Powrót

Szukaj w Tpay

integracja płatności online

Badania.pl

Zlecenia badań laboratoryjnych online, wyniki i szybka płatność w tym samym miejscu? To wszystko oferuje platforma Badania.pl., która za cel obrała cyfryzację branży medycznej!

BADANIA-case-1
Klient

Badania.pl

Branża

Medyczna

Co wdrożono?

Panel płatności Tpay

O marce

Badania.pl to serwis oferujący możliwość zlecania badań klinicznych online. Zapomnijcie o papierowych skierowaniach! Z Badania.pl cały proces począwszy od skierowania, poprzez dokonanie płatności i odczytanie wyników odbywa się w jednym serwisie. 

Badania.pl oferuję unikatową zmianę w obsłudze badań obrazowych. Funkcjonalność stworzona m.in. dla Ośrodków Badań Klinicznych służy usprawnieniu i odciążeniu pracy placówek prowadzących badania kliniczne. Badania.pl oferuje nadzór nad pracowniami podczas prowadzenia badań oraz pełen proces obsługi pacjentów, począwszy od elektronicznego zlecenia badań obrazowych, przez kontakt z pacjentem, aż do zwrotnego przekazania wyników Ośrodkowi dzięki wirtualnej platformie PACS. Badania.pl współpracuje już z ponad 300 pracowniami diagnostycznymi.

BADANIA-case-3

Wdrożenie Tpay

Cyfryzacja tak wrażliwej branży, jaką jest medycyna, wymaga zaufanych rozwiązań płatniczych. Dzięki certyfikatom bezpieczeństwa posiadanym przez Tpay (m.in PCI DSS), a także nadzorowi KNF-u, pacjenci mogą mieć pewność, że ich środki trafią tam gdzie powinny. 

Istotna jest także szybkość transakcji oraz możliwość wyboru najwygodniejszej metody. W serwisie badania.pl wdrożyliśmy nasz nowy, intuicyjny panel transakcyjny, oferujący większość najpopularniejszych metod płatności, takich jak BLIK, karty cyfrowe, portfele elektroniczne, czy tradycyjny e-przelew. Pacjent może samodzielnie wybrać formę płatności, która jest dla niego najwygodniejsza. 

Jakub i Michał Kawiatek - założyciele Badania.pl

“Nie ma chyba branży, w której bardziej potrzebne jest bezpieczeństwo, niż w ochronie zdrowia. Nie ma chyba branży, gdzie klient powinien się czuć bezpieczniej. Z Tpayem tak jest.” - Michał Kwiatek, współzałożyciel Badania.pl.

“Szybka płatność była nam niezbędna, by cały proces zakończył się na telefonie i dzięki implementacji szybkich płatności od Tpay, z którymi współpracujemy od samego początku, cały proces po stronie pacjenta to 3-4 kliknięcia, ponieważ wszystko jest zautomatyzowane. Dostępność metod płatności bardzo przyspiesza całe działanie po stronie pacjenta, a cały proces trwa w okolicach minuty.” - Jakub Kwiatek, współzałożyciel Badania.pl.

BADANIA-case-2