczne. Wprowadzenie tej usługi powoduje wyeliminowanie konieczności podawania numeru karty przy każdej transakcji. To duże ułatwienie dla wielu przedsiębiorców, którzy dzięki skonfigurowaniu płatności cyklicznych w Tpay.com w łatwy sposób powiększą grono lojalnych klientów.

Visacheckout i Google Pay dla wszystkich!

Rok 2018 obfitował także w nowe, innowacyjne metody płatności. Wdrożyliśmy Visa Checkout i Google Pay dla wszystkich merchantów udostepniających płatności kartą. To duże ułatwienie zarówno dla klientów jak i przedsiębiorców. Dzięki wdrożeniu przez Tpay.com Google Pay każdy Sprzedawca, którego operatorem płatności online jest Tpay.com, udostępniający swoim klientom płatności kartą, umożliwia im także wybór nowej metody płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym lub na stronie sklepu.

Co ważne, nowe rozwiązanie przygotowane przez Tpay.com nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy po stronie Sprzedawcy, a co za tym idzie Google Pay został zintegrowany z istniejącym systemem transakcji, bez dodatkowych kosztów.

Eksperci Tpay.com na branżowych konferencjach!

W tym roku, podobnie jak w poprzednich, staraliśmy się nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale także nieść wiedzę o e-commerce innym. Nasi eksperci byli gośćmi na wielu konferencjach, takich jak np. Retail 360, czy Money 20/20. Nasze produkty pojawiły się również na Targach eHandlu, czy Infoshare.

Nasi eksperci byli prelegentami na największych branżowych konferencjach w Polsce. Bartosz Witczak – Key Account Manager – przedstawił naszą markę na 7th retail channels 360°, gdzie wygłosił prelekcję pt: „System płatności –  oczekiwania vs. rzeczywistość”. Byliśmy także obecni na Kongresie Online Marketing, gdzie nasz Marketing Manager – Jacek Dziura – przekazał garść merytorycznej wiedzy o marketingu B2B blisko 600 uczestnikom.

Obejrzyjcie także naszą krótką relację z Targów eHandlu i posłuchajcie co mówią o nas nasi partnerzy!Bezpieczeństwo przede wszystkim

W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat PCI DSS v 3.2! Dzięki standardowi PCI DSS wszelkie poufne dane i informacje krążące w globalnym systemie nie przedostaną się w niepowołane ręce, ani nie zostaną też w jakikolwiek sposób wykorzystane do celów przestępczych.

Innowacyjne projekty i nowe wdrożenia

Dzięki współpracy FitBoxy, BLIKA i Tpay.com już dziś kupisz świeży i zdrowy posiłek nie wychodząc z biura – wszystko dzięki wdrożeniu szybkich płatności w lodówkach Fitboxy. Dzięki Tpay.com za zamówione produkty w lodówkach FitBoxy, zapłacisz teraz bezgotówkowo BLIKIEM. Wystarczy wybrać dowolny produkt, wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku i wpisać go na panelu lodówki w celu finalizacji transakcji. Wdrożenie Tpay.com umożliwia także płatność BLIKIEM u kurierów InPostu. Teraz brak gotówki to nie problem!

Przy okazji zerknijcie na naszą krótką animację i zobaczcie czego jeszcze o nas nie wiecie!

Co w 2019?

Kolejny rok będzie z pewnością czasem wielu zmian – oczywiście na lepsze. Wyznaczyliśmy sobie konkretne cele, które już niedługo Wam przedstawimy. Mamy nadzieję, że korzystanie z usług Tpay.com będzie dla Was jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Z pewnością zaskoczymy Was jednak nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale … o tym już niedługo. Dziękujemy, ze jesteście z nami!

Podobne artykuły


sprzedaz-swiateczna-tpay-blog
Ecommerce
16.10.2020

W pierwszej części artykułu poświęconego sprzedaży w okresie Bożego Narodzenia oraz Black Friday i Cyber Monday 2020 skupiliśmy się na aktualnej sytuacji rynkowej oraz wynikach listopadowo-grudniowych z ubiegłego roku. Krótkie podsumowanie pierwszego artykułu : dotychczas każdy koniec roku był bardzo dobrym czasem dla e-sprzeda

informowanie-o-platnosciach-w-sklepie-tytulowa
Ecommerce
06.10.2020

Z tego artykułu dowiesz się: czym klienci kierują się w wyborze sklepu internetowego, jak pandemia wpłynęła na poczucie bezpieczeństwa u klientów online, dlaczego warto poznać bliżej starszą grupę e-klientów, jakie obowiązki związane z płatnościami ma sklep wobec klientów, dlaczego warto informować klientów o dostępnych

funkcjonalnosci_tlo
Ecommerce
23.09.2020

Z tego artykułu dowiesz się: jak pomagać klientom wrócić do przerwanej płatności online, jak wygenerować link do transakcji (zakupy online poza sklepem), jak dokonać całkowitego lub częściowego zwrotu za zamówienie, jak samodzielnie edytować dostępne metody płatności, jak zautomatyzować wypłatę środków. Podpięcie bramki płatn