pzu-tpay-blog-mini

Płatności Tpay w PZU

Ruszył nasz projekt z Bankiem Pekao S.A. dla PZU - największego ubezpieczyciela w Polsce. Rozbudowujemy system do obsługi płatności internetowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz na portalu moje.pzu.pl.

Serwis mojePZU to platforma samoobsługowa, z której korzysta już ponad 3 miliony klientów PZU. Wraz z Bankiem Pekao dostarczamy PZU obsługę płatności internetowych, w tym pełną integrację bramki płatniczej w opcji umożliwiającej opłacenie zamówienia bez opuszczania strony, płatność przelewem online , BLIKIEM i kartą .

Płatności cykliczne w mojePZU


Dzięki wdrożeniu płatności w serwisie mojePZU, klienci mogą korzystać również z płatności cyklicznych. Użytkownicy, po zalogowaniu się na swoje konto, przechodzą do zakładki „Profil” i dodają nową kartę płatniczą. Następnie. po przekierowaniu na stronę Tpay, uzupełniają dane karty. W zakładce „Płatności” mogą utworzyć płatności cykliczne dla wybranych polis. Opłata za zawarte polisy pobierana jest automatycznie, bez konieczności potwierdzenia czy też logowania.

- Partnerstwo z jedną z największych instytucji finansowych w regionie CEE oraz z liderem na rynku ubezpieczeń jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. Dzięki wypracowanej synergii, wspólnie bezprecedensowo łączymy działania on- i offline, wypracowując efekt skali. Wśród korzyści wynikających ze współpracy są m.in. dalszy rozwój biznesu , skalowalność na inne podmioty oraz wygoda i szybkość zapłaty, której wcześniej klienci nie mogli doświadczyć - podkreśla Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay, operatora płatności online. 

Nowe narzędzie nie tylko ułatwi płacenie za dotychczasowe usługi PZU - zapewni również tak ważne dziś bezpieczeństwo i szybkość płatności.

Podobne artykuły


Ecommerce
05.12.2022

Zwiększone zainteresowanie przelewem online i kartami płatniczymi, triumf branży fashion pod kątem liczby transakcji, ale generalnie mniejsze zakupy niż z 2021 r. To tylko kilka ciekawych danych na temat tegorocznego święta zakupów - poznaj pozostałe! Na początku listopada br. przeprowadziliśmy badanie wśród części naszych kient&o

Ecommerce
29.11.2022

Raty to metoda płatności, która pomaga przyciągać nowych klientów i zwiększać wartość koszyków zakupowych. Gdzie i jak informować klientów o możliwości zrobienia zakupów w sieci na raty? W jaki sposób Tpay i Pekao wspierają w tym sprzedawców? Raty online to metoda płatności, dzięki które

Ecommerce
28.10.2022

Wiele wskazuje na to, że sytuacja gospodarcza i poziom inflacji będą miały wpływ na kształt Black Friday 2022. Zapytaliśmy e-sprzedawców o ich plany i nastawienie na czas w roku, który dotychczas wiązał się z dużym wzrostem sprzedaży. Poznaj wyniki naszego badania! Black Friday, czyli jeden z najważniejszych zakupowo dni w e-commerce,