UA

[PL/UA] Bramka płatnicza Tpay w języku ukraińskim

Od początku wojny wspieramy obywatelki i obywateli Ukrainy, m.in. poprzez działania technologiczne. Od maja 2022 r. nasi sąsiedzi łatwiej i szybciej mogą robić zakupy online poprzez bramką Tpay. Nasz panel transakcyjny jest dostępny w języku  ukraińskim - kliknij, by poznać szczegóły!  

Nowa wersja językowa panelu transakcyjnego Tpay to odpowiedź na potrzeby licznej grupy konsumentów, którzy w Polsce znaleźli schronienie przed wojną w Ukrainie i korzystają z płatności internetowych Nasz intuicyjny panel, dostępny i wygodny na wszystkich urządzeniach, jest od maja br. przyjazny także osobom, które preferują język ukraiński.. 

Płatności Tpay w języki ukraińskim 

Jak to działa? Wystarczy tylko jedno kliknięcie, a treści zawarte w panelu dostosowują się do preferencji językowych płatnika:

Również wszystkie powiadomienia mailowe dotyczące transakcji (np. jej założenia) zawierają treści w języku wybranym przez klienta, np. ukraińskim.

Dowiedz się, jak jeszcze Tpay wspiera Ukrainę

Платіжна панель Tpay українською мовою

Від початку війни ми підтримуємо громадян України, в т.ч. через технологічну діяльність. З травня 2022 року наші сусіди зможуть робити покупки в Інтернеті простіше та швидше через панель Tpay. Наша панель транзакцій доступна українською мовою - натисніть, щоб дізнатися більше!  

Нова мовна версія панелі транзакцій Tpay є відповіддю на потреби великої групи споживачів, які в Польщі знайшли притулок від війни в Україні та користуються онлайн-платежами. Наша інтуїтивно зрозуміла панель стала доступна та зручна на всіх пристроях з травня цього року, і також відкрита для тих, хто віддає перевагу українській мові. 

Платежі Tpay українською мовою 

Як це діє? Достатньо одного кліку, і вміст панелі адаптується до мовних уподобань платника:

Крім того, всі повідомлення електронною поштою щодо транзакції (наприклад, її попередні умови) містять вміст мовою, обраною клієнтом, наприклад, українською.

Дізнайтеся, як ще Tpay підтримує Україну!

Podobne artykuły


Ecommerce
05.12.2022

Zwiększone zainteresowanie przelewem online i kartami płatniczymi, triumf branży fashion pod kątem liczby transakcji, ale generalnie mniejsze zakupy niż z 2021 r. To tylko kilka ciekawych danych na temat tegorocznego święta zakupów - poznaj pozostałe! Na początku listopada br. przeprowadziliśmy badanie wśród części naszych kient&o

Ecommerce
29.11.2022

Raty to metoda płatności, która pomaga przyciągać nowych klientów i zwiększać wartość koszyków zakupowych. Gdzie i jak informować klientów o możliwości zrobienia zakupów w sieci na raty? W jaki sposób Tpay i Pekao wspierają w tym sprzedawców? Raty online to metoda płatności, dzięki które

Ecommerce
28.10.2022

Wiele wskazuje na to, że sytuacja gospodarcza i poziom inflacji będą miały wpływ na kształt Black Friday 2022. Zapytaliśmy e-sprzedawców o ich plany i nastawienie na czas w roku, który dotychczas wiązał się z dużym wzrostem sprzedaży. Poznaj wyniki naszego badania! Black Friday, czyli jeden z najważniejszych zakupowo dni w e-commerce,