Ruszył nasz projekt z Bankiem Pekao S.A. dla PZU - największego ubezpieczyciela w Polsce. Rozbudowujemy system do obsługi płatności internetowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz na portalu moje.pzu.pl.

Serwis mojePZU to platforma samoobsługowa, z której korzysta już ponad 3 miliony klientów PZU. Wraz z Bankiem Pekao dostarczamy PZU obsługę płatności internetowych, w tym pełną integrację bramki płatniczej w opcji umożliwiającej opłacenie zamówienia bez opuszczania strony, płatność przelewem online, BLIKIEM i kartą.

Płatności cykliczne w mojePZU


Dzięki wdrożeniu płatności w serwisie mojePZU, klienci mogą korzystać również z płatności cyklicznych. Użytkownicy, po zalogowaniu się na swoje konto, przechodzą do zakładki „Profil” i dodają nową kartę płatniczą. Następnie. po przekierowaniu na stronę Tpay, uzupełniają dane karty. W zakładce „Płatności” mogą utworzyć płatności cykliczne dla wybranych polis. Opłata za zawarte polisy pobierana jest automatycznie, bez konieczności potwierdzenia czy też logowania.

- Partnerstwo z jedną z największych instytucji finansowych w regionie CEE oraz z liderem na rynku ubezpieczeń jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. Dzięki wypracowanej synergii, wspólnie bezprecedensowo łączymy działania on- i offline, wypracowując efekt skali. Wśród korzyści wynikających ze współpracy są m.in. dalszy rozwój biznesu , skalowalność na inne podmioty oraz wygoda i szybkość zapłaty, której wcześniej klienci nie mogli doświadczyć - podkreśla Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay, operatora płatności online. 

Nowe narzędzie nie tylko ułatwi płacenie za dotychczasowe usługi PZU - zapewni również tak ważne dziś bezpieczeństwo i szybkość płatności.