Razem z PayPo - liderem usług Buy Now, Pay Later w Polsce skierowanych do sklepów internetowych -  umożliwiamy internautom odroczenie płatności za zakupy. Dla sprzedawców udostępniających bramkę Tpay oznacza to dalsze poszerzenie wachlarza metod płatności oraz zwiększanie konwersji. 

Od października br. internauci mogą skorzystać z usług PayPo za pośrednictwem bramki płatniczej Tpay.

Rozwiązanie umożliwia realizację zakupów w dwóch modelach: 

  • “Zapłać za 30 dni” - usługa dla nowych klientów, dzięki której po dokonaniu zakupu klient ma 30 dni na spłatę należności,
  • “Zapłać w ratach”  - usługa dla klientów powracających, którzy spłacili chociaż jedną transakcję w całości, dzięki której mogą zapłacić za zamówienie w ciągu 30 dni lub spłacić je w ratach.

- Decyzja o poszerzeniu portfolio płatności odroczonych w bramce płatniczej Tpay o PayPo podyktowana jest rosnącym udziałem takiej formy finalizacji zakupów na rynku e-commerce i wciąż wysokim zainteresowaniem nią zarówno ze strony sprzedawców, jak i konsumentów. W Tpay od zawsze koncentrujemy się na wdrażaniu rozwiązań, które przyspieszą rozwój e-płatności zarówno z perspektywy właścicieli sklepów internetowych, jak i internautów, a także zwiększą wygodę podczas trwania całego procesu zakupowego - mówi Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay. 

Wygodne i szybkie płatności PayPo

Dzięki płatnościom odroczonym PayPo konsumenci:

  • mogą mieć aż 30 dni na zapłatę i nie ponoszą z tego tytułu dodatkowych kosztów, 
  • najpierw sprawdzają produkt w domu - nieudane zakupy zwracają i płacą tylko za te, które chcą zatrzymać,
  • zakupy mogą rozłożyć na raty (w ramach usługi “Zapłać w ratach”, z której korzystają klienci powracający),
  • błyskawicznie i bezpiecznie płacą za ulubione produkty, 
  • mogą mieć do 5000 zł limitu na zakupy (najwyższą kwotę na rynku),
  • podczas pierwszej transakcji uzupełniają swoje dane, a kolejne potwierdzają tylko kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej,
  • korzystają z atrakcyjnych promocji obecnych w sklepie - nie muszą odkładać zakupów na później (np. czekając na wypłatę).

Od czerwca 2024 r. możesz łatwo udostępnić płatności PayPo w swojej apliakcji mobilnej dzięki gotowym bibliotekom mobilnym SDK. Przygotowaliśmy biblioteki zarówno w technologiach natywnych (dla iOS lub Android), jak i multiplatformowych (Flutter i React Native). Gotowy, przetestowany kod pozwoli Ci udostępnić bramkę płatniczą Tpay w aplikacji bez wysokiego kosztu developmentu.

Dowiedz się więcej o tym, jakie SDK jest najlepsze dla Twojego e-commerce. Przeczytaj artykuł Aplikacja natywna kontra Flutter - co sprawdzi się lepiej w e-commerce? [porównanie].

Proces płatności PayPo

Płatność za pomocą PayPo jest szybka i wygodna. W trakcie zakupów klient wybiera w panelu transakcyjnym Tpay metodę płatności PayPo, a następnie automatycznie zostaje przekierowany do oficjalnej strony dostawcy płatności odroczonych, gdzie uzupełnia swoje dane (m.in. e-mail, numer telefonu oraz PESEL). 

PayPo opłaca zakupy, a klient otrzymuje produkt i go sprawdza, a należność do PayPo spłaca w późniejszym terminie. 


Dowiedz się więcej na temat płatności odroczonych!