beztekstunasrodku

Widget One Click napędza Kampanię Złotej Wstążki

Rozpoczęła się ogólnopolska kampania prowadzona przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Jej celem jest zwiększenie świadomości nowotworów dziecięcych w Polsce oraz pozyskanie środków na ich leczenie. Datki zbierane są przez Widget One Click stworzony przez Tpay i QuitSnap!Widget One Click , który stworzyliśmy i rozwijamy razem z QuitSnap, kolejny raz pokazuje, że technologia świetnie się sprawdza także w działaniach dobroczynnych!

1 września 2020 r. ruszyła ogólnopolska kampania Złota Wstążka . 80% dzieci w Polsce, u których wykryto nowotwór, zdrowieje dzięki innowacyjnym metodom leczenia. Niezwykle ważna jest jednak szybka diagnoza nowotworu - im wcześniej wykryty, tym większe szanse na powrót dziecka do zdrowia. 

Trwa zbiórka środków na ratowanie maluchów. Dedykowany wsparciu Widget One Click można umieścić na każdej stronie, np. serwisie informacyjnym czy blogu, i w ten prosty sposób zachęcać do przekazania wpłat. Internauci odwiedzający serwisy, mogą jednym kliknięciem przelać wybraną kwotę: 10 zł, 20 zł, 50 zł lub dowolną - od serca. 

Przykładowy widget:

Zobacz inne widgety dedykowane tej akcji

WIDGET ONE CLICK WSPIERA POTRZEBUJĄCYCH

– Choć na co dzień wdrażamy innowacyjne rozwiązania płatnicze, które ułatwiają obsługę płatności oraz pomagają przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż online, to równie ważne jest dla nas wspieranie naszą technologią potrzebujących. Pokazaliśmy to już kilka razy, tym razem jesteśmy pewni, że nasza technologia może znacznie przyczynić się do sukcesu zbiórki “Złota Wstążka” – dodaje Paweł Działak, prezes Tpay.

- Wspólny projekt Fundacji, integratora płatności Tpay i QuitSnap ułatwia zaangażowanie się w zbiórkę środków potrzebnych na leczenie dzieci z chorobą nowotworową. Rozwiązanie, jakim jest Widget One Click, daje możliwość szybkiego pozyskania środków od darczyńców indywidualnych. Dla nas to nowe rozwiązanie fundraisingowe, a dla Partnerów Kampanii Złotej Wstążki szansa na dodatkowe wsparcie dzieci – powiedział Przemek Pohrybieniuk, prezes Fundacji. 

Poznaj bliżej Widget One Click


DOTYCHCZASOWE PROJEKTY Z WIDGETEM ONE CLICK

 Nie pierwszy raz angażujemy się w społeczne projekty. Widget One Click świetnie sprawdził się również we współpracy z:

oraz oczywiście w biznesach online, w tzw. opcji za checkoutem zwiększającej wartość koszyków zakupowych. Chcesz zarabiać więcej? Sprawdź szczegóły!

 

Podobne artykuły


Fintech
26.11.2020

Shopify rozpoczyna współpracę z TikTokiem! Posiadasz swój e-commerce i korzystasz z usług Shopify? A czy wiesz, że dzięki ich integracji z TikTokiem, możesz tworzyć kampanie reklamowe skierowane do użytkowników tej platformy jeszcze prościej, korzystając ze specjalnie przygotowanego menedżera reklam? Jeśli zastanawiasz si

Fintech
04.11.2020

Z tego artykułu dowiesz się: Kim jest generacja Y? Jakie formy marketingowe przekonają milenialsów do zakupu właśnie u Ciebie? Jakie metody płatności są najczęściej używane przez pokolenie Y? Czym jest i jak wykorzystać FOMO i DOOH w strategii sprzedażowej? Generacja Y - kim są jej przedstawiciele? Milenialsi (generacja “Y”) st

Ecommerce
16.10.2020

W pierwszej części artykułu poświęconego sprzedaży w okresie Bożego Narodzenia oraz Black Friday i Cyber Monday 2020 skupiliśmy się na aktualnej sytuacji rynkowej oraz wynikach listopadowo-grudniowych z ubiegłego roku. Krótkie podsumowanie pierwszego artykułu : dotychczas każdy koniec roku był bardzo dobrym czasem dla e-sprzeda