Visa-loteria1

Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022

Do 20 lutego br. trwa loteria Visa, w której do wygrania jest 555 nagród o łącznej wartości 780 055 zł. Dowiedz się, jak wziąć udział w konkursie i dzięki płaceniu kartą Visa, codziennie zwiększać swoje szanse na wygraną.

W konkursie Visa losowo nagradzane są transakcje dokonywane zarejestrowanymi kartami Visa. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba:

  1. Zarejestrować się na specjalnej stronie - wypełnić formularz, podając m.in. numer karty płatniczej Visa.
  2. W czasie trwania konkursu dokonywać transakcji z użyciem karty zarejestrowanej w konkursie na kwotę min. 0,01 zł. 

Losy w loterii można zdobywać, płacąc kartą, telefonem i online, przy czym płatności internetowe i mobilne liczą się podwójnie. Rodzaje transakcji brane pod uwagę w konkursie określa regulamin .

Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 trwa do 20 lutego 2022 r. godz. 23:59:59. W każdym z 5 etapów konkursu do wygrania jest:

  • 1 nagroda główna - 100 tys. zł,
  • 10 nagród I stopnia - 1000 zł,
  • 100 nagród II stopnia - googli o wartości 349 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat płatności kartą podczas zakupów internetowych? W jaki sposób przebiega wówczas transakcja i jaką popularnością cieszy się ta metoda płatności? Koniecznie przeczytaj ten wpis .

Podobne artykuły


Ecommerce
05.12.2022

Zwiększone zainteresowanie przelewem online i kartami płatniczymi, triumf branży fashion pod kątem liczby transakcji, ale generalnie mniejsze zakupy niż z 2021 r. To tylko kilka ciekawych danych na temat tegorocznego święta zakupów - poznaj pozostałe! Na początku listopada br. przeprowadziliśmy badanie wśród części naszych kient&o

Ecommerce
29.11.2022

Raty to metoda płatności, która pomaga przyciągać nowych klientów i zwiększać wartość koszyków zakupowych. Gdzie i jak informować klientów o możliwości zrobienia zakupów w sieci na raty? W jaki sposób Tpay i Pekao wspierają w tym sprzedawców? Raty online to metoda płatności, dzięki które

Ecommerce
28.10.2022

Wiele wskazuje na to, że sytuacja gospodarcza i poziom inflacji będą miały wpływ na kształt Black Friday 2022. Zapytaliśmy e-sprzedawców o ich plany i nastawienie na czas w roku, który dotychczas wiązał się z dużym wzrostem sprzedaży. Poznaj wyniki naszego badania! Black Friday, czyli jeden z najważniejszych zakupowo dni w e-commerce,