Powrót

Szukaj w Tpay

Caritas

Wdrożenie płatności Tpay w aplikacji Caritas

case-caritas1

Wdrożenie systemu Tpay w aplikacji mobilnej Caritas

Caritas to katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski. Caritas Catholica powstała w 1926 roku - przez te lata znacząco ewoluowała i dziś jest nie tylko jedną z największych organizacji charytatywnych, ale też za sprawą wprowadzanych aplikacji, będzie mogła uchodzić za jedną z najnowocześniejszych. W Polsce Caritas Polska został reaktywowany w 1990 roku i od tego czasu rozwija się w błyskawicznym tempie. Mówiąc o nowoczesności mamy na myśli, między innymi aplikację Caritas Polska, dzięki której możecie wspomóc wybrany przez siebie cel charytatywny zawsze i wszędzie. Jedyne czego potrzebujecie to smartfon i trochę dobrej woli.

Szybka i bezgotówkowa pomoc w aplikacji Caritas możliwa jest dzięki współpracy Caritas Polska i Tpay. Aplikacja jest do pobrania bezpłatnie na systemy Android i iOS w sklepie Google Play i AppStore.

Tylko tyle i aż tyle. Cieszymy się, że jako Tpay możemy współpracować przy tak wartościowych projektach. Zachęcamy do wspierania!

Jak zacząć korzystać z apki?

To proste! Po pobraniu aplikacji wystarczy wybrać inicjatywę, kwotę wsparcia i wygodnie zapłacić dzięki Tpay. To tylko tyle i aż tyle. Cieszymy się, że jako Tpay możemy współpracować przy tak wartościowych projektach i zachęcamy do wspierania!

Wdrożenie płatności Tpay w aplikacji mobilnej caritas pozwoliło użytkownikom na szybkie i sprawne wsparcie finansowe konkretnych akcji, wykorzystując ich ulubione metody płatności. Mamy nadzieję, że dzięki temu wdrożeniu jeszcze więcej osób przekona się, że aby pomagać wystarczy chcieć - całą resztę bierzemy na siebie my!

case-caritas3

Dlaczego Caritas zdecydował się na Tpay?

Jak sami mówią: „Zdecydowaliśmy się na Tpay i wiemy, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Zwyciężyły korzystne warunki współpracy i partnerskie podejście do projektów, w których cieszymy się wsparciem ze strony operatora. Patrząc w przyszłość, gdzie opracowujemy rozwiązania oparte o BLIK One Click oraz rekurencyjne płatności kartami, jesteśmy spokojni o skalowalność, bezpieczeństwo i nowoczesność platformy oferowanej przez KIP.”