Danzee

Chcesz tańczyć zumbę, ćwiczyć streatching i świetnie się bawić, bez wychodzenia z domu? Dzięki Danzee wszystko masz w zasięgu zaledwie paru kliknięć!

DANZEE 2
Klient

Danzee

Branża

Fitness

Co wdrożono?

Płatności rekurencyjne

O marce

Danzee to zupełnie nowe podejście do wysiłku fizycznego, a także odpowiedź na potrzeby użytkowników w dobie pandemii. Platforma założona w 2020 roku przez Kasie i Stefana — instruktorów fitness i tańca, umożliwia intensywne treningi z dużą dozą humoru każdemu, bez względu na miejsce zamieszkania, czy umiejętności. Wystarczy trochę zapału i dobrych chęci! 

Dzięki Danzee możecie brać udział zarówno w zajęciach na żywo, jak i korzystać z szerokiego archiwum treningów. Decydując się na korzystanie z platformy, dostajecie dostęp do szeregu różnorodnych zajęć. To tak, jakbyście mieli osobistego trenera online. Trening polega na zsynchronizowaniu ruchu i muzyki — to połączeniu treningu siłowego, plyometrycznego, funkcjonalnego i cardio. 

Dzięki przyjaznemu UX platformy, poruszanie się po niej jest niezwykle intuicyjne. Bez problemu wrócicie do poprzednich zajęć, a także w mgnieniu oka włączycie się do treningów prowadzonych w czasie rzeczywistym. DANZEE 3

Wdrożenie Tpay

Na platformie Danzee wdrożyliśmy płatności rekurencyjne, co umożliwia automatyczne pobieranie środków z konta klienta. Płatności subskrypcyjne to rozwiązanie doskonale znane, chociażby użytkownikom Netflixa, czy Spotify. W modelu subskrypcyjnym wszystko dzieje się automatycznie — wystaryczy, że użytkownik podepnie kartę i wyrazi zgodę na comiesięczne obciążanie konta. A co jeśli z jakichś powodów, potencjalny klient nie podepnie swojej karty płatniczej?

W takiej sytuacji nadal może korzystać z pełni możliwości, jakie daje mu Danzee! Płatności rekurencyjne to nie jedyna forma finalizacji transakcji, którą wdrożyliśmy na platformie Danzee. Dla użytkowników, którzy nie chcą podpinać karty, udostępniliśmy też takie opcje jak BLIK, pay-by-link, czy portfele elektroniczne (Google Pay, Masterpass, czy Kliknij i zapłać z Visa). W przypadku wyboru tej opcji użytkownik musi jednak pamiętać o comiesięcznym wykonaniu przelewu, co dla wielu może być nieco bardziej uciążliwe. W przypadku płatności rekurencyjnych ten problem nie występuje, a bezpieczne płatności kartowe powodują, że jedyne, o czym klient musi pamiętać to, aby pojawić się na zajęciach. 

Stefan Jakóbczyk i Kasia Gnich — założyciele Danzee

„Obawialiśmy się, że zintegrowanie płatności na nowopowstałej stronie będzie bardzo długo trwało. Zależało nam na subskrypcyjnym, intuicyjnym dla użytkownika modelu płatności. Nie ukrywamy, że naszym wzorem pod tym względem były platformy takie jak Netflix. Marzyła nam się intuicyjna strona z dostępem to ogromnej liczby treningów, na której użytkownicy pomimo mnogości treści, będą mogli szybko odnaleźć taką aktywność fizyczną, której szukają. 

Istotnym elementem, bez którego nie byłoby to możliwe, były szybkie płatności. Zależało nam na tym, aby użytkownicy nie musieli zaprzątać sobie głowy comiesięcznym wykonywaniem przelewu. Kluczowe było więc wdrożenie płatności rekurencyjnych. Wydawało nam się, że będzie to dość skomplikowana procedura, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że był to początek działania naszej platformy. 

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, jak szybko i intuicyjnie przebiegło całe wdrożenie. Do tej pory wszystko działa bez żadnego zarzutu! W dalszej perspektywie marzy nam się aplikacja, która umożliwi jeszcze łatwiejsze poruszanie się użytkownikom. W niedługim czasie otwieramy także sklep, chcemy się cały czas rozwijać i dawać ludziom mnóstwo pozytywnej energii, której — w co głęboko wierzymy — wszyscy bardzo potrzebujemy!”DANZEE 4