EN PL

PŁATNOŚCI KARTĄ W TPAY.COM

Krajowy Integrator Płatności S.A., którego marką jest tpay.com, jako lider innowacyjnych i przyjaznych klientom biznesowym technologii oferuje ogromny wybór i różnorodność metod płatności kartą przez Internet. Bezpieczne i nowoczesne rozwiązania potwierdzone certyfikatami zapewniają wygodę użytkowania oraz elastyczność oferty handlowej indywidualnie dopasowanej do każdego użytkownika. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji internetowych dla klientów korzystających z systemu tpay.com.

Elavon w tpay.com

Nawiązanie współpracy opartej na szeregu procesów certyfikacyjnych z Elavon, jedną z największych instytucji finansowych na świecie, przełożyło się na zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług w szerokim zakresie, w tym przede wszystkim bezpieczeństwa płatności internetowych i przechowywania danych.

Terminale płatnicze

 W przypadku płatności kartami doskonałe terminale POS Elavon i konto w tpay.com to wyjątkowo bezpieczne przetwarzanie transakcji oraz szybki i niezawodny dostęp do środków pieniężnych. Dla wszystkich potencjalnych użytkowników Elavon zapewnia profesjonalne wsparcie w postaci między innymi darmowych instalacji terminali oraz specjalistycznego przeszkolenia pracowników.

PayPal

Kompleksowy system płatności w tpay.com to również wpłaty dokonywane za pomocą mobilnego systemu PayPal. Po wykonaniu odpowiedniej integracji, która nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, każdy użytkownik może przyjmować płatności z różnych zakątków świata, w wielu walutach i językach.

Elavon w tpay.com

 Założenie konta w tpay.com z systemem Elavon to – w przypadku posiadania terminalu płatniczego POS Elavon – najwyższa jakość płatności kartami w każdym sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Dla wielu klientów biznesowych współpraca z Elavon i tpay.com pozwala na całkowitą stabilność i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji płatniczych. Dedykowane rozwiązania dotyczą zarówno małych firm, jak i dużych koncernów. Wsparcie oraz pomoc serwisowa po podpisaniu umowy dostępna jest przez 24 godziny w każdym dniu roku. Płatności kartami VISA, Visa Electron, VPay, MasterCard, Maestro, Discover, Diners Club oraz JCB są w pełni akceptowane i rozliczane przez Elavon w walutach wielu krajów.

Terminale płatnicze

Zgodnie z definicją, Terminale POS to urządzenia instalowane w różnych punktach handlowych i usługowych, wykorzystywane do kontaktu z danym bankiem poprzez centrum autoryzacyjne w przypadku, gdy dany klient za usługę lub towar dokonuje płatności kartą. Jednym z największych centrum autoryzacyjnych jest Elavon, który zapewnia bezpieczne, niezawodne i szybkie przetworzenie płatności z prawie natychmiastowym dostępem do środków pieniężnych. Dla wielu klientów współpraca z tpay.com i Elavon z wykorzystaniem terminala POS to szansa na osiągnięcie  lepszych wyników finansowych. Całodobowe wsparcie serwisowe, bogata oferta usług dodatkowych i wygoda obsługi terminala to kolejne atuty wspierające prowadzenie biznesu.

PayPal

Dla wszystkich klientów biznesowych korzystanie z kompleksowego systemu płatności tpay.com z zintegrowanym PayPal to gwarancja bezpiecznego środowiska handlu online. W tym zakresie zapewniamy doskonałą ochronę. Nasza strona płatności jest perfekcyjnie dostosowana do urządzeń mobilnych. Gwarantujemy szybki kilkuminutowy przelew pieniędzy w 26 akceptowanych walutach z ponad 200 krajów i regionów. Już 160 milionów klientów z całego świata dokonuje codziennych płatności z PayPal za pomocą smartfonów i tabletów. Wykorzystanie tego wzrostowego trendu poprzez poznanie potrzeb handlowych i realiów danego rynku pozwoli skutecznie zwiększyć mobilną sprzedaż i cieszyć się rosnącymi wpływami.


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email