Visa-loteria1

Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022

Do 20 lutego br. trwa loteria Visa, w której do wygrania jest 555 nagród o łącznej wartości 780 055 zł. Dowiedz się, jak wziąć udział w konkursie i dzięki płaceniu kartą Visa, codziennie zwiększać swoje szanse na wygraną.

W konkursie Visa losowo nagradzane są transakcje dokonywane zarejestrowanymi kartami Visa. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba:

  1. Zarejestrować się na specjalnej stronie - wypełnić formularz, podając m.in. numer karty płatniczej Visa.
  2. W czasie trwania konkursu dokonywać transakcji z użyciem karty zarejestrowanej w konkursie na kwotę min. 0,01 zł. 

Losy w loterii można zdobywać, płacąc kartą, telefonem i online, przy czym płatności internetowe i mobilne liczą się podwójnie. Rodzaje transakcji brane pod uwagę w konkursie określa regulamin.

Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 trwa do 20 lutego 2022 r. godz. 23:59:59. W każdym z 5 etapów konkursu do wygrania jest:

  • 1 nagroda główna - 100 tys. zł,
  • 10 nagród I stopnia - 1000 zł,
  • 100 nagród II stopnia - googli o wartości 349 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat płatności kartą podczas zakupów internetowych? W jaki sposób przebiega wówczas transakcja i jaką popularnością cieszy się ta metoda płatności? Koniecznie przeczytaj ten wpis.

Podobne artykuły


Ecommerce
30.11.2023

Black Friday i Cyber Monday to dwa ważne dni w e-commerce, coraz częściej łączone w Black Week. Konsumenci polują w tym czasie na przeceny, a sprzedawcy notują znaczne wzrosty. Nie inaczej było w 2023 r. - obroty sprzedawców wzrosły o 116% w Black Friday i 43% w Cyber Monday. Zobacz, jak dokładnie wyglądał Black Weekend w sklepach online! Bl

Ecommerce
17.11.2023

Czy ostatnie 12 miesięcy znacząco zmieniło rynek e-handlu? Nowe metody płatności, rozwiązania technologiczne to jedna strona medalu; na sytuację sklepów i kupujących wpływa także sytuacja gospodarcza czy społeczna. Przy okazji wydania 3. edycji raportu badającego potrzeby płatników, przygotowaliśmy porównanie najciekawszych wsk

Podcast
15.11.2023

Wielkimi krokami zbliża się najgorętszy okres w e-commerce: Black Friday (a właściwie cały Black Week), Święta i późniejsze wyprzedaże. Co można zrobić, aby przygotować się na wzmożony ruch w tym okresie? Jak sprawdzić, czy serwery wytrzymają pik sprzedażowy? Z Anetą Rutkowską z LH.pl rozmawiamy o roli hostingu we wspomaganiu sprzedaży, zwła