pzu-tpay-blog-mini

Płatności Tpay w PZU

Ruszył nasz projekt z Bankiem Pekao S.A. dla PZU - największego ubezpieczyciela w Polsce. Rozbudowujemy system do obsługi płatności internetowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz na portalu moje.pzu.pl.

Serwis mojePZU to platforma samoobsługowa, z której korzysta już ponad 3 miliony klientów PZU. Wraz z Bankiem Pekao dostarczamy PZU obsługę płatności internetowych, w tym pełną integrację bramki płatniczej w opcji umożliwiającej opłacenie zamówienia bez opuszczania strony, płatność przelewem online , BLIKIEM i kartą .

Płatności cykliczne w mojePZU


Dzięki wdrożeniu płatności w serwisie mojePZU, klienci mogą korzystać również z płatności cyklicznych. Użytkownicy, po zalogowaniu się na swoje konto, przechodzą do zakładki „Profil” i dodają nową kartę płatniczą. Następnie. po przekierowaniu na stronę Tpay, uzupełniają dane karty. W zakładce „Płatności” mogą utworzyć płatności cykliczne dla wybranych polis. Opłata za zawarte polisy pobierana jest automatycznie, bez konieczności potwierdzenia czy też logowania.

- Partnerstwo z jedną z największych instytucji finansowych w regionie CEE oraz z liderem na rynku ubezpieczeń jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. Dzięki wypracowanej synergii, wspólnie bezprecedensowo łączymy działania on- i offline, wypracowując efekt skali. Wśród korzyści wynikających ze współpracy są m.in. dalszy rozwój biznesu , skalowalność na inne podmioty oraz wygoda i szybkość zapłaty, której wcześniej klienci nie mogli doświadczyć - podkreśla Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay, operatora płatności online. 

Nowe narzędzie nie tylko ułatwi płacenie za dotychczasowe usługi PZU - zapewni również tak ważne dziś bezpieczeństwo i szybkość płatności.

Podobne artykuły


Ecommerce
13.01.2023

Odsetek osób kupujących w sieci wzrósł w ciągu ostatnich 10 lat dwukrotnie. W tym czasie sporą (r)ewolucję przeszły płatności online. Jakie zmiany były przełomowe? W którą stronę zmierza teraz e-commerce? 12 stycznia 2023 r. odbyła się premiera raportu Izby Gospodarki Elektronicznej “Dekada polskiego e-commerce”, a

Ecommerce
19.12.2022

Przysłowie mówi, że “pieniądze szczęścia nie dają”, ale czy na pewno? Joanna Przetakiewicz - założycielka marki La Mania, twórczyni inicjatywy Era Nowych Kobiet, a także autorka książki pt. Pieniądze szczęście dają. Wyjaśnia, jak to jest z tymi pieniędzmi oraz dzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu dużej marki w

Aktualności Tpay
09.12.2022

Prezydent podpisał ustawy nowelizujące przepisy obowiązujące e-sprzedawców. Zmiany m.in. w kwestii ochrony konsumentów czy sposobu prowadzenia handlu w internecie wejdą w życie 1 stycznia 2023 r. Dowiedz się, co musisz zmienić w sklepie, aby działać zgodnie z prawem! Uchwalona 27 listopada 2019 r. Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i