Visa Mobile - najnowsze rozwiązanie płatnicze od jednego ze światowych liderów płatności cyfrowych jest już dostępne w Tpay. Połączenie bezpieczeństwa płatności kartowych z wygodą transakcji mobilnych to dla internautów kolejna nowoczesna metoda płatności online, a dla sprzedawców - przyciągający wyróżnik.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową metodę płatności: Visa Mobile. To najnowsza propozycja Visa, oparta na znanym już rozwiązaniu Click to Pay, umożliwiająca wygodne płatności kartą w sieci: wystarczy, że klient poda swój numer telefonu i zatwierdzi transakcję w aplikacji Visa Mobile lub bankowej. Dla sprzedawców korzystających z bramki płatniczej Tpay to kolejny krok w kierunku łatwiejszych płatności dla klientów, zgodnych z trendami w e-commerce.

41% konsumentów planuje w pełni przejść na płatności cyfrowe lub już teraz płaci całkowicie cyfrowo - tak wynika z badania “Visa Back to Business, 2022”. Tylko 23% ankietowanych zadeklarowało, że nie będzie w stanie zrezygnować teraz z gotówki i w najbliższej przyszłości. Warto więc już dziś zapewnić w swoim sklepie innowacyjne metody płatności, aby zyskać zaufanie kupujących i tym samym zmniejszyć liczbę koszyków porzuconych na ostatnim etapie zakupu.

Visa Mobile w Tpay

Visa Mobile dołącza do szeregu najnowocześniejszych sposobów płatności w internecie, zintegrowanych w ramach jednej bramki płatniczej. Z tego rozwiązania mogą korzystać sprzedawcy, którzy akceptują płatności kartowe za pośrednictwem bramki Tpay.

Poznaj szczegóły

Visa Mobile - jak przebiega proces płatności? 

Transakcje realizowane za pośrednictwem Visa Mobile nie wiążą się z koniecznością wprowadzania czy przechowywania danych karty płatniczej. Wystarczy, że użytkownik poda swój numer telefonu powiązany z Visa Mobile, a następnie potwierdzi transakcję w aplikacji bankowej lub w dedykowanej aplikacji Visa Mobile.

Za pośrednictwem aplikacji Visa Mobile płatności dostępne są dla posiadaczy kart w: mBanku, Nest Banku, SKOKach, Bankach Spółdzielczych Grupy BPS, SGB, Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy i Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, a kolejne banki pracują nad ich wdrożeniem.

Dowiedz się więcej na temat płatności Visa Mobile

- Rosnącej popularności mobilnych metod płatności możemy zatem upatrywać przede wszystkim w łączeniu szybkości, prostocie i bezpieczeństwie realizowania transakcji. Klienci coraz chętniej kupują w sieci, a tym samym - cenią sobie możliwość wygodnego opłacenia zakupów z poziomu smartfona, bez konieczności wpisywania danych karty - mówi Mateusz Wachowski, Business Development Manager w Tpay.