BLOG-VISA

Visa Mobile w Tpay

Visa Mobile - najnowsze rozwiązanie płatnicze od jednego ze światowych liderów płatności cyfrowych jest już dostępne w Tpay. Połączenie bezpieczeństwa płatności kartowych z wygodą transakcji mobilnych to dla internautów kolejna nowoczesna metoda płatności online, a dla sprzedawców - przyciągający wyróżnik.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową metodę płatności: Visa Mobile. To najnowsza propozycja Visa, oparta na znanym już rozwiązaniu Click to Pay, umożliwiająca wygodne płatności kartą w sieci: wystarczy, że klient poda swój numer telefonu i zatwierdzi transakcję w aplikacji Visa Mobile lub bankowej. Dla sprzedawców korzystających z bramki płatniczej Tpay to kolejny krok w kierunku łatwiejszych płatności dla klientów, zgodnych z trendami w e-commerce.

41% konsumentów planuje w pełni przejść na płatności cyfrowe lub już teraz płaci całkowicie cyfrowo - tak wynika z badania “Visa Back to Business, 2022”. Tylko 23% ankietowanych zadeklarowało, że nie będzie w stanie zrezygnować teraz z gotówki i w najbliższej przyszłości. Warto więc już dziś zapewnić w swoim sklepie innowacyjne metody płatności, aby zyskać zaufanie kupujących i tym samym zmniejszyć liczbę koszyków porzuconych na ostatnim etapie zakupu.

Visa Mobile w Tpay

Visa Mobile dołącza do szeregu najnowocześniejszych sposobów płatności w internecie, zintegrowanych w ramach jednej bramki płatniczej. Z tego rozwiązania mogą korzystać sprzedawcy, którzy akceptują płatności kartowe za pośrednictwem bramki Tpay.

Poznaj szczegóły

Visa Mobile - jak przebiega proces płatności? 

Transakcje realizowane za pośrednictwem Visa Mobile nie wiążą się z koniecznością wprowadzania czy przechowywania danych karty płatniczej. Wystarczy, że użytkownik poda swój numer telefonu powiązany z Visa Mobile, a następnie potwierdzi transakcję w aplikacji bankowej lub w dedykowanej aplikacji Visa Mobile.

Za pośrednictwem aplikacji Visa Mobile płatności dostępne są dla posiadaczy kart w: mBanku, Nest Banku, SKOKach, Bankach Spółdzielczych Grupy BPS, SGB, Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy i Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, a kolejne banki pracują nad ich wdrożeniem.

Dowiedz się więcej na temat płatności Visa Mobile

- Rosnącej popularności mobilnych metod płatności możemy zatem upatrywać przede wszystkim w łączeniu szybkości, prostocie i bezpieczeństwie realizowania transakcji. Klienci coraz chętniej kupują w sieci, a tym samym - cenią sobie możliwość wygodnego opłacenia zakupów z poziomu smartfona, bez konieczności wpisywania danych karty - mówi Mateusz Wachowski, Business Development Manager w Tpay.

Podobne artykuły


Ecommerce, Fintech
20.09.2023

Trudno przypomnieć sobie czasy sprzed upowszechnienia się płatności kartowych. Płatność zbliżeniowa, poprzez bramkę płatniczą, czy za pomocą zegarka jest już standardem. Jak kształtuje się polski rynek kart płatniczych i dokąd zmierza dzięki nowym technologiom? Sprawdź kompendium wiedzy o kartach płatniczych. Pierwszą kartę płatniczą w Polsce wydał

Ecommerce, Fintech
17.08.2023

Coraz częściej porusza się temat zagrożeń, z jakim można spotkać się w sieci. Rynek i opinia publiczna są zwrócone w kierunku kupujących, ale problem ten dotyczy także sprzedających. Poznaj bliżej ważne obszary związane z bezpieczeństwem Twojego biznesu w sieci: od roli testowania środowiska IT, poprzez utrzymanie bezpiecznej infrastruktury

Ecommerce
08.08.2023

Od prostych rozwiązań dla małych sklepów po zaawansowane rozwiązania dla globalnych graczy: platformy e-commerce są kluczowym elementem internetowego handlu. Dla przedsiębiorców, którzy chcą wzbogacić swój sklep o nowe funkcjonalności, w tym o płatności online, dostępnych jest coraz więcej rozwiązań w postaci moduł&oacut