Płatności online | Internetowe płatności Tpay

Z Tpay Twój biznes może więcej – sprawdź możliwości, które dają Ci płatności online! Wraz z coraz to nowszymi technologiami, płatności internetowe przechodzą na wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wejdź do świata e-commerce ze swoim biznesem.

platnosci-online

Czym są płatności online?

To popularna i znana metoda płatności – szybsza i łatwiejsza niż przelew tradycyjny. Płatności online (zwane też Pay – By – Linkami) pozwolą Ci na natychmiastową realizację transakcji. Chcesz udostępnić szybkie przelewy online swoim klientom? Sprawdź ofertę Tpay i zobacz jakie to proste!

Szeroki wybór banków

Tpay oferuje płatności online dla klientów największych banków w Polsce. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku bankami masz pewność, że użytkownicy Twojego e-sklepu nie będą mieć problemu z finalizacją zakupów.

najwiecej-bankow
co-nas-wyroznia

Co nas wyróżnia?

Współpraca z największymi bankami to nie wszystko! Poza Pay-by-linkami Tpay udostępnia także wiele metod płatności, takich jak BLIK, Google Pay, Kliknij i zapłać z Visa, czy Masterpass. 

Zdarzyło Ci się kupować online i płacić którąś z wymienionych metod? Być może więc korzystałeś już z naszych usług i nawet nie zwróciłeś na to uwagi! Za pomocą Tpay zapłaciło już 10 milionów unikalnych płatników, a wśród naszych klientów jest niemal 40 tysięcy zarejestrowanych e-sklepów.